تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 اسفند 1400 - 10:31
کد خبر : 195104

دانلود زیرنویس سریال Peaky Blinders 2013 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Peaky Blinders 2013 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Peaky Blinders 2013 یک مجموعه تلویزیونی درام جنایی دوره ای بریتانیایی است که توسط استیون نایت ساخته شده است. داستان این فیلم در بیرمنگام انگلستان می گذرد و به دنبال سوء استفاده های گروه جنایتکار پیکی بلایندرز در عواقب مستقیم جنگ جهانی اول است. این باند خیالی بر اساس یک باند واقعی

دانلود زیرنویس سریال Peaky Blinders 2013 یک مجموعه تلویزیونی درام جنایی دوره ای بریتانیایی است که توسط استیون نایت ساخته شده است. داستان این فیلم در بیرمنگام انگلستان می گذرد و به دنبال سوء استفاده های گروه جنایتکار پیکی بلایندرز در عواقب مستقیم جنگ جهانی اول است. این باند خیالی بر اساس یک باند واقعی جوانان شهری به همین نام است که از دهه ۱۸۹۰ تا ۱۹۱۰ در شهر فعال بودند.

گروهی از بازیگران به رهبری کیلیان مورفی، هلن مک‌کروری و پل اندرسون در نقش تامی شلبی، الیزابت «پولی» گری، و آرتور شلبی، اعضای ارشد باند، حضور دارند. سم نیل، آنابل والیس، آیدو گلدبرگ، شارلوت رایلی، تام هاردی، پدی کانسیدین، آدرین برودی، آیدان گیلن، آنیا تیلور جوی، سام کلافلین و استیون گراهام نقش‌های تکرارشونده‌ای دارند. این اولین بار در ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۳ پخش شد و تا سری چهارم از بی بی سی دو پخش شد، سپس برای سری پنجم و ششم بعدی به BBC One منتقل شد.

Peaky Blinders (2013) - Netflix Nederland - Films en Series on demand

زیرنویس سریال Peaky Blinders 2013 پیکی بلایندرز یک حماسه با محوریت یک خانواده گانگستری با منشأ ایرلندی-رومی است که در بیرمنگام انگلستان در سال ۱۹۱۹، چندین ماه پس از پایان جنگ جهانی اول در نوامبر ۱۹۱۸ شروع می شود. رئیس حیله گر تامی شلبی (مورفی). این باند مورد توجه سرگرد چستر کمپبل (نیل)، یک کارآگاه ارشد بازرس پلیس سلطنتی ایرلند قرار می گیرد که توسط وینستون چرچیل از بلفاست فرستاده شده بود، جایی که او برای پاکسازی شهر از ارتش جمهوری خواه ایرلند، کمونیست ها و باندها فرستاده شده بود. و مجرمان عادی. وینستون چرچیل (با بازی اندی نایمن در سری ۱ و ریچارد مک کیب در سری ۲) او را به سرکوب بی نظمی و قیام در بیرمنگام و بازیابی یک انبار اسلحه دزدیده شده برای ارسال به لیبی متهم کرد. اولین سری در ۳ دسامبر ۱۹۱۹ به پایان رسید – “روز ستاره سیاه”، رویدادی که در آن پیکی بلایندرز قصد دارند زمین های شرط بندی بیلی کیمبر در مسابقات ووستر را تصاحب کنند.

سری دوم به پیکی بلایندرز سازمان جنایتکارانه خود را در “جنوب و شمال در حالی که یک سنگر در قلب بیرمنگام خود نگه می دارند” گسترش می دهد.

سری سوم در سال ۱۹۲۴ شروع می شود و به پایان می رسد، زیرا تامی و باند را دنبال می کند که وارد دنیای خطرناک تر می شوند، زیرا آنها یک بار دیگر، این بار در سطح بین المللی گسترش می یابند. سری سوم همچنین شامل پدر جان هیوز (پدی کانسیداین) است که در یک سازمان ضد کمونیستی نقش دارد. روبن الیور (الکساندر سیدیگ)، نقاشی که پولی از او برای کشیدن پرتره خود دعوت می کند. دوشس روسیه تاتیانا پترونا (گایت یانسن)؛ و لیندا شلبی (کیت فیلیپس)، همسر جدید آرتور.

سری چهارم در شب کریسمس ۱۹۲۵ شروع می شود و پس از اعتصاب عمومی مه ۱۹۲۶ به پایان می رسد و تامی از جسی ادن برای کسب اطلاعات استفاده می کند و در سال ۱۹۲۷ به عنوان نماینده مجلس انتخاب می شود.

سری پنجم دو سال بعد در ۲۹ اکتبر ۱۹۲۹ (سه شنبه سیاه) آغاز می شود و در ۷ دسامبر ۱۹۲۹، صبح پس از تظاهراتی به رهبری رهبر فاشیست اسوالد موزلی، به پایان می رسد.

سری ششم در ۵ دسامبر ۱۹۳۳ آغاز می شود، زمانی که ممنوعیت در ایالات متحده لغو شد. حزب نازی همچنین در آلمان قدرت را به دست آورده است که منجر به رشد عضویت در اتحادیه فاشیست های بریتانیا شده است.

Peaky Blinders (2013) - Netflix Nederland | Flixboss

زیرنویس Peaky Blinders 2013 دیوید رنشاو از گاردین این سریال را به عنوان یک داستان پرچین و سریع از گانگسترهای بیرمنگام پس از جنگ جهانی اول خلاصه کرد، مورفی را به عنوان تامی شلبی همیشه باحال و بقیه بازیگران را به خاطر «قدرتمند»شان تحسین کرد. اجراها». سارا کامپتون از تلگراف به سریال امتیاز ۴/۵ داد و سریال را به دلیل اصالت آن تحسین کرد و “تمام انتظارات ما را گرفت و آنها را گیج کرد”. الکس فلچر از Digital Spy معتقد است که “پیکی بلایندرز به تیز بودن یک دارت شروع شده است”، در حالی که Den of Geek این سریال را “هوشمندترین، شیک ترین و جذاب ترین درام بی بی سی در اعصار مختلف” نامید.  هیو دیوید، منتقد کالت تی وی تایمز گفت که این نمایش با «مدیریت در تیک زدن چندین جعبه رتبه‌بندی – دوره‌ای درام، حماسه گانگستری، ستاره‌های فیلم، – و در عین حال به جالب‌ترین راه‌ها مخالف با غلات آن‌ها است.»

این نمایش به‌خاطر فیلم‌برداری شیک و اجراهای کاریزماتیک، و همچنین به‌خاطر توجه به بخشی از تاریخ انگلستان و انگلیس که به ندرت در تلویزیون کاوش می‌شود، مورد تحسین قرار گرفته است. مورخان بر سر این که آیا آوردن شخصیت‌ها و رویدادهای دهه‌های دیگر به داستان دهه ۱۹۲۰ ادعاهای صحت تاریخی را تضعیف می‌کند یا اینکه زندگی طبقه کارگر در آن دوره به شیوه‌ای صادقانه و پرطنین به تصویر کشیده می‌شود اختلاف نظر دارند. بررسی‌ها برای سری دوم مثبت باقی مانده است و الن ای جونز از ایندیپندنت اظهار داشت: «پیکی بلایندرز اکنون می‌تواند چندین بازیگر مشهور دیگر را برای تکمیل آثار عالی کیلین مورفی، هلن مک‌کروری و سم نیل به رخ بکشد». اضافه شدن سریال تام هاردی و نوح تیلور.

Movies :Peaky Blinders (Complete Season 3) - Realgbedu

چندین منتقد نمایش را به خوبی با سریال آمریکایی Boardwalk Empire مقایسه کرده‌اند، که موضوعات و زمینه‌های تاریخی مشابهی دارد. استیون نایت، نویسنده نمایش، در یک مصاحبه اولیه اظهار داشت: “آیا می دانید – و من فقط این را نمی گویم – اما هرگز آنها را تماشا نکرده ام. من هرگز The Wire را ندیده ام، هرگز Boardwalk Empire را ندیده ام، هیچ یک از آنها را ندیده ام.” وقتی از او پرسیده شد که آیا عمداً از تماشای این درام ها اجتناب کرده است، او پاسخ داد: “این به نوعی عمدی است که من واقعاً نمی خواهم به کارهای دیگران نگاه کنم زیرا به طور اجتناب ناپذیری بر کارهای شما تأثیر می گذارد.” در ۲ مارس ۲۰۱۶. نایت به فصلنامه Crime Scene Quarterly گفت: “من ارتباط ناخواسته ای با مایکل مان، کارگردان فیلم، از دنیس لیهان، اسنوپ داگ داشته ام – او بسیار طرفدار است. و دیوید بووی فقید طرفدار بزرگی بود – بیشتر از این.” (به شدت به دخالت بووی در سریال ۳ اشاره می کند). بعداً تأیید شد که موسیقی دیوید بووی به نمایش در خواهد آمد، و لئونارد کوهن نیز آهنگ جدیدی برای سری ۳ نوشته بود.

فصل ششم و آخر با تحسین منتقدان مواجه شد. در متاکریتیک، میانگین وزنی آن بر اساس ۷ بررسی، ۸۶ از ۱۰۰ است که نشان دهنده «تحسین جهانی» است. در Rotten Tomatoes، بر اساس ۱۱ بررسی، با میانگین امتیاز منتقد ۸/۱۰، دارای ۱۰۰ درصد تاییدیه است. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «فصل ششم Peaky Blinders با زیبایی به درگذشت نابهنگام ستاره هلن مک‌کروری می‌پردازد، در حالی که زمینه را برای اوج‌گیری مناسب برای این حماسه حماسی اسکالواگ‌های دوست‌داشتنی فراهم می‌کند.»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn