تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 اسفند 1401 - 11:26
کد خبر : 216234

آشنایی با بیمه عمر کارآفرین

آشنایی با بیمه عمر کارآفرین

مقدمه امروزه با افزایش هزینه­های زندگی، بیمه به یکی از ارکان اصلی زندگی افراد بدل گشته است. در زندگی روزمره ممکن است اشتباهاتی انجام گیرد که در قبال آن مجبور به پرداخت خسارات سنگین شویم. به همین دلیل بیمه برای حمایت افراد در برابر این مشکلات به وجود آمده است. در واقع بیمه نهادی است

مقدمه

امروزه با افزایش هزینه­های زندگی، بیمه به یکی از ارکان اصلی زندگی افراد بدل گشته است. در زندگی روزمره ممکن است اشتباهاتی انجام گیرد که در قبال آن مجبور به پرداخت خسارات سنگین شویم. به همین دلیل بیمه برای حمایت افراد در برابر این مشکلات به وجود آمده است.

در واقع بیمه نهادی است حمایتی، که از افراد برای جبران این خسارت حمایت می­کند. اساس کار بیمه به این شکل است که افراد با پرداخت حق بیمه، می­توانند خود را در برابر مشکلات احتمالی بیمه کنند و شرکت بیمه نیز متعهد می­شود با دریافت حق بیمه، تا سقف ذکر شده در قرارداد از فرد بیمه شده حمایت کامل انجام دهد.

بیمه عمر کارآفرین

چرا باید بیمه کارآفرین بخریم؟

بیمه کارآفرین یکی از بزرگترین و باسابقه­ترین شرکت­های بیمه حال حاضر کشور است که از سال ۸۲ تا به امروز به خدمات رسانی به مردم مشغول است. این شرکت معتبر با ارئه انواع و اقسام بیمه نامه، به حمایت از مشتریان وفادار خود می­پردازد. استفاده از بیمه عمر کارآفرین مزایای بسیاری دارد.

از مزایای بیمه عمر کارآفرین می­توان به تامین آینده خود و خانواده خود اشاره کرد. شما با استفاده از این بیمه می­توانید به تامین هزینه­ تحصیل فرزندان خود بپردازید و با این بیمه­نامه، از پوشش­های بیمه­ای مختلفی برخوردار ­شوید. علاوه بر موارد ذکر شده بیمه عمر کارآفرین مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به اختصار به آن­ها می­پردازیم.

سود تضمینی بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر کارآفرین سودی تضمینی و ثابت دارد. این شرکت بیمه برای بیمه­گزاران خود سودی دائمی و تضمینی را به صورت سالیانه  به اندوخته بیمه­گذاران پرداخت می­کند. این نکته که از شباهت­های بیمه عمر و سپرده بانکی است در اکثر شرکت­های بیمه وجود دارد اما  بیمه کارآفرین این سود را به صورت تضمینی و سر موعد مشخص خود به بیمه­گذاران پرداخت می­کند.

بیمه عمر و بازنشستگی کارآفرین

سود مشارکت بیمه عمر کارآفرین

یکی از مهم­ترین مزایای بیمه عمر کارآفرین، سود مشارکت است. شرکت­های بیمه با دریافت حق بیمه از بیمه گذاران و سرمایه­گذاری آن در بهترین بازارها سودآوری می­کنند. این سود حاصله که از جمع آوری حق بیمه و سرمایه­­گذاری آن به دست آمده طبق قراردادی که در ابتدای همکاری نوشته شده میان بیمه گذار و شرکت بیمه تقسیم می­شود و سود بیمه گذار به اندوخته وی افزوده می­شود.

لازم به ذکر است که خیل عظیمی از سود حاصله از سرمایه­گذاری، به اندوخته بیمه­ گذاران افزوده می­شود و درصد کمی از آن به شرکت بیمه تعلق می­گیرد. میزان تقسیم سود بین شرکت بیمه و بیمه گذار در هنگام انعقاد قرار داد مشخص می­شود و این درصد در قرارداد ذکر خواهد شد.

وام بیمه عمر کارآفرین

بیمه گذار می­تواند پس از گذشت دو سال از انعقاد قرارداد بیمه عمر کارآفرین درخواست وام کند و شرکت بیمه متعهد شده است که تا نود درصد اندوخته شخص که در دست شرکت بیمه است را به وی به عنوان وام تقدیم کند.

بازخرید بیمه عمر کارآفرین

باخرید بیمه عمر به معنای دریافت تمامی اندوخته ذخیره شده در نزد شرکت بیمه است و با انجام اینکار عملا پوشش بیمه کارآفرین به اتمام می­رسد. اما در شرایط خاص می­توان با برداشت بخشی از اندوخته خود نزد شرکت بیمه، تحت پوشش شرکت بیمه کارآفرین ماند و از مزایا آن استفاده کرد.

بیمه بازنشستگی و مستمری کارآفرین

پوشش‌های درمانی بیمه عمر کارآفرین

بیمه عمر کارآفرین یکی از بهترین شرکت­های بیمه در زمینه پوشش­های درمانی است. این شرکت بیمه از بیمه گذاران خود در برابر هزینه­های سرسام آور بیست و یک بیماری خطرناک حمایت می­کند که این نکته بسیار قابل توجه است.

اصطلاحات بیمه‌نامه عمر

 • بیمه گر

بیمه گر همان شرکت بیمه­ای است که در بیمه­نامه ذکر شده­ است و به پرداخت خسارات می­پردازد.

 • بیمه گذار

بیمه­گذار همان شخصی است که حق بیمه را پرداخت می­کند.

 • حق بیمه

میزان مبلغی است که بیمه­گذار برای بیمه شدن به بیمه گر پرداخت می­کند.

 • بیمه شده

شخصی که مشخصاتش به عنوان فرد بیمه شونده در بیمه نامه ذکر شده است.

 • ذینفع

ذینفع اشخاصی می­باشند که از مزایای بیمه بهره­مند می­شوند. این اشخاص توسط بیمه­گذار مشخص می­شوند.

 • حادثه

درواقع حادثه موضوع اصلی بیمه­ نامه است و هر واقعه ناگهانی که موجب خسارت به بیمه­گذار و بیمه شونده شود را اعم از فوت، نقص عضو و از کار افتادگی را شامل می­شود.

 • سرمایه بیمه

مبلغی­است که بیمه­گر متعهد می­شود در صورت وقوع حادثه، جبران خسارت کند.

 • مدت بیمه نامه

میزان زمان ذکرشده در بیمه نامه است که تا پایان این مدت زمان بیمه نامه اعتبار دارد. این قسمت توسط بیمه گذار تعیین می­گردد.

نحوه وام بیمه عمر کارآفرین چیست؟

در سال­های اخیر با افزایش شدیدی قیمت­ها زندگی بدون پشتوانه بسیار سخت شده است. به همین دلیل بهتر است که افراد به فکر اندوخته­ای برای آینده خود و فرزندان خود باشند. بیمه عمر کارآفرین در این راه نیز حامی کاربران خود است.

دریافت وام، به یکی از مهم­ترین مزایای بیمه عمر کارآفرین تبدیل شده است. شما می­توانید پس از گذشت دو سال از بیمه خود، برای دریافت وام اقدام کنید. شرکت بیمه کارآفرین در صورتی که شما هیچ سررسید عقب افتاده­ای در دو سال گذشته نداشته باشید، بدون نیاز به ضامن در اقساط دوازده ماهه یا بیست و چهار ماهه تا نود درصد از اندوخته شما نزد شرکت بیمه را به عنوان وام در اختیارتان قرار خواهد داد.

پس از گذشت دو هفته کاری از درخواست وام، مبلغ درخواستی به حساب بیمه گزار می­نشیند و فرد می­تواند از آن استفاده کند.

برداشت از بیمه عمر کارآفرین

در این روزها که هزینه­های زندگی بسیار افزایش یافته، ممکن است مشکلی برایتان پیش بیاید و با استفاده از پس انداز خود نتوانید از پس پرداخت هزینه­های آن بربیایید. بیمه عمر کارآفرین برای این مشکل نیز راه حلی پیدا کرده است و امکان برداشت مبلغی از اندوخته بیمه­ گذاران نزد شرکت بیمه را به افراد داده است.

در صورتی که حداقل دو سال از انعقاد قرارداد بیمه گذشته باشد، بیمه گذار می­تواند درخواست برداشت وجه را در بیمه کارآفرین را ثبت کرده و تا نود درصد از اندوخته خود نزد شرکت بیمه را برداشت کند. در این­صورت بیمه نامه لغو نشده و بیمه گذار هنوز تحت پوشش بیمه عمر کارآفرین است و تنها تفاوت ایجاد شده این است که مبلغ باقی­مانده نزد شرکت بیمه، به عنوان مبنای کار قرار می­گیرد.

پوشش‌های بیمه عمر کارآفرین

در سال­های اخیر بیمه کارآفرین توانسته تعداد بیماری­های تحت پوشش خود را از پنج مورد به بیست و یک مورد افزایش دهد و در این زمینه به یکی از بهترین شرکت­های بیمه سطح کشور تبدیل شود. از برخی بیماری­هایی که تحت پوشش کامل بیمه عمر کارآفرین هستند می­توان به موارد زیر اشاره کزد.

 • نابینایی کامل
 • ناشنوایی کامل
 • ایدز
 • دیالیز
 • ام­اس
 • هپاتیت
 • مننژیت
 • پارکینسون
 • کما
 • بیماری­های نورون­های حرکتی

بهترین بیمه عمر، بیمه عمر کارآفرین

همانطور که مستحضر هستید بیمه­ عمر کارآفرین بهترین و معتبرترین شرکت بیمه حال حاضر کشور است. این شرکت بیمه به بیمه گذاران به چشم مشتری نگاه نکرده و تمام آ«ان را به چشم همکار می­نگرد و با استفاده از روش­هایی چون سود ثابت و تضمینی و سود مشارکت به افزایش سرمایه بیمه­ گذاران می­پردازد.

بیمه عمر کارآفرین با مزایا بی­نظیر خود مانند پرداخت وام و امکان برداشت وجه تا نود درصد مبلغ اندوخته از بیمه­گذاران در شرایط سخت زندگی حمایت کرده و آنان را در روزهای سخت تنها نمی­گذارد.در نوع دیگری از بیمه عمر، بیمه بازنشستگی کارآفرین انجام می شود.

بیمه عمر کارآفرین با ایجاد پوشش درمانی در برابر بیست و یک بیماری خطرناک و پرهزینه، پشتوانه بزرگی برای بیمه­ گذاران ایجاد می­کند تا این افراد با خیال راحت­تری زندگی کنند. بیمه کارآفرین حامی شماست. با بیمه کارآفرین مطمئن زندگی کنید.

چگونه بیمه عمر کارآفرین بخریم؟

در صورت تمایل به همکاری با بیمه کارآفرین، همین الان می­توانید با کابیمه نمایندگی بیمه کارآفرین  تماس حاصل کرده و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان در زمینه بیمه عمر، به خرید بیمه عمر کارآفرین بپردازید و زندگی­ای راحت­تر و مطمئن­تر را برای خود و خانواده خود به ارمغان بیاورید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn