تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 فروردین 1401 - 10:46
کد خبر : 196178

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 یک مینی‌سریال نت اورجینال نت اورجینال آمریکایی در سبک اکشن ترسناک CGI  است که بر اساس فرانچایز Resident Evil توسط Capcom ساخته شده است. لئون اس کندی و کلر ردفیلد، قهرمانان Resident Evil 2 در این سریال حضور دارند. زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 یک مینی‌سریال نت اورجینال نت اورجینال آمریکایی در سبک اکشن ترسناک CGI  است که بر اساس فرانچایز Resident Evil توسط Capcom ساخته شده است. لئون اس کندی و کلر ردفیلد، قهرمانان Resident Evil 2 در این سریال حضور دارند.

About Netflix - Netflix announces the original anime series 'RESIDENT EVIL: Infinite Darkness' coming in 2021

زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 داستان سریال بین وقایع Resident Evil 4 و Resident Evil 5 در سال ۲۰۰۶ و پس از فاش شدن یک حادثه هک در کاخ سفید اتفاق می افتد. به لئون اس کندی دستور داده شده تا این حادثه را بررسی کند، اما زمانی که کاخ سفید در یک حمله مرموز مورد هدف قرار می گیرد، با زامبی ها روبرو می شود.[۸] او بعداً با کلیر ردفیلد ملاقات می‌کند، که در حال بررسی یک نقاشی عجیب است که توسط یک کودک پناهنده در حین کار بر روی یک مأموریت تحت رهبری TerraSave برای نظارت بر ساخت یک مرکز رفاهی انجام شده است.

Watch RESIDENT EVIL: Infinite Darkness | Netflix Official Site

زیرنویس انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 در سال ۲۰۰۰، یک هلیکوپتر آمریکایی در کشور پنمستان سرنگون شد. خدمه آن توسط مردم محلی مورد حمله قرار می گیرند. با وجود دستورات مخالف آنها، واحد سگ های دیوانه فرود می آید و سعی می کند خدمه را نجات دهد. شش سال بعد، کلر به عنوان یک امدادگر در پنمستان کار می کند، جایی که به نکاتی پی می برد که بازماندگان درگیری های جاری در معرض سلاح های بیولوژیکی (B.O.W.s) قرار گرفته اند.

پس از آن، کاخ سفید مورد حمله هک قرار می گیرد و به دنبال آن چندین کارمند آلوده می شوند. با اشاره به چین، لئون، شن می و جیسون، قهرمان پنمستان، با یک زیردریایی برای یک ماموریت مخفی اعزام می شوند. قبل از ترک، لئون در کاخ سفید با کلر روبرو می شود که او را از کشف او مطلع می کند.

لئون، جیسون و شن می با زیردریایی خود به سمت آب های چین می روند در حالی که کلر در حال تحقیق در مورد اتفاقی که برای سگ های دیوانه افتاده است. ماموریت آنها همچنین در طول یک فلش بک نشان داده می شود که در آن سگ های دیوانه یک بازمانده را نجات دادند، اما فقط توانستند بدن آلوده او را بازگردانند. هنگامی که در زیردریایی هستید، موش‌مانند B.O.W. به خدمه حمله کرده و آنها را می‌کشند.

لئون، جیسون و شن می با هم زیردریایی را در یک غلاف فرار قبل از اینکه خود ویران شود تخلیه می کنند. ویلسون، وزیر دفاع، ناوگان چینی در نزدیکی این ناوگان را مقصر انهدام می‌داند. در یک خانه امن در شانگهای فاش می شود که شن می و جیسون با هم کار می کنند تا ویلسون را به دلیل مشارکت او در پنمستان افشا کنند، جایی که سگ های دیوانه زمانی که در آزمایش B.O.W دخالت کردند، آلوده شدند. سربازان لئون از کمک به جیسون و شن می امتناع می ورزد. هنگامی که او با آنها روبرو می شود، ظاهراً جیسون را به ضرب گلوله می کشد و شن می فرار می کند.
کلر به جز جیسون در خانه آخرین بازمانده سگ های دیوانه تحقیق می کند، اما او قبلاً خود را کشته است. مشخص می شود که سربازان این یگان در حین ماموریت خود در پنمستان آلوده شده اند. در همین حال، لئون به دنبال شن می به خانه پدربزرگش می رود. پس از اینکه او به زور وارد می شود، مشخص می شود که برادر شن می سربازی بود که توسط سگ های دیوانه نجات پیدا کرد، اما او قبلاً به ویروس آلوده شده بود و وقتی سگ های دیوانه او را به پایگاه بازگرداندند، برگشت.

پدربزرگ شن می بعداً او را به چین آورد و سگ‌های دیوانه به‌عنوان نیروی نظامی خصوصی ویلسون کار می‌کردند تا به آنها دارو برای جلوگیری از شیوع عفونت خود ادامه دهند. شن می با جیسون برای افشای ویلسون همکاری کرد. همانطور که شن می اطلاعاتی را برای افشای ویلسون به لئون ارائه می دهد، خانه ویران می شود و پدربزرگ و برادر شن می کشته می شوند. لئون و شن می با شواهد فرار می کنند و آماده افشای ویلسون می شوند، در حالی که کلر پس از تلاش برای مقابله با او در مورد اقدامات ویلسون توسط مردان ویلسون دستگیر می شود.
کلر پس از دستگیری توسط افراد ویلسون در آزمایشگاه از خواب بیدار می شود، در حالی که رئیس جمهور گراهام یک توافق نامه صلح با دولت پنمستان آماده می کند. ویلسون فاش می کند که در حال پرورش ابرسربازان است تا از آنها علیه دشمنان ایالات متحده استفاده کند. سپس ویلسون سعی می کند کلر را متقاعد کند که با او همکاری کند، اما او قبول نمی کند. جیسون دوباره ظاهر می شود و به یک B.O.W تبدیل می شود.

با رسیدن لئون و شن می. جیسون ویلسون را آلوده می کند و با لئون و شن می دعوا می کند، زیرا او سعی می کند خود را به دنیا نشان دهد. لئون پس از کشتن شن می توسط جیسون، کلر را نجات می دهد. هر دوی آنها با هم کار می کنند تا جیسون را از افشای خود در حالی که آزمایشگاه توسط اسید ویران می شود، باز دارند. لئون و کلر فرار می کنند در حالی که گراهام قرارداد صلح با پنمستان می بندد. ویلسون در حالی که مجبور است از مهارکننده های ارائه شده توسط Tricell استفاده کند، مخفی می ماند. پس از بهبودی، لئون و کلر از هم جدا می شوند زیرا لئون از انتشار اطلاعات مربوط به نقشه ویلسون امتناع می ورزد و قول می دهد از آن برای جلوگیری از استفاده بیشتر از B.O.W.s استفاده کند.

Resident Evil: Infinite Darkness | Official Trailer | Netflix - YouTube

آستین جونز از مجله Paste به نمایش ۵ ستاره از ۱۰ ستاره داد و نوشت که “تاریکی بی نهایت به دلیل اتکای شدید به سرمایه گذاری قبلی در سری بزرگتر Resident Evil، مانعی برای ورود دارد.” جاناتون ویلسون از Ready Steady Cut. به نمایش ۲.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “رزیدنت ایول: تاریکی بی نهایت برای طرفداران دیرینه لذت هایی دارد، اما از هر نظر ناسازگار است و احساس غیرضروری می کند.” گریس راندولف از Beyond the Trailer گفت که “دیدن این نوع انیمیشن جالب است، اما داستان در اینجا خیلی کلیشه ای است. به خوبی دیگر برنامه های انیمیشن بزرگسالان موجود در نتفلیکس نیست.” : “دیدن کلر ردفیلد و لئون اس کندی در کنار هم همیشه لذت بخش است، اما Resident Evil: Infinite Darkness فاقد داستانی جذاب و شخصیت های فرعی فریبنده است.”

سام بارسانتی از The A.V. کلاب برنامه C+ را ارائه کرد: “مطمئناً هیچ کس آن را با هنر عالی اشتباه نمی گیرد، اما آنچه واقعاً در بازی های ویدیویی کار نمی کرد و چیزی که در فیلم های به رهبری میلا جووویچ معنی نداشت به طور شگفت انگیزی به عنوان یک سی جی چهار کار می کند. اپیزود نمایش تلویزیونی.” اندرو وبستر از The Verge اظهار داشت که “برخی از پیوندها برای جذب طرفداران جدید طراحی شده اند، در حالی که برخی دیگر برای دلجویی از طرفداران موجود طراحی شده اند؛ تاریکی بی نهایت قطعا مورد دوم است”. سم استون از CBR در نقد خود نوشت: “به طور کلی، این انیمه یک داستان جانبی سرگرم کننده است که فرصتی را برای لئون فراهم می کند تا دوباره به کانون توجه بپرد و در عین حال دوران گذشته را برای فرنچایز تداعی کند و از ترس و وحشت برای ارائه اکشن جهانی منحرف شود.” کیت سانچز از اما چرا تو؟ یک انجمن گیک ۷.۵ از ۱۰ ستاره را به نمایش داد: “Resident Evil: Infinite Darkness به مراتب بیشتر درباره توطئه ژئوپلیتیک، جاسوسی شرکتی و جنگ بقا است تا کشتن زامبی ها.” تیلور لایلز از IGN نمایش ۷ را ارائه کرد. از ۱۰: “علیرغم قابل پیش بینی بودن در مورد اینکه چه کسی به عنوان یک آنتاگونیست عمل می کند، عملکرد بد و انیمیشن توسط برخی از شخصیت های فرعی، و عدم تعادل اهمیت و زمان نمایش برای دو قهرمان ما، تاریکی بی نهایت گامی در جهت درست است.” تسا اسمیت از Mama’s Geeky امتیاز ۳ از ۵ را به نمایش داد: “در حالی که برخی مشکلات انیمیشن و سرعت وجود دارد، به طور کلی این نمایش نه تنها پر از اکشن است، بلکه به تماشاگران نگاهی به آنچه لئون و کلر در این بین داشتند می دهد. بازی ها.”

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn