تاریخ انتشار : یکشنبه 10 اکتبر 2021 - 17:33
کد خبر : 35960

بخش باقیمانده قطعه دوم آزادراه شرق اصفهان به زودی افتتاح می‌شود

بخش باقیمانده قطعه دوم آزادراه شرق اصفهان به زودی افتتاح می‌شود

ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: رویکرد دولت در خصوص آزادراه شرق اصفهان تکمیل ۸ کیلومتر باقیمانده قطعه دوم و تسریع قابل توجه در روند اجرایی قطعه سوم این آزادراه است. عباس رضایی، امروز (سه شنبه-۲۴فروردین) در جلسه بازدید از روند اجرایی قطعه دوم و سوم آزادراه شرق اصفهان در خصوص روند اجرایی قطعات دو و سه آزادراه

بخش باقیمانده قطعه دوم آزادراه شرق اصفهان به زودی افتتاح می‌شود

ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: رویکرد دولت در خصوص آزادراه شرق اصفهان تکمیل ۸ کیلومتر باقیمانده قطعه دوم و تسریع قابل توجه در روند اجرایی قطعه سوم این آزادراه است.

عباس رضایی، امروز (سه شنبه-۲۴فروردین) در جلسه بازدید از روند اجرایی قطعه دوم و سوم آزادراه شرق اصفهان در خصوص روند اجرایی قطعات دو و سه آزادراه شرق اصفهان اظهار کرد: فعالیت در حوزه راهسازی کار بسیار سختی است و تلاش بسیاری انجام شده تا این پروژه به نتیجه برسد. از سوی دیگر باید در مجموعه پیمانکاران، مشاوران، ناظران و سایر دوستان نیز به این دیدگاه برسیم که این پروژه باید با سرعت بیشتری انجام شود.

وی با بیان اینکه مشکلات در راستای اجرای پروژه‌ها همواره بسیار زیاد است، افزود: دیدگاه ما این است که با پیمانکاران بزرگی که در اجرای قطعه دوم و سوم آزادراه شرق اصفهان حضور دارند، می‌توان به تکمیل هرچه سریعتر پروژه امیدوار بود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه دولت نگاه مثبتی به این پروژه دارد، تصریح کرد: رویکرد دولت در خصوص آزادراه شرق اصفهان تکمیل ۸ کیلومتر باقیمانده قطعه دوم و تسریع قابل توجه در روند اجرایی قطعه سوم این آزادراه است.

رضایی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت آب و هوای شش ماه نخست امسال در تکمیل و بهره‌برداری پروژه‌های آزادراهی گفت: دو فصل نخست سال، ظرفیت قابل توجهی به منظور اجرای پروژه‌های آزادراهی وجود دارد و باید از فرصت ۶ ماه ابتدایی سال برای به نتیجه رساندن کار بهره کافی را برد و کارگاه‌های پروژه باید با سرعت بیشتری فعال شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ظرفیت قابل توجهی در این زمینه وجود دارد، افزود: این پروژه، آبروی دولت بوده و باید برای تکمیل هرچه سریعتر آن اقدام کرد.

تسریع در روند اجرایی قطعه سوم آزادراه شرق اصفهان

به گزارش ایسنا، در ادامه حجت الله غلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در خصوص روند اجرایی بخش باقی‌مانده پروژه آزادراه شرق اصفهان، گفت: پروژه قطعه سوم آزادراه شرق اصفهان در زمانبندی مورد نظر باید اجرا شود و فعالیت کارگاه‌های مختلف در پروژه نیز باید انجام شود.

وی افزود: ۴ پیمانکار بسیار قدرتمند در قطعه سوم آزادراه شرق اصفهان حدفاصل پل نائین تا بهارستان حضور دارند و تلاش ما آن است تا با بهبود شرایط پرداختی در سازمان همیاری شهرداری‌ها به عنوان سرمایه‌گذار، شرایط کار و تسریع در آن را سرعت بخشیم.

اهتمام جدی وزارت راه‌وشهرسازی درخصوص رفع موانع پروژه آزادراه شرق

علیرضا صلواتی، مجری کل طرح‌های زیربنایی استان اصفهان نیز در این جلسه با اشاره به روند اجرایی پروژه آزادراه شرق اصفهان اظهار کرد: در سال گذشته برای قطعات یک و دو، ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه شد و برای تکمیل دو قطعه باقی‌مانده مبلغی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

وی افزود: قطعه سوم نیز از بهمن ۹۸ آغاز شده و تلاش‌های قابل توجهی سختی در این زمینه انجام شد که خوشبختانه در حال حاضر مشکلات و موانع موجود بر سر راه پروژه رفع شده است.

صلواتی با بیان آنکه در سال جاری تلاش‌هایی در راستای تخصیص بودجه برای تکمیل پروژه انجام شده، اضافه کرد: باید برای رفع مشکلات و موانع این پروژه اقدام جدی صورت گیرد تا هرچه سریعتر کار عملیاتی شود، همچنین مجوزات و امتیازات لازم برای عملیاتی شدن این پروژه گرفته شده است و اکنون در مرحله بسیار خوبی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: باید در ۶ ماه آینده تلاش‌های قابل توجهی برای آنکه قطعه سوم آزادراه شرق اصفهان زیر بار ترافیکی رود، انجام شود.

تسریع در روند تزریق مالی به پروژه آزادراه شرق اصفهان

ناصر نفری، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه پروژه آزادراه شرق اصفهان از یک سال و ۳ ماه پیش، شروع شده، ادامه داد: با توجه به برنامه زمانبندی پروژه، نیازمند آن هستیم که پروژه شرایط بهتری داشته باشد و مشکلات و موانع اجرا، نباید مانع تکمیل هرچه سریعتر آن شود.

وی افزود: ضرورت دارد که قطعات آزادسازی هرچه سریعتر برطرف شود و این موضوع برای ما حائز اهمیت بوده و تلاش ما این است که پروژه هرچه سریعتر تکمیل شود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان اصفهان با بیان آنکه در راستای تکمیل این پروژه برنامه‌ای جدی طراحی و برنامه‌ریزی شده، اظهار کرد: خوشبختانه روند تزریق مالی به پروژه سرعت قابل توجهی گرفته و رویکرد ما در این پروژه نیز تکمیل هرچه سریعتر آن است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین دیگر رویکرد ما در خصوص تکمیل این پروژه تأمین نقدینگی و رفع موانع آن بوده و در همین راستا فعالیت جدی صورت گرفته که طی هفته‌های آینده تأثیر آن بر روند اجرای پروژه مشهود خواهد بود.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید رپورتاژ آگهی

جدیدترین  گلایه   دستگیر  شورا   ثبت   اشتغالزای

اختصاص  جمع آوری   ۳۷ اثر  فصل  کمک   آماده 

خرید   برگزاری  حضور   مسابقا  بلیت پر  رئیس 

انتخابات   نشان ملی   خرداد   آغاز کا   آماده

 جدیدتری  اجرای   ۱۲ کیل   مدیرک

 یک زوج   پاسد   سبک  تولید   مصوبات

استند تسلیت

پلتفرم تبادل پرفکت مانی

automoby

خرید روباکس

post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post