کد خبر : 197481
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 اردیبهشت 1401 - 10:45

تیم منتخب هفته بیست و پنجم لیگ برتر

تیم منتخب هفته بیست و پنجم لیگ برتر

هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال هم به پایان رسید.  روز گذشته با انجام شش دیدار دیگر از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر و پس از برگزاری دو دیدار ابتدایی هفته در روز سه شنبه، مسابقات این هفته هم به پایان رسید و تیم‌ها با نتایجی که کسب کردند تغییراتی در

تیم منتخب هفته بیست و پنجم لیگ برتر

هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال هم به پایان رسید.

 روز گذشته با انجام شش دیدار دیگر از هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر و پس از برگزاری دو دیدار ابتدایی هفته در روز سه شنبه، مسابقات این هفته هم به پایان رسید و تیم‌ها با نتایجی که کسب کردند تغییراتی در جدول رده بندی شکل دادند و در این بین مثل همیشه برخی بازیکنان با درخشش در ترکیب تیم خود توانستند در نتایج بازی‌ها تاثیرگذار باشند و با عملکرد خوب خود به تیم‌شان کمک کنند.

مطابق هر هفته تیمی منتخب از این نفرات تشکیل دادیم:

 

دروازه‌بان: علیرضا حقیقی (نساجی)

گلر با تجربه نساجی این روزها حسابی روی فرم است و در بهترین شرایط چند سال اخیر خودش قرار دارد و پس از نمایش درخشان مقابل استقلال در جام حذفی و تکرار این درخشش در مسابقه فینال مقابل آلومینوم، در دیدار دیگر مقابل این تیم و این بار در هفته بیست و پنجم لیگ برتر هم عملکرد درخشانی داشت و سه موقعیت حتمی گل را از تیم حریف گرفت تا مانع شکست تیمش در این بازی شود. حقیقی این روزها خیلی آماده است و یکی از بهترین گلرهای فوتبال ایران است.

 

مدافع راست: رامین رضاییان (پرسپولیس)

مدافع راست پرسپولیس در بازگشت به این تیم توانسته خودش را در قامت یک ستاره در جمع سرخپوشان و در لیگ برتر معرفی کند و این چندمین باری است که در تیم منتخب هفته قرار می‌گیرد. گلزنی علی نعمتی با ارسال رضاییان یک اتفاق آشنا است که آن را در دربی دیده بودیم و روز گذشته مقابل پیکان هم این اتفاق افتاد. رضاییان به جز پاس گلی که داد، روی چند نفوذ دیگر هم خطرناک ظاهر شد و در دفاع هم روز خوبی داشت.

 

مدافع میانی: گیورگی گولسیانی (سپاهان)

مدافع گرجستانی سپاهان که در طول چند سال حضورش در فوتبال ایران حسابی جا افتاده و تبدیل به یک ستاره شده است، این روزها برای تیمش خوب گلزنی می‌کند و علاوه بر نفوذها و استفاده از قدرت سرزنی، مشکل پنالتی زدن سپاهان را هم برطرف کرده و تبدیل به پنالتی زن اول تیمش شده است. گولسیانی روز خوبی در خط دفاع مقابل مهاجمان استقلال داشت و کم اشتباه ظاهر شد و تک گل بازی را هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا کار را به تساوی بکشاند.

 

مدافع میانی: محمد دانشگر (استقلال)

خط دفاع استقلال روز کم اشتباهی را مقابل مهاجمان سپاهان سپری نکرد و موقعیت‌های زیادی را به آنها داد و روی غفلت همین نفرات خط دفاعی بود که حسینی مجبور شد خطای پنالتی انجام دهد و در نتیجه دروازه تیم باز شد ولی باید پذیرفت ایستادگی مقابل خط حمله قدرتمند سپاهان هم کار راحتی نیست. در این میان محمد دانشگر روز بهتری نسبت به دو هم پستی خودش در مرکز دفاع استقلال داشت و علاوه‌ بر آن یک گل خیلی زیبا هم به ثمر رساند و با ضربه سر دقیق از میان دو مدافع سپاهان کار را برای این تیم تمام و یک امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد.

 

مدافع چپ: پوریا آریا کیا (آلومینیوم اراک)

مدافع چپ با تجربه آلومینیوم این فصل عملکرد خوبی برای اراکی‌ها داشت و روز گذشته هم با توجه به وظایف دفاعی که به وی محول شده بود به خوبی جناح راست را برای بازیکنان نساجی غیر قابل نفوذ کرد و به ندرت توپی از سمت او روی دروازه ارسال شد. آریا کیا در این بازی اجازه نفوذ زیادی نداشت ولی در همان چند موقعیتی که به سمت دروازه نساجی رفت حسابی خطرناک ظاهر شد و یک بار هم اگر خوش شانس بود می‌توانست دروازه حریف را باز کند.

 

هافبک میانی: نوید عاشوری (گل گهر)

گل گهر روز خوبی مقابل فولاد داشت و موقعیت‌های زیادی روی دروازه شاگردان نکونام خلق کرد ولی در نهایت فقط یک بار توانست دروازه این تیم را باز کند که آن هم مربوط به دقایق پایانی بازی است که شاگردان قلعه نویی از شکست گریختند. نوید عاشوری در مرکز میدان برای گل گهر بازی خوبی انجام داد و با توجه به خصوصیاتش هم نقش یک هافبک دفاعی را به خوبی ایفا کرد و هم توپ پخش کن خوبی بود و تک گل گل گهر را هم علیرضا آرتا روی پاس بسیار زیبای او به ثمر رساند.

 

هافبک چپ: حسن بیت سعید (صنعت نفت آبادان)

هافبک نفوذی با تجربه صنعت نفت مقابل پدیده ستاره تیمش بود و علاوه بر پاس گلی که به زیبایی هرچه تمام‌تر ارسال کرد، با ۸ نبرد موفق، دو دریبل موفق و دو قطع پاس توانست در طول ۹۰ دقیقه بازی بارها در یه جریان انداختن بازی به سود تیمش موفق عمل کند. بیت سعید یک موقعیت خوب گلزنی هم در این دیدار داشت و اگر کمی دقت بیشتری به خرج داده بود می‌توانست چهره ویژه تیمش در روز برتری مقابل پدیده باشد.

 

هافبک هجومی: آیاندا پاتوسی (فولاد خوزستان)

پاتوسی نشان داده گلزنی به تیم‌های امیر قلعه‌نویی را خوب بلد است و بعد از گلی که در زمان حضورش در استقلال به سپاهان زده بود این دومین بازی حساس او مقابل تیم‌های قلعه نویی بود که توانست دروازه را باز کند.

پاتوسی علاوه بر گل خیلی خوبی که به ثمر رساند، یک پاس کلیدی، ۲ بازیابی توپ و ۸۶ درصد دقت پاس صحیح داشت که در لیگ ایران آمار خیلی خوبی محسوب می‌شود و ستاره فولاد مقابل گل گهر لقب گرفت.

 

هافبک چپ: مهدی هاشم نژاد (نفت مسجد سلیمان)

هافبک هجومی سمت چپ تیم نفت مسجد سلیمان این هفته مقابل تراکتور بهترین بازیکن تیمش بود و یک گل زد و بارها با نفوذهای خوبش خط دفاعی سرخپوشان تبریزی را آزار داد تا در جمع برترین‌های هفته قرار بگیرد. او علاوه بر گلی که زد، سه پاس کلیدی، ۵ نبرد موفق و دو دفع توپ در طول نود دقیقه بازی داشت و می‌توانست حتی برتری تیمش مقابل تراکتور را رقم بزند.

 

مهاجم: حامد پاکدل (پرسپولیس)

در روز بازگشت پاکدل به ترکیب اصلی پرسپولیس بعد از مدتی مصدومیت و شرایطی که مهدی عبدی داشت توانست به خوبی در خط حمله سرخپوشان ایفای نقش کند و گل اول تیمش را هم به زیبایی به ثمر رساند تا قفل بازی را بشکند. تنها کار مثبت پاکدل مقابل پیکان گلی که زد نبود و علاوه‌ بر آن ۴ پاس کلیدی، دو شوت و ۸۰ درصد دقت پاس داشت که برای یک مهاجم آمار فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود. پاکدل می‌توانست روز گذشته بیشتر از یک بار برای تیمش گلزنی کند که البته بدشانس بود.

 

مهاجم: گادوین منشا (مس رفسنجان)

مهاجم مس رفسنجان و آقای گل فعلی لیگ برتر در دیدار این هفته تیمش مقابل فجرسپاسی نه تنها ستاره تیمش بود، بلکه حتی می‌شود او را ستاره هفته لیگ برتر دانست چرا که با عملکرد درخشانش یک تنه سه امتیاز به حساب مسی ها واریز کرد. منشا در این بازی یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد تا در هر دو گل تیمش تاثیر مستقیم داشته باشد و برتری تیمش را مهندسی کند. علاوه بر اینها او سه شوت در چهارچوب و سه پاس کلیدی هم داشت که نشان می‌دهد می‌توانست تعداد گل زده یا پاس گل بیشتری در این بازی داشته باشد.

lineup

منبع: ایلنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید پنل نمایندگی تلگرام

خرید فالوور واقعی