کد خبر : 36212
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1400 - 18:37

افزایش ۳۹ درصدی صدور جوازهای تاسیس صنعتیِ سیرجان در سال گذشته

افزایش ۳۹ درصدی صدور جوازهای تاسیس صنعتیِ سیرجان در سال گذشته

ایسنا/کرمان رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سیرجان گفت: در سال گذشته شاهد افزایش ۳۹.۷ درصدی صدور جواز تاسیس در شهرستان در مقایسه با سال ۹۸ بودیم.   «محمدرضا خواجویی» اظهار کرد: صدور جوازھای تاسیس  صنعتی توسط اداره صمت شهرستان سیرجان در سال ۹۹ در مقایسه با سال ۹۸ رشد قابل توجهی داشته است. وی افزود:

افزایش ۳۹ درصدی صدور جوازهای تاسیس صنعتیِ سیرجان در سال گذشته

ایسنا/کرمان رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سیرجان گفت: در سال گذشته شاهد افزایش ۳۹.۷ درصدی صدور جواز تاسیس در شهرستان در مقایسه با سال ۹۸ بودیم.

  «محمدرضا خواجویی» اظهار کرد: صدور جوازھای تاسیس  صنعتی توسط اداره صمت شهرستان سیرجان در سال ۹۹ در مقایسه با سال ۹۸ رشد قابل توجهی داشته است.

وی افزود: در سال ۹۹ که مقام معظم رهبری آن را سال «جهش تولید» نامگذاری کرده بودند، در اداره صمت  سیرجان با اتخاذ تدابیری در راستای جذب سرمایه گذار و تسریع فرایند صدور جوازھای تاسیس  صنعتی، شاھد افزایش ۳۹.۷ درصدی صدور جواز تاسیس در مقایسھ با سال ۹۸ بودیم.

خواجویی تصریح کرد: این افزایش بھ  رغم ھمھ تحریم ھای ظالمانھ دشمنان و محدودیت ھای ناشی از شیوع ویروس کرونا صورت گرفت که نشانگر عزم جدی فرزندان این مرز و بوم در رشد و توسعھ صنعتی است.

رییس اداره صنعت و معدن سیرجان در ادامھ افزود: در سال ۹۸ تعداد جوازھای تاسیس صادر شده ۱۶۴ عدد بود در حالی کھ در سال ۹۹ تعداد ۲۲۹ جواز تاسیس کھ رشد قابل توجھی را در این زمینھ شاھد بودیم و بر ھمین اساس نیز تعداد اشتغال مجوزھای صادره در سال ۹۸ برابر ۱۳۴۶ مورد برآورد شد کھ در سال ۹۹ مجموع اشتغال مجوزھا بھ ۶۱۱۲ نفر افزایش یافتھ است.

وی در پایان ضمن اشاره با شعار امسال تحت عنوان «تولید، پشتیبانی ھا و مانع زدایی ھا» اظهار کرد: در سال ۱۴۰۰ برنامھ ھای راھبردی و عملیاتی متعددی را تدوین کرده ایم کھ امیدواریم با اجرایی شدن آنھا شاھد رشد و توسعھ بیش از پیش صنایع خرد و کلان شھرستان سیرجان باشیم.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.