کد خبر : 4812
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مرداد 1400 - 21:23

برترین رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه نانو معرفی شدند

برترین رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه نانو معرفی شدند

در اختتامیه جشنواره رسانه و نانو برترین آثار و خبرنگار و رسانه معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.   ستاد توسعه فناوری نانو هر ساله بر اساس ارزیابی عملکرد رسانه‌ها اقدام به برگزاری جشنواره «نانو و رسانه» با هدف تجلیل از «رسانه های برتر»، «افراد با عملکرد برتر» و « آثار برتر» می‌کند. در این

برترین رسانه‌ها و خبرنگاران در حوزه نانو معرفی شدند

در اختتامیه جشنواره رسانه و نانو برترین آثار و خبرنگار و رسانه معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

  ستاد توسعه فناوری نانو هر ساله بر اساس ارزیابی عملکرد رسانه‌ها اقدام به برگزاری جشنواره «نانو و رسانه» با هدف تجلیل از «رسانه های برتر»، «افراد با عملکرد برتر» و « آثار برتر» می‌کند. در این جشنواره آثار رسانه‌های رسمی در ۶ بخش “صدا و سیما”، “رادیو”، “خبرگزاری‌ها”، “روزنامه‌ها”، “عکس‌ها” و “شبکه‌های اجتماعی” بررسی شده و در هر یک از بخش‌ها آثار برتر معرفی و تقدیر می‌شوند.

محور اصلی سیاست‌های محتوایی فناوری نانو در سال ۱۳۹۹ به تقویت محتواهای کاربردی و صنعتی و همچنین کمک به توسعه بازار شرکت‌های فناوری نانو متمرکز بوده که بر اساس پرداخت رسانه‌ها به این موضوعات، آثار مورد ارزیابی قرار گرفت.

اختتامیه جشنواره نانو و رسانه بعد از ظهر امروز یکشنبه ۱۷ مرداد با هدف معرفی برترین آثار رسانه‌ای سال در حوزه فناوری نانو به صورت آنلاین برگزار شد و در آن آثار رسانه‌ای سال ۱۳۹۹ با حضور دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو معرفی و تقدیر شدند.

در این جشنواره برترین آثار رسانه‌ای سال ۹۹ به این شرح است:

*رتبه‌های برتر روزنامه‌ها: روزنامه فرهیختگان (صاحب اثر: ندا اظهری، عنوان اثر: عایدی دو میلیون دلاری از شراکت با چینی ها) رتبه اول و رتبه دوم روزنامه جام جم (صاحب اثر: عسل اخویان طهرانی، عنوان اثر: زلالی آب از شوری دریا).

*رتبه‌های برتر خبرگزاری‌ها: شهین مردانی از خبرگزاری فارس با عنوان “اثر بومی سازی یک دستگاه تحریمی توسط محققان ایران” حائز رتبه اول و رتبه دوم میترا سعیدی کیا از خبرگزاری مهر با عنوان اثر «فناوری‌هایی که پازل اقتصاد کشور را تکمیل می کنند/رقابت نانو با نفت».

*رتبه‌های برتر سیما (برون مرزی): یوسف جلالی با اثر رونمایی از دستگاه تشخیص کرونا RDSS حائز رتبه اول و رتبه دوم مشترک آثار سیما به سید جواد ابویی با عنوان رونمایی از ۵۷ محصول دانش بنیان رسید. افروز اسلامی از شبکه یک سیما با اثر “شعله گیر با استفاده از دانش نانو” حائز رتبه دوم مشترک آثار سیما در این جشنواره شد.

*رتبه‌های برتر رادیو: نازنین علیدادیانی با اثر “سرزمین امید” از رادیو فرهنگ حائز رتبه اول و راضیه جعفری با اثر “پاراگراف” از رادیو جوان و مریم امینی با اثر “دنیای شگفت انگیزها”  از رادیو ایلام موفق به کسب رتبه دوم مشترک آثار رادیو شدند.

 

برترین خبرنگاران با عملکرد برتر در سال ۹۹ به این شرح است:

محیا معصومی خبرگزاری دانشجو

منیر ابراهیمی زاده خبرگزاری ایرنا

مریم رضایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

علیرضا مرادی باشگاه خبرنگاران

محمد کیایی واحد مرکزی خبر

محمدرضا باقری شبکه سه

مرجان رهنما شبکه دو

فاطمه ربانی رادیو گفتگو

مرجان قندی رادیو سلامت

راضیه حسینعلی رادیو ایران

در این جشنواره، شبکه خبر(رتبه برتر شبکه‌های سیما)، رادیو ایران(رتبه برتر شبکه‌های رادیویی)، روزنامه فرهیختگان (رتبه برتر روزنامه‌ها) و خبرگزاری دانشجو (رتبه برتر خبرگزاری‌ها) نیز به عنوان رسانه‌های برتر شناخته شدند.

همچنین رسانه‌های تخصصی صنعت شامل «فناوران نانو مقیاس»، «کیتوتک»، «نانو فراز سپاهان» است، در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

معرفی رضا بهرام توسط آپ سانگ