تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 اکتبر 2021 - 21:56
کد خبر : 26055

تدوین اطلس امنیت انتخابات در ناجا

تدوین اطلس امنیت انتخابات در ناجا

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تدوین و ترسیم اطلس تامین امنیت انتخابات در ناجا تاکید کرد: در چارچوب اطاعت از رهبری و قانون گرایی عمل می کنیم. به گزارش ایسنا سردار حسین اشتری در همایش سراسری کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ناجا که به صورت ویدئو کنفرانس و با شعار “اقتدار معنوی، بصیرت انقلابی” صبح امروز

تدوین اطلس امنیت انتخابات در ناجا

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تدوین و ترسیم اطلس تامین امنیت انتخابات در ناجا تاکید کرد: در چارچوب اطاعت از رهبری و قانون گرایی عمل می کنیم.

به گزارش ایسنا سردار حسین اشتری در همایش سراسری کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ناجا که به صورت ویدئو کنفرانس و با شعار “اقتدار معنوی، بصیرت انقلابی” صبح امروز در ستاد سازمان عقیدتی سیاسی ناجا برگزار شد، اظهارکرد: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود و رحمت می فرستیم و یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی، هشت سال دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم عرصه نظم و امنیت کشور به ویژه سپهبد شهید “حاج قاسم سلیمانی” را گرامی می داریم و برای فرماندهی معظم کل قوا آرزوی طول عمر توام با صحت و سلامتی داریم.

وی افزود: از دست اندرکاران برگزاری این همایش سراسری و ویدئو کنفرانسی به ویژه حضرت حجت الاسلام والمسلمین ” سیدعلیرضا ادیانی” – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا – قدردانی می کنم که بیش از ۵۰۰۰ نفر از همکاران عزیزمان در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در اقصی نقاط کشور در این همایش سراسری شرف حضور دارند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ویژگی های برجسته رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ادامه داد: با روحیه ولایی، انقلابی و جهادی حضرت حجت الاسلام والمسلمین “ادیانی” و همکارانشان، امروز شاهد روند رو به رشد و تحولی این سازمان هستیم و ان شاء الله با پیروی از تدابیر مقام عظمای ولایت، این روند رو به رشد هر روز شتابان تر باشد.

اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت سال ۱۴۰۰ یادآور شد: امسال به جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و سایر موضوعات، سال حساسی برای کشور است. از آنجایی که نیروی انتظامی مسئول تامین امنیت انتخابات است، در تلاشیم چون سال های پیشین، وظیفه خطیر خود را قبل، حین و پس از برگزاری انتخابات به نحو شایسته ای انجام دهیم.

تاکید بر هوشیاری و آمادگی همه جانبه

فرمانده ناجا با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی همواره مترصد آسیب رساندن به کشور و نظام هستند، بر لزوم هوشیاری و آمادگی همه جانبه تاکید کرد و گفت: در چنین شرایطی تلاش برای تامین سلامت و امنیت انتخابات در کنار مشارکت و حضور حداکثری مردم حائز اهمیت است.

اشتری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره انتخابات اظهارکرد: برگزاری انتخاباتی با امنیت و سلامت کامل در کنار مشارکت حداکثری مردم باعث اقتدار کشور می شود و شایسته است که ما نیز با پیروی از معیارهایی که معظم له اعلام کردند به انتخاب”اصلح” کمک کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: نیروی انتظامی برنامه ریزی و تمرکز خود را درباره تامین امنیت انتخابات در بازه های زمانی قبل، حین (تامین امنیت اماکن اخذ رأی و صندوق ها) و پس از برگزاری انتخابات آغاز کرده است و خوشبختانه بر مبنای تجربیات موفقی که طی سال های گذشته در این خصوص داشته ایم، هر نوع فعالیت و تحرکی را رصد می کنیم تا خدشه ای بر امنیت وارد نشود.

تامین امنیت خط قرمز پلیس

وی تاکید کرد: تامین امنیت عمومی و در شرایط پیش رو تامین امنیت انتخابات خط قرمز ما است و با قاطعیت، هوشیاری، آمادگی همه جانبه و تسلط بر امور اجازه نمی دهیم حرکتی خلاف امنیت واقع شود.

تهیه اطلس امنیت انتخابات

اشتری با اشاره به تهیه اطلس تامین امنیت انتخابات اظهارکرد: در راستای آمادگی روزافزون، اطلس امنیت انتخابات را ترسیم و تهیه کرده ایم و براساس رنگ بندی مشخص شده، تمرکز نیروی خود را برای برگزاری انتخاباتی امن و باشکوه انجام می دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: وظیفه ملی و شرعی همه ما حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات است و ان شاء الله انتخاباتی پرشور برگزار و فردی با روحیه ولایی، جهادی، پرتلاش، مردمی، دشمن ستیز، معتقد به جوان گرایی و اعتماد به ظرفیت های داخلی و … انتخاب شود. همه ما باید برای انتخاب کاندیدای اصلح تلاش کنیم.

تعیین اولویت های ماموریتی

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تعیین و تدوین اولویت های ماموریتی نیروی انتظامی در سال ۱۴۰۰ اظهارکرد: در سال جاری نیز چون سال‌های گذشته به منظور کسب دستاوردهای روزافزون، اولویت های ماموریتی ناجا احصاء و تعیین شده است و در ۱۶ ماموریت اولویت دار ناجا از بعد ارتقای فرهنگ دینی و انقلابی کارکنان تا تحقق پلیس هوشمند و حرفه ای شدن نیروها لحاظ شده است.

اشتری با بیان اینکه مطابق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نیروی انتظامی مجموعه ای نظامی، انتظامی و خدمات ده است، خاطرنشان کرد: سالانه بیش از ۷۰ میلیون خدمت به مردم ارائه می شود بنابراین تلاش می‌کنیم با تعیین اولویت های ماموریتی بتوانیم این نیرو را از ابعاد مختلف تقویت و تجهیز کنیم چراکه نتیجه حرفه ای تر شدن پلیس و کارآمدی نیروی انتظامی، بهبود روند خدمات دهی و ارتقای رضایت مردمی است.

وی کارکنان را بالاترین سرمایه نیروی انتظامی برشمرد و گفت: بیشترین تکیه ما بر وجود نیروی انسانی متعهد، کارآمد، اخلاق مدار و حرفه ای است. از طرفی تلاش  می کنیم که در راستای ارتقای روحیه کاری و خدمتی سبزپوشان خدوم و ایثارگر ناجا تلاش کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی خطاب به روسای عقیدتی سیاسی ناجا پلیس های ستادی ، تخصصی و فرماندهی انتظامی استان ها با اشاره به اهمیت تقویت بنیه دینی و انقلابی سبزپوشان ناجا یادآور شد: همکاران عزیزم در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا رسالت خطیر و حساسی بر عهده دارند. ان شاء الله همه ما به گونه ای عمل کنیم که مورد رضایت خداوند و مقام معظم رهبری قرار بگیرد.

ملاک عمل پلیس اطاعت از رهبری و قانون گرایی

وی تاکید کرد: ما در چارچوب اطاعت از رهبری و قانون گرایی عمل می کنیم و خوشبختانه امروزه شاهدیم با همکاری خوبی که میان سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، سازمان حفاظت اطلاعات ناجا وفرماندهی وجود دارد این مجموعه در مسیر رشد معنوی و سلامت است.

اشتری یادآور شد: هدایت فکری، دینی، سیاسی و بصیرت افزایی سبزپوشان خدوم ناجا از وظایف اصلی و محوری همکارانم در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا است و باید به گونه ای عمل کنیم که الگو و سرآمد باشیم.

آماده باش حداکثری نیروهای پلیس

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آماده باش حداکثری نیروهای پلیس در ایام و شرایط مختلف تقویمی و … ادامه داد: به لطف و عنایت الهی و هماهنگی و همدلی آحاد فرماندهان، مدیران، افسران، کارمندان، درجه داران و سربازان نیروی عظیم انتظامی در طول سال همواره ماموریت های ذاتی و قانونی و جاری خود را به نحو شایسته ای انجام داده و در کنار این مهم در میدان مقابله با ویروس منحوس کرونا نیز دوشادوش کادر زحمتکش پزشکی، پرستاری و درمانی کشور بوده ایم.

اشتری با قدردانی از زحمات مدافعان سلامت به تشریح اقدامات ناجا در فرآیند مقابله با ویروس کرونا پرداخت و یادآور شد: از زمان شیوع این ویروس منحوس، همکارانم در اقصی نقاط کشور از مرز تا مرکز دوشادوش کادر درمان به ایفای نقش پرداخته‌اند و این ایفای نقش در مولفه هایی چون برخورد با تشویش کنندگان اذهان عمومی به ویژه در فضای مجازی، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، مقابله با احتکار اقلام مورد نیاز مردم و … ظهور و بروز کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: از ابتدای آذر سال گذشته تاکنون در راستای اجرای طرح محدودیت تردد بیش از ۷۷۰ هزار نفر روز از نیروهای پلیس خدمات ارائه کردند و تا ریشه کن شدن این ویروس منحوس نیروی انتظامی در کنار انجام وظایف ذاتی و قانونی خود، در این میدان نیز ماموریت ها را با قوت و قدرت دنبال می کند.

اشتری با تاکید بر اینکه افتخار می کنیم سرباز ولایت و خادم مردم هستیم به پیام مقام معظم  رهبری همزمان با هفته ناجا در سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: پیام معظم له برای همه ما امیدآفرین و روحیه بخش بود و کسب رضایت ایشان را چون مدالی گرانبها بر سینه می دانیم.

وی با بیان اینکه “امنیت” و “سلامت” از بالاترین نعمت ها است، گفت: پلیس امروز در خدمت مردم و برای امنیت و سلامت آنان است و خوشبختانه نه تنها مسئولیت و وظیفه مان را در حوزه امنیت به خوبی انجام داده ایم بلکه در حوزه سلامت و خدمات دهی به مردم در شرایط بحرانی شیوع کرونا نیز خوش درخشیده ایم.

فرمانده ناجا با اشاره به نظرسنجی برون سازمانی درباره نحوه خدمات دهی برخی دستگاه های کشور اظهارکرد: خوشبختانه اعتماد عمومی مردم به نیروی انتظامی بر مبنای این نظرسنجی ارتقا یافته است و حائز رتبه شده ایم و این مهم را برای خود سرمایه می دانیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس اشتری در پایان سخنان گفت: لازم می دانم خداقوت و دست مریزاد جانانه به آحاد همکارانم از نقطه صفر مرزی تا دل شهرها و جاده ها و در دورترین نقطه کشور بگویم که چنین ایثارگرانه و جهادی به مردم خدمت می کنند و ان شاء الله بتوانیم هر چه زودتر پلیس در تراز انقلاب اسلامی را محقق کنیم.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید رپورتاژ آگهی

جدیدترین  گلایه   دستگیر  شورا   ثبت   اشتغالزای

اختصاص  جمع آوری   ۳۷ اثر  فصل  کمک   آماده 

خرید   برگزاری  حضور   مسابقا  بلیت پر  رئیس 

انتخابات   نشان ملی   خرداد   آغاز کا   آماده

 جدیدتری  اجرای   ۱۲ کیل   مدیرک

 یک زوج   پاسد   سبک  تولید   مصوبات

استند تسلیت

پلتفرم تبادل پرفکت مانی

automoby

خرید روباکس

post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post