کد خبر : 38040
تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1400 - 23:17

ثبت نام ۲۰۱۶ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای مشهد

ثبت نام ۲۰۱۶ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای مشهد

ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیئت‌ اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای مشهد از ثبت نام ۲۰۱۶ نفر در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان مشهد و افزایش استقبال کاندیداها نسبت به دو دوره گذشته خبر داد. محمدرضا هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا به ذکر آمار مربوط به انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان مشهد پرداخت و

ثبت نام ۲۰۱۶ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای مشهد

ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیئت‌ اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای مشهد از ثبت نام ۲۰۱۶ نفر در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان مشهد و افزایش استقبال کاندیداها نسبت به دو دوره گذشته خبر داد.

محمدرضا هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا به ذکر آمار مربوط به انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان مشهد پرداخت و اظهار کرد: در حوزه شهرستان مشهد ۲۰۱۶ نفر برای انتخابات شوراهای روستاها در سه بخش مرکزی، رضویه و احمدآباد برای کسب ۱۰۳۱ کرسی اصلی ثبت نام کرده‌اند که از این میان ۶۸۰ کرسی به بخش مرکزی، ۲۰۷ کرسی بخش رضویه و ۲۰۱ کرسی به بخش احمدآباد تعلق دارد.

وی افزود: در سطح روستاهای شهرستان مشهد، ۳۰۹ حوزه انتخابیه داریم که ۲۰۰ حوزه انتخابیه در بخش مرکزی، ۶۳ حوزه در بخش رضویه و ۴۶ حوزه در بخش احمدآباد قرار دارد. از این میان ۲۵۷ حوزه انتخابیه دارای شوراهایی با سه کرسی و ۵۲ حوزه نیز دارای شوراهایی با پنج کرسی هستند.

فرماندار مشهد بیان کرد: در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای مشهد، در بحث تعداد ثبت‌نامی‌ها، نسبت به دوره چهارمِ این انتخابات ۱۷ درصد و نسبت به دوره پیش ۱۳ درصد افزایش استقبال صورت گرفته است. همچنین هفت درصد افرادی که برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای مشهد ثبت نام کرده‌اند خانم و ۹۳ درصد آقا هستند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.