تاریخ انتشار : شنبه 19 شهریور 1401 - 9:14
کد خبر : 201662

ترفندهای خاص برای جلوگیری از موبایل قاپی

ترفندهای خاص برای جلوگیری از موبایل قاپی

موبایل های جدید نه تنها بسیار گران هستند، بلکه حاوی خلاصه‌ای از زندگی شخصی شما هستند. به همین دلیل است که به چشم سارقان می نشینند. در موبایل های شما عکس ‌های مکان ‌هایی که به آنها سر می ‌زنید، اعضای خانواده و سایر افرادی که می ‌شناسید وجود دارد.  افشای پیامک ها، اطلاعات بانک

موبایل های جدید نه تنها بسیار گران هستند، بلکه حاوی خلاصه‌ای از زندگی شخصی شما هستند. به همین دلیل است که به چشم سارقان می نشینند. در موبایل های شما عکس ‌های مکان ‌هایی که به آنها سر می ‌زنید، اعضای خانواده و سایر افرادی که می ‌شناسید وجود دارد.  افشای پیامک ها، اطلاعات بانک و کارت اعتباری با افزایش سرقت گوشی های هوشمند امکان دارد. فقط کافیست تمام این داده ها در دستان آدمی اشتباه بیوفتد همین مسئله می تواند هم برای حریم خصوصی و هم برای کیف پول شما خطرناک باشد.

 

موبایل های جدید نه تنها بسیار گران هستند، بلکه حاوی خلاصه‌ای از زندگی شخصی شما هستند. به همین دلیل است که به چشم سارقان می نشینند. در موبایل های شما عکس ‌های مکان ‌هایی که به آنها سر می ‌زنید، اعضای خانواده و سایر افرادی که می ‌شناسید وجود دارد.  افشای پیامک ها، اطلاعات بانک و کارت اعتباری با افزایش سرقت گوشی های هوشمند امکان دارد. فقط کافیست تمام این داده ها در دستان آدمی اشتباه بیوفتد همین مسئله می تواند هم برای حریم خصوصی و هم برای کیف پول شما خطرناک باشد.

ماهیت کوچک و قابل حمل یک موبایل، بر خلاف وسایل الکترونیکی بزرگتر مانند لپ تاپ یا تجهیزات استریو، پنهان کردن آن را آسان می کند. اگر شخصی بتواند قفل دستگاه شما را باز کند، ممکن است اطلاعات زیادی برای سوء استفاده از شما قبل از فروش گوشی شما وجود داشته باشد. در غیر این صورت، گوشی‌ها را می‌توان برای قطعات ارزشمندی که برای بازسازی گوشی‌های دیگر استفاده می‌شود را با سود بالا فروخت.

بنابراین از خود بپرسید: آیا گوشی شما واقعاً به همان اندازه ایمن و مطمئن است که می تواند باشد؟ ما این چک لیست کاربردی را جمع آوری کرده ایم تا تلفن شما را از سرقت دور نگه داریم. به علاوه برخی از محصولات و ابزارهای خاص که می توانند به نگهداری تلفن شما شما کمک کنند را معرفی کردیم. شما می توانید با خواندن نکات مهم زیر تا حد امکان از سرقت گوشی موبایل خود جلوگیری و دزدها یا سارقان را شکست دهید.

هنرهای رزمی یاد بگیرید

وقتی می توانید از استفاده از تلفن خود در خیابان ها خودداری کنید، نیازی به یادگیری هنرهای رزمی نیست. بسیاری از سرقت‌های تلفن همراه زمانی اتفاق می‌افتند که کاربر آنقدر غرق در تماس، بررسی پیام‌ها یا خواندن مطالب شبکه های اجتماعی است که متوجه نمی‌شود دزدی در شرف ارتکاب است. در مورد زمان و مکانی که موبایل خود را بیرون می آورید هوشیار باشید.

در بیرون از منزل، سعی کنید به نزدیکترین فروشگاه (ساختمان یا مرکز خرید) بروید تا با خیال راحت از تلفن خود استفاده کنید. اگر به تنهایی در وسط ناکجا آباد هستید،  قبل از بیرون آوردن گوشی تلفن همراهتان، به اطراف نگاه کنید تا ببینید آیا چیزی یا کسی مشکوک است یا خیر. مثلا اگر دیدید گروهی به شدت به شما خیره شده‌اند و آرام آرام به شما نزدیک‌تر می‌شوند از آنجا به سرعت خارج شوید.

مراقب اطراف خود باشید

برای جلوگیری از چنین موقعیت هایی مراقب بودن ضروری ترین کار است. همیشه حواستان به محیط اطرافتان باشد. به این سبب، شما قادر خواهید بود به هر گونه فعالیت مشکوکی که در اطراف شما رخ می دهد و ممکن است وسایل شما (و خود شما) را در معرض خطر قرار دهد، واکنش نشان دهید. وقتی مردم در خیابان برای راهنمایی، دادخواست، گشت و گذار و غیره به شما نزدیک می شوند، توجه کنید.

از هندزفری بلوتوث استفاده کنید

هنگام گوش دادن به موسیقی و پادکست، تلفن را کنار بگذارید و از طریق هدفون به آن گوش دهید تا آن را امن و دور از دسترس دزدان احتمالی نگه دارید.

گوشی خود را بدون مراقبت رها نکنید

فرض کنید با گروهی از دوستانتان در حال خوردن بستنی و گپ زدن هستید و ناخواسته گوشی تان را روی میز یا روی پایتان می گذارید. ناگهان دستی ظاهر می شود، گوشی هوشمند شما را می گیرد و با سرعت نور فرار می کند. برای جلوگیری از چنین حوادث ناگواری، هرگز گوشی خود را روی میز رستوران، روی پا، حتی روی صندلی ماشین خود که تنها یک شیشه از دزد فاصله دارد، تنها نگذارید.

در حال راه رفتن پیامک ندهید!

بله، مردم اغلب این کار را انجام می دهند. درست است که واکنش ندادن به نوتیفیکیشن گوشی غیرممکن است. اما بیرون آوردن آن برای بررسی و پاسخ به پیام، شما را در موقعیت بسیار آسیب پذیری قرار می دهد. نه تنها شانس برخورد با تیر چراغ برق را افزایش می دهد، بلکه راه رفتن در حین ارسال پیامک باعث می شود از دنیای اطراف خود غافل شوید و متاسفانه افراد بد در توجه به این چیزها خوب هستند.

هنگامی که از موبایل خود استفاده نمی کنید، آن را پنهان کنید

این مرحله  از اصل ساده اجتناب از نمایش موبایل پیروی می کند. وقتی آن را در مکان‌هایی نگهداری می‌کنید که دسترسی به آن آسان است، دزدیدن گوشی را برای مجرمان احتمالی آسان می‌کنید.

جاهایی که نباید گوشی خود را نگه دارید:

  • جیب پشت شلوار
  • جیب جلوی ژاکت یا پیراهن
  • جیب بیرونی کوله پشتی

شیشه ماشین را در مکان های شلوغ و پر جمعیت پایین ندهید

هنگی که پشت ترافیک گیر کرده اید و با شیشه باز از موبایل خود استفاده می کنید امکان دزدی و سرقت را بالاتر می برید. اگر می خواهید از گوشی خود استفاده کنید، مطمئن شوید که شیشه ماشین بالا و در ماشین قفل است. هرگز تلفن خود را در حین دور شدن، حتی برای یک دقیقه، در فضای باز نگذارید، حتی اگر مراقب آن هستید. از یک ژاکت، یک بطری آب یا هر چیز دیگری برای پنهان کردن آن استفاده کنید. به صورتی که کسی متوجه آن نشود.

از گوشی خود تا حد امکان در پیاده رو استفاده نکنید

اگر در یک پیاده رو باریک هنگامی که هیچ مانع یا محدودیتی بین شما و یک خیابان شلوغ وجود ندارد هستید، قبل از بیرون آوردن تلفن خود سعی کنید مکان بهتری پیدا کنید. اساسا، جلوگیری تنها نگاه کردن به اطراف و تلاش برای درک اینکه یک دزد موتور سوار چگونه فکر می کند خلاصه می شود. او می تواند به سرعت و به راحتی از کنار گوشی شما بگذرد و گوشی شما را بگیرد. بنابراین بهتر است قبل از اینکه گوشی خود را بیرون بیاورید، مکان دیگری را پیدا کنید.

توجه داشته باشید که سارقان و دزدان می توانند در حین استفاده گوشی شما را از دست شما بگیرد، به خصوص در قطار یا در فضای شلوغ. هنگامی که از تلفن خود استفاده نمی کنید، گوشی خود را از جیب شلوار خود به جیب داخلی کت یا کیف ببرید. هر چه دسترسی به گوشی سخت تر باشد، سرقت آن نیز سخت تر می شود.

اعلان های خود را با ساعت هوشمند کنترل کنید

درسته که شما حتماً میبایستی موارد بالارو رعایت کنین تا جلوی خطرات احتمالی رو بگیرید. ولی پیشنهاد بهتری هم هست که دیگه خیالتون صددرصد راحت باشه که خطری دیگه تهدیدتون نمیکنه. دیگه مطمنناً دزدها ساعت قاپی رو نمیتونن انجام بدن چون این نوع سرقت قطعاً چالش ها و خطرات دستگیری براشون داره. فراموش نکنین که زمان حداقلی برای سارقان پر اهمیت ترین مسله براشون می باشد.

نسل جدید ساعت های هوشمند سیم کارت خور بهترین روش برای جلوگیری از موبایل قاپی

با ساعت هوشمند سیم کارت خور دوربین دار کمپانی معتبر LEMFO خیلی راحت می تونین با یه تیر دو نشون بزنین. هم میتونین داخل این ساعت ها سیم کارت بندازین و به عنوان یه خط موبایل مجزااستفاده کنید. هم میتونین با اتصال به موبایلتون از تمامی امکانات ساعت هوشمند رو داشته باشین. در مطالب زیر بهترین نمونه از محصولات کمپانی lemfo  رو که کیفیت محصولاتشون فوق العادس و تاییدیه CE اروپارو دارند رو بهتون معرفی میکنم.

ساعت هوشمند سیم کارت خور LEMFO LEMT

ساعت هوشمند دوربین دار LEMFO LEMT یکی از جذاب ترین ساعت های هوشمندی هست که قابلیت بازی و گیمینگ داره و طرفداران خاصی رو جذب خودش کرده است. صفحه نمایش ۲.۸۸ اینچی آن با رزولوشن قوی ۶۴۰*۴۸۰ بهترین وسیله کاربردی برای فیلمبرداری و پخش فیلم می باشد. باطری قوی ۲۷۰۰ میلی آمپری آن از جنس لیتیوم شما رو برای شارژ کردن پی در پی بی نیاز کرده است. دوربین قوی ۷ مگا پیکسلی آن به راحتی میتواند ثبت اتفاقات زیبای زندگی روزمره شمارا با عکاسی ثبت نماید. قطعاً این ساعت هوشمند با قابلیت نصب همه نوع شبکه اجتماعی و نصب هر نوع برنامه ای توانسته جذابیت های خاص خود را ایجاد نماید. زبان و منوی ساده کاربردی فارسی آن استفاده از این ساعت هوشمند سیم کارت خور را برای همه نوع کاربری از هر قشر ساده و آسان کرده است. پردازنده های قوی این ساعت هوشمند دوربین دار باعث عدم هنگی و سرعت عملکرد تاچ آن گردیده است. حافظه ۳۲ گیگا بایتی این ساعت هوشمند فضای فوق العائه ایده آلی را برای دخیره فیلم و هرگونه اطلاعاتی را برای شما مهیا کرده است. خیلی دیگه از کابردهای مشترک این مدل ساعت هوشمند سیم کارت خور دوربین دار رجیستر شده مدل LEMFO LEMT رو میتونین آخر این مقاله مطالعه کنین.

ساعت هوشمند lemfo lemt

ساعت هوشمند سیم کارت خور LEMFO LEM14

ساعت هوشمند سیم کارت خور دوربین دار رجیستر شده LEMFO LEM14 یکی از بهترین محصولات کمپانی لمفو می باشد. قابلیت تماس و مکالمه و نصب سیم کارت و پشتیبانی از همه شبکه های مخابراتی کشور مهم ترین خصوصیات این ساعت هوشمند می باشد. دو دوربین جلو وبغل و طراحی منحصر به فردش با ۲ و ۵ پیکسل توانسته بازار و رقبای خود را از کنار بزند. صفحه نمایش ۱.۶ اینچی آن با حافظه داخلی ۶۴ گیگا بایت آن تونسته فضای خوبی را برای ذخیره هرنوع فیلم و یا عکس برای کاربران ایجاد نماید. دو بند سیلیکونی و چرمی همراه آن جذابیت خاصی از نظر زیبایی به این ساعت بخشیده است. ضربان قلب و آپشن های ورزشی آن فوق العاده مناسب برای افراد ورزشکار می باشد. تماس تصویری و ویدیویی و نصب هر گونه برنامه های اجتماعی و جی پی اس و وای فای و اینترنت ۴G از خصوصیات بارز این ساعت هوشمند می باشد.

ساعت هوشمند سیم کارت خور LEMFO LEM10

ساعت هوشمند مدل LEMFO LEM10 با قابلیت تماس و نصب و پشتیبانی هر نوع سیم کارت می باشد. این ساعت هوشمند دارای یک دوربین مخفی ۴ پیگسلی در صفحه نمایش آن می باشد. حافظه داخلی این ساعت هوشمند ۳۲ گیگ می باشد. طراحی این ساعت هوشمند مانند اپل واچ می باشد. به جرات می توان گفت کسانی که این ساعت هوشمند را استفاده نموده اند کارایی آن را از اپل واچ بالاتر دانسته اند. برای افراد ورزشکار و کسانی که به سلامتی خود اهیت می دهند ضربان قلب، سنسورهای ورزشی کامل آن از مزیت های این ساعت هوشمند می باشد. ضبط صدا، فیلمبرداری، دانلود و نصب هرگونه برنامه اعم از شبکه های اجتماعی مانند واتس آپ، اینستاگرام و غیره کاربران را کاملا بی نیاز از حمل موبایل می کند. زبان و منوی کاملا فارسی این ساعت هوشمند کار کردن با آن را برای همه نوع کاربر آسان نموده است. تماس تصویری و تغییر نوع زنگ، ویبره لرزشی، تغییر انواع زبان، و … توجه کاربران زیادی را به خود جلب نموده است. صفحه نمایش این ساعت هوشمند ۱.۸۸ اینچ می باشد. رزولوشن بالای صفحه نمابش این اسمارت واچ ۳۶۰*۳۲۰ می باشد. باطری قوی پلیمری ۷۸۰ میلی آمپری آن شما را از شارژ کردن روزانه بی نیاز می نماید.

قابلیت های مشابه و یکسان در سه مدل

با نسل جدید ساعت های هوشمند سیم کارت خور دوربین دار رجیستر شده برند LEMFO باقابلیت های زیر میتونی بدون اینکه موبایلت همیشه همرات باشه با همه در ارتباط و در دسترس باشی

✅آنتن دهی فوق العاده قوی

✅وزن سبک و طراحی زیبا و ایرودینامیک
✅ قابلیت نصب سیم کارت سایز نانو و پشتیبانی از همه شبکه های مخابراتی کشور اعم از همراه اول، ایرانسل و رایتل
✅ در سایزو اندازه های متفاوت
✅قابلیت اتصال به اینترنت و پشتیبانی ۴G
✅قابلیت اتصال به جی پی اس مسیر یابی واتصال به وای فای اینترنت
✅قابلیت نصب هرنوع برنامه و استفاده از شبکه های اجتماعی مانند واتس آپ، تلگرام، اینستاگرام
✅ قابلیت تماس تصویری و ویدیویی
✅دوربین قوی جهت عکاسی و فیلمبرداری و پخش فیلم
✅قابلیت ضبط و پخش صدا و موزیک
✅پردازنده قوی دو هسته ای همراه با حافظه داخلی ۳۲گیگا بایت و رم ۳ گیگا بایت
✅دو کاربرده هم اتصال به موبایل از طریق بلوتوث وهم به عنوان موبایل مجزا
✅بهترین روش برای جلوگیری ازموبایل قاپی
✅دارای وضوح تصویر بالا و رزولوشن قوی با سرعت تاچ فوق العاده زیاد بدون هنگی
✅دارای سنسورهای ضربان قلب و فشار خون و گام شمار و ورزشی جهت افراد ورزشکار
✅قابلیت اتصال به بلوتوث هنذ فری جهت مکالمه و تماس و بلندگوی قوی
✅قابلیت سرچ گفتاری و یا فرمان صوتی جهت جستجو
✅دارای پشتیبانی کامل از زبان و منوی فارسی
✅دارای باطری قوی لیتیومی با ماندگاری بالا
✅قابلیت تشخیص چهره کاربر با قفل صفحه نمایش
✅رجیستری بدون قطعی مخابرات با ثبت کد مالکیت در شبکه همتا و قابلیت انتقال مالکیت
✅دارای تاییدیه کنترل کیفیتCE اروپا و محصول کمپانی معتبر LEMFO
✅دارای تاییدیه و نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت
✅دارای گارانتی سلامت و ضمانت اصالت کالا

با در نظر داشتن تمام مزایایی که ساعت هوشمند سیم کارت خور دارد قطعا داشتن یک ساعت با دوام با کارایی بالا می تواند در زندگی و سلامت شما نقش مهمی را ایفا کند. برای بازدید انواع ساعت هوشمند با ضمانت و گارانتی می توانید با مراجعه به وبسایت نمایندگی ساعت هوشمندسیم کارت خور لمفو www.watchfone.co  و استفاده از مشاوره کارشناسان فروش همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب سفارش خود را ثبت و خرید خود را نهایی کنید. شماره تلفن های ۲۲۵۳۰۸۸۸ – ۰۲۱ و ۲۲۵۳۵۱۵۶ – ۰۲۱  و ۰۹۱۲۷۴۲۷۳۷۳ همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان گرامی می باشد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn