کد خبر : 39319
تاریخ انتشار : دوشنبه 19 مهر 1400 - 17:44

تحریم اروپا، قوت ما را بیشتر می‌کند

تحریم اروپا، قوت ما را بیشتر می‌کند

ایسنا/خوزستان معاون سیاسی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان گفت: وقتی می‌شنویم که اروپا فرمانده ما را تحریم کرده، افتخار می‌کنیم که درست عمل کرده‌ایم؛ یعنی خار چشم آنها هستیم و این کار اروپا قوت ما را بیشتر می‌کند و اگر شهید شویم هم قدرت بیشتری خواهیم داشت و هر پرچمی که از سرداری بیفتد، سردار دیگری

تحریم اروپا، قوت ما را بیشتر می‌کند

ایسنا/خوزستان معاون سیاسی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان گفت: وقتی می‌شنویم که اروپا فرمانده ما را تحریم کرده، افتخار می‌کنیم که درست عمل کرده‌ایم؛ یعنی خار چشم آنها هستیم و این کار اروپا قوت ما را بیشتر می‌کند و اگر شهید شویم هم قدرت بیشتری خواهیم داشت و هر پرچمی که از سرداری بیفتد، سردار دیگری آن را برمی‌دارد.

سرهنگ بهمن شهریاری در خصوص اقدام اخیر اتحادیه اروپا و تحریم چند نفر از سرداران سپاه پاسداران، اظهار کرد: مشی اتحادیه اروپا، اطاعت پذیر از ارباب ساخته خود یعنی آمریکا است تا خود را در چشم آمریکای جدید بازیافت کند. بستر این بازیافت را حقوق بشر، نظام بین الملل و دفاع از آرمان ها قرار داده است. آرمان این دنیا این است که بالاخره باید باطل در برابر حق کرنش کند. راه دیگری نیست و خداوند کرنش را قدر کرده است. حق در برابر باطل تا کربلا می رود و کوتاه نمی آید. امروزه مقدر شده است که ثروتمندترین افراد و کشورها به دست فقیرترین افراد در حال نابود شدن هستند. یمن حال عربستان و کشورهای فرامنطقه ای را گرفته؛ چه کسی فکر می‌کرد یمن اینقدر معادلات را دستکاری کند؟

به گزارش ایسنا، وی افزود: نقش آفرینی که بعضا به اروپا داده می شود، زیر سوال رفته لذا راهی جز اینکه تحریم ها، تهدیدها، ترورها و فشارهایی را وارد کند، ندارد. آنها ایران اسلامی، به ویژه سپاه پاسداران را نشناخته اند؛ در خوزستان سردار شاهوارپور تحریم شد، تحریم یک چیز حداقلی است. اتفاقا وقتی می شنویم که اروپا فرمانده ما را تحریم کرده، افتخار می کنیم که درست عمل کرده ایم. یعنی خار چشم آنها هستیم و این کار اروپا، قوت ما را بیشتر می کند. ما گلوی اروپا و غرب را فشردیم. اگر شهید شویم هم قدرت بیشتری خواهیم داشت. هر پرچمی که از سرداری بیفتد، سردار دیگری آن را برمی‌دارد.

معاون سیاسی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان تصریح کرد: حقوق بشر در گفتمان غرب و شرق متفاوت است؛ اگر اروپا ضعف ببیند، جسارت پیدا می‌کند و اگر قدرت ببیند نیز عقب نشینی می کند و امروزه شاهد این همه عقب نشینی هستیم. من فکر می‌کنم که با این طراحی ها آقای بایدن هشت سال باید yes و no بگوید و نمی‌تواند صحبت کند. چون بر اساس گفته رهبر انقلاب اسلامی، حرف قطعی نظام این است که با همین فرمان پیش برود که اتحادیه اروپا و آمریکا را کیش و مات کرده است. ما بر این خط استواریم و در حال پیش بردن حرکت رو به رشد انقلاب هستیم. خداوند مقدر کرده است که همیشه حق پیروز باشد حتی اگر جایی تحریم یا شهید شویم؛ زیرا پیروزی از آن ما است. ما در مسیر خدا و حق قرار گرفته ایم و آنها در مسیر باطل و حتی اگر آنها پیروز شوند، شکست خواهند خورد.

شهریاری در ادامه با بیان اینکه دشمنان، خوزستان و استان‌های مرزی را استان‌هایی قرار داده اند که با به چالش کشاندن و امنیتی کردن آنها، فرمان را از دست فرمانده بگیرند، ادامه داد: سپاه با قدرت پای کار است، غرب به دنبال این است که سپاه را بزند. مهمترین نهادی که مردم را پای انقلاب امیدوارانه پیش می‌برد، سپاه است لذا اولویت آنها استان‌های مرزی است. همانطور که صدام نیز با این طرح کار خود را شروع کرد.

وی با بیان اینکه حقوق بشر یک شعار است و بشرهایی که بشر می کشند، بشرهایی که ناقض قرآن هستند و در تقابل با قرآن ایستاده اند، بشر نیستند، گفت: حادثه صبرا، شتیلا، غزه و اینگونه حوادث نشان می‌دهد که آنها در کجای حقوق بشر هستند و انقلاب ما کجا است. ما شعار مبنایی داریم که هر مسلمانی صدای مسلمانی را بشنود باید به فریاد آن برسد اما آنها مسلمان‌کشی می‌کنند و در تقابل با ایدئولوژی ها ایستاده اند. ما آرمان، راهبرد و روشی بر مبنای مکتب اهل بیت و قرآن داریم. لذا آنها باطل و ما حق هستیم و همیشه در تاریخ دنیا، حق در برابر باطل بود. ما به کمک مردم و برای مردم جان می‌دهیم.

معاون سیاسی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در پایان گفت: جلسه ای در اروپا برگزار شد و موضوع آن این بود که در سه دهه، انقلاب اسلامی را براندازی و مهار کنند. این سناریوها در سال های ۷۸، ۸۸ و ۹۸ رخ دادند. در سال ۷۸ باعث ایجاد فتنه کوی دانشگاه شد، راس فتنه بیرون بود و بازیگران مدهوش داخلی نیز داشت. اما با بصریت و تدابیر رهبر و پای کارآمدن ملت، جمع شد. در سال ۸۸ نیز دیدیم که در بستر شعارهای قشنگ دموکراسی، حقوق بشر و… خود را ظاهر کردند و اندیشکده های غربی به ویژه اندیشکده بروکینگز را فعال کردند تا در کشور ما تغییر رفتار و به دنبال آن تغییر ساختار رخ دهد. به گفته خودشان اگر غیر از این رهبری بود و در کنار رهبر اگر غیر از سپاه و ملت بود، آشوب سال ۸۸ برای براندازی چند انقلاب کافی بود. در سال ۹۸ نیز همان طراحی بود. می‌گفتند آشوب های سال ۹۸ در ایران هم رهبر ملی داشت و هم فرمانده میدانی. رهبر ملی بعدا کشته شد که مایکل دندریا بود و افرادی که در کشور نیز برای آنها فرماندهی می‌کردند افراد مدهوشی بودند که بعضا در این پروپاگاندای غربی تحت تاثیر قرار گرفتند. اما در خوزستان که گلوگاهی برای این مساله بود، با هدایت و نقش آفرینی ملت و هدایت مسئولان به ویژه سردار شاهوارپور، جمع شد.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.