تاریخ انتشار : یکشنبه 9 مهر 1402 - 13:02
کد خبر : 226277

آموزش کپی ترید در صرافی bingx بینگ ایکس

آموزش کپی ترید در صرافی bingx بینگ ایکس

صرافی bingx بینگ ایکس توانسته است با ایجاد بستری بسیار عالی و راحت، امکان انجام معاملات را به شکل بسیار ساده، فراهم کند. کپی ترید copy trading از امکانات فوق العاده خوب و جدید در دنیای معاملات ارزهای دیجیتال است که این صرافی توانسته آن را به اجرا بگذارد. با رونمایی از این قابلیت، bingx توانست کاربران بسیار زیادی را به سوی

bingx

صرافی bingx بینگ ایکس توانسته است با ایجاد بستری بسیار عالی و راحت، امکان انجام معاملات را به شکل بسیار ساده، فراهم کند. کپی ترید copy trading از امکانات فوق العاده خوب و جدید در دنیای معاملات ارزهای دیجیتال است که این صرافی توانسته آن را به اجرا بگذارد. با رونمایی از این قابلیت، bingx توانست کاربران بسیار زیادی را به سوی خود جذب کند.

کپی ترید در صرافی bingx کار چندان پیچیده و سختی نیست. شما با یاد گرفتن آن در معاملات مختلف اسپات و فیوچرز، می‌توانید منتظر سودهای خوبی باشید. پیشنهاد ما به کاربران تازه وارد و افراد نیمه حرفه‌ای این است که با فعال سازی این قابلیت، تمام استراتژی و پوزشن‌های تریدر مورد علاقه‌ی خود را کپی کنید و منتظر سوددهی باشید.

ما قصد داریم تا آموزش کپی ترید در صرافی bingx را به طور گام به گام برای شما شرح دهیم. پس با ما همراه باشید

آموزش صفر تا صد کپی تریدینگ در صرافی bingx بینگ ایکس

کپی ترید در صرافی bingx

کپی ترید در صرافی bingx بینگ ایکس، بسیار پرطرفدار است. تا به امروز، بیشتر از ۳.۷ میلیون نفر در سراسر جهان، از همین طریق در حال ترید و معامله هستند. بدیهی است که با وجود تریدرهای حرفه‌ای در دنیای ارزهای دیجیتال، همه دوست دارند رفتارهای این افراد را تقلید و کپی کنند تا بلکه آن‌ها نیز سود کنند.

بررسی و تحلیل نمودارهای ریاضی و آمار و کار با ابزارهای مالی در پلتفرم bingx، کار هرکسی نیست. این جور کارها، صبر و حوصله و دانش بسیاری می‌خواهد. به همین دلیل، کپی کردن رفتار تریدرهای حرفه‌ای در این سیستم، کاری بسیار به جا و ضروری است.

برای انجام کپی تریدینگ در صرافی bingx، باید قدم به قدم با مراحل زیر، پیش بروید. ابتدا باید حساب کپی ترید در صرافی bingx را فعال کنید که آموزش آن به شرح زیر است:

صرافی bingx

۱.     بعد از ایجاد حساب کاربری در bingx، وارد پنل خود شوید.

۲     روی صفحه‌ی پیش رو، دقیقا در وسط صفحه، گزینه‌ی copy trading را کلیک کنید.

۳.  شما در صفحه‌ی جدیدی وارد می‌شوید که در آن از شما می‌خواهد که اگر کپی ترید کردن را می‌پذیرید، روی آن کلیک کنید. اصلاح آن عینا همین جمله است: Apply to be a copy trader

۴.  در صفحه‌ی جدید از شما درخواست می‌شود که در گزینه‌ی اول، خلاصه معاملات خود در صرافی‌های دیگر یا bingx را در حداکثر ۳ اسکرین شات، بارگذاری کنید.

۵.  در گزینه دوم از شما درخواست می‌شود تا تلگرام و شبکه‌های اجتماعی دیگر خود را به درستی و به طور واقعی، وارد کنید.

۶.  در قسمت سوم، screenshot of your social media followers (up to 3 images) باید اسکرین شات از فالورهای خود بفرستید. دقت کنید که فالور فیک و تقلبی نفرستید. پیج شما باید کاملا واقعی باشد. حتی در صورتی که فالور چندانی ندارید، نگران نباشید. زیاد مهم نیست. حداکثر اسکرین شات، ۳ عدد می‌باشد.

۷.  بعد از انجام درست و مو به مو ۶ گام بالا، حالا نوبت به زدن کلید submit می‌رسد. بعد از کلیک بر روی این گزینه، باید بین ۱ الی ۳ روز صبر کنید تا پاسخ تایید فعال سازی کپی ترید شما، داده شود.

 دقت داشته باشید که برای فعال کردن بخش کپی تریدینگ، باید در هنگام ثبت نام، جیمیل یا ایمیل در دسترس را وارد کنید. همچنین پروفایل شما باید دارای یک عکس از شما باشد.

وقتی حساب کپی تریدینگ شما در صرافی bingx تایید شد، می‌توانید از دو طریق، اقدام به کپی تریدینگ کنید. ما در اینجا هر دو روش را به طور مفصل، شرح و آموزش داده‌ایم

انواع کپی تریدینگ در صرافی bingx بینگ ایکس

بعد از اینکه جیمیل تایید کپی تریدینگ شما در صرافی bingx به دست‌تان رسید، می‌توانید کپی تریدینگ خود را شروع کرده و با دنبال کردن تریدر مورد علاقه‌ی خود، منتظر سود و یا درآمدن از ضرر باشید.

شما می‌توانید در انواع معاملات spot و futures از کپی ترید استفاده کنید. این روش، به دو صورت قابل اجراست.

  • کپی ترید حرفه‌ای

  • کپی ترید استاندارد

اگر از روش استاندارد استفاده کنید، باید حد سود و حد ضرر خود را مشخص کنید. تمامی الگوهای رفتاری تریدر مورد نظر شما، در پنل شما کپی شده و معاملات اسپات و فیوچرز شما، طبق همان الگوها، انجام می‌شوند. معاملات شما در این نوع کپی ترید، از نوع ایزوله است.

در این روش، شما فقط الگوهای رفتاری تریدر مورد نظر را کپی می‌کنید. اما مدیریت سرمایه و پرتفوی شما، به عهده خودتان است. پیشنهاد ما به افراد تازه وارد، استفاده از همین کپی ترید است.

اما در کپی ترید حرفه‌ای، شما تمامی الگوهای رفتاری تریدر مورد نظر خود را عینا کپی می‌کنید ولی اهرم و مدیریت مالی به دست شما نیست. اگر تریدر روی سرمایه‌ی خود ۱۰ درصد ضرر کند، شاید برای او ۱۰ درصد مبلغ خاصی نباشد. اما ممکن است ۱۰ درصد از کل سرمایه شما، مبلغ بالایی شود. معمولا افراد حرفه‌ای از این نوع کپی ترید استفاده می‌کنند. چون به چم و خم آن، آشنا هستند.

حالا که با انواع کپی ترید، به طور خلاصه وار آشنا شدید، آموزش کپی تریدینگ در معاملات اپات و فیوچرز را به طور کامل و قدم به قدم، با هم به پیش می‌بریم.

 آموزش کپی ترید به روش اسپات

اگر قصد copy trade در صرافی bingx به روش اسپات را دارید، طبق موارد زیر، جلو بروید:

۱.     وارد حساب کاربری خود شوید و به مبلغ دلخواه، حسابتان را از تتر، شارژ کنید.

۲.   به صفحه اصلی باز گردید و در قسمت وسط صفحه و سمت بالا، گزینه copy trading را انتخاب کنید.

۳.  در صفحه‌ای که باز می‌شود، می‌توانید گزینه‌ی grid list را ببینید. معاملات فیوچرز و اسپات در این قیمت دیده می‌شود.

۴.     وارد قسمت معاملات اسپات شوید.

۵.  در این مرحله، با اسکرول به پایین صفحه رفته و می‌توانید ۳ گزینه‌ای که تریدرهای معروف معاملات خود را در آن به اشتراک می‌گذارند را ببینید.

۶.     در این مرحله، از بین ۳ گزینه‌ی در دسترس، گزینه‌ی bingx spot grid را انتخاب کنید.

۷.  در این مرحله شما قادر هستید تا جفت ارزهای معاملاتی را مشاهده کنید. در مقابل هر جفت ارز، گزینه copy trading قرار دارد. شما می‌توانید روی آن کلیک کنید.

۸.  در این قسمت یک گزینه به نام copy trade fund به شما نمایش داده می‌شود. باید میزان سرمایه مد نظرتان برای کپی ترید کردن را مشخص کنید. این میزان از حساب شارژتان که در مراحل اولیه آن را با تتر شارژ کردید، برداشت می‌شود. در این قسمت گزینه‌ای با عنوان Copy Trader to Close Grid Position وجود دارد که می‌توانید با فعال کردن آن، هر زمان که تریدر از یک معامله خارج شود، سفارش فروش به صورت خودکار برای شما نیز ثبت شود.

۹.  بعد از انجام این مراحل، در قسمت بالای صفحه روی copy trade کلیک کنید تا این فرآیند، آغاز شود.

آموزش کپی ترید به روش futures

برای انجام کپی ترید به روش معاملاتی فیوچرز در صرافی bingx، باید طبق مراحل زیر، گام به گام عمل کنید تا فرآیند کپی تریدینگ شما، آغاز شود:

۱.     در ابتدا وارد پنل کاربری خود در صرافی bingx شوید.

۲.  در همان ابتدا، حساب کاربری خود را شارژ کنید. بهتر است تز قبل بدانید که قصد سرمایه گذاری روی چه عددی را دارید. به میزان دلخواه، تتر شارژ کنید.

۳.  به صفحه اصلی بازگردید و در وسط و بالای صفحه، روی گزینه copy trading کلیک کنید. اگر حساب کپی تریدینگ شما از قبل، تایید و فعال شده باشد، شما به مرحله بعدی می‌روید.

۴.     در این مرحله روی grid list بزنید.

۵.     وارد قسمت معاملات futures شوید.

۶.  به سمت پایین صفحه بروید و در صورتی که کاربر تازه وارد هستید، گزینه اول و در صورتی که حرفه‌ای هستید، گزینه دوم را انتخاب کنید:

Bingx standard futures برای افراد تازه وارد

Bingx perpetual futures برای تریدرهای حرفه‌ای

Bingx spot grid مربوط به معاملات اسپات که قبلا توضیح داده شده است.

۷.  در این مرحله می‌توانید کیفیت کار تریدر مورد نظر خود را مشاهده کنید. دقت کنید که از هر نظر او را بررسی کرده و سپس اقدام به کپی تریدینگ کنید. اطلاعات تریدر مورد نظر  شامل current position یا آخرین پوزیشن‌های معاملاتی باز او و همچنین trade history و تاریخچه معاملات بسته‌ی او می‌باشد.

۸.     روی گزینه copy trade کلیک کنید.

۹.  یک پنجره برای شما باز می‌شود که در قسمت margin type نور ارزی که قصد دارید کپی ترید کنید را باید انتخاب کنید.

۱۰.در این مرحله باید حداقل ۱۰ دلار یا تتر سرمایه گذاری کنید. باید این میزان را در margin وارد کنید.

۱۱.در قسمت tp و sl، باید حد ضرر و سود خود را مشخص کنید. اگر tp و sl در این قسمت فعال باشد، در صورتی که تریدر پوزیشن‌های خود را باز نگه دارد، اما با رسیدن به حداقل و حداکثر تعیین شده از سوی شما، معامله بسته می‌شود.

۱۲.در انتها می‌توانید گزینه کپی ترید را کلیک کنید تا روند کپی ترید آغاز شود

و کلام آخر

در دنیای ارزهای دیجیتال، نوسان بازار به شدت زیاد است و نمی‌توان انتظار داشت ارزها ثابت یا صعودی باشند. سقوط در این بازار زیاد و بسیار است. همان طور که صعود و سود، ممکن است بسیار زیاد باشد. این صرافی برای موبایل و گوشی آیفون و اندروید، اپلیکیشن صرافی بینگ ایکس bingx را تهیه کرده تا کاربران بتوانند از با داشتن یک گوشی از خدمات متنوع آن بهره مند شوند.

بهتر است برای انجام معاملات دقیق‌تر و بهتر، قسمت‌های مختلف صرافی bingx را از سایت بینگ ایکس فارسی bingxfarsi آموزش ببینید. بخصوص قسمت کپی تریدینگ که می‌تواند شما را به سود کردن، امیدوار کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn