کد خبر : 195673
تاریخ انتشار : سه شنبه 24 اسفند 1400 - 15:54

دانلود زیرنویس سریال Station Eleven 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Station Eleven 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Station Eleven 2021 ایستگاه یازده یک مینی سریال تخیلی دیستوپیایی پساآخرالزمانی آمریکایی است که توسط پاتریک سامرویل بر اساس رمانی به همین نام اثر امیلی سنت جان مندل در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. این مینی سریال در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۱ در HBO Max پخش شد و تا ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ به

دانلود زیرنویس سریال Station Eleven 2021 ایستگاه یازده یک مینی سریال تخیلی دیستوپیایی پساآخرالزمانی آمریکایی است که توسط پاتریک سامرویل بر اساس رمانی به همین نام اثر امیلی سنت جان مندل در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است. این مینی سریال در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۱ در HBO Max پخش شد و تا ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ به مدت ده قسمت ادامه داشت.

Station Eleven (TV Mini Series 2021–2022) - IMDb

زیرنویس سریال Station Eleven 2021 پس از مرگ هنرپیشه مشهور آرتور لیندر روی صحنه، یکی از تماشاگران، جیوان چوداری، بازیگر کودک رها شده کریستن ریموند را در خانه همراهی می‌کند. در راه آنها، جیوان یک هشدار اولیه دریافت می کند که یک ویروس مرگبار در جهان فرود آمده است.

وقتی پدر و مادر کرستن در خانه نیستند، جیوان و کرستن چند چرخ دستی مواد غذایی می خرند و با برادر جیوان، فرانک، در یک آپارتمان شیکاگو سنگر می گیرند. از پنجره های او هواپیمای سقوط از آسمان و سقوط در یک انفجار آتشین را تماشا می کنند، اولین نشانه آنها مبنی بر اینکه مشکل اصلی اشتباه است. در یک فلش فوروارد، جیوان و کرستن را می‌بینیم که چندین ماه بعد در یک زمین بایر برفی پر از ماشین‌های رها شده، آپارتمان را به تنهایی ترک می‌کنند. در نهایت، کرستن بزرگسال را می‌بینیم که در حال تمرین یک نمایشنامه در حین خواندن یک رمان گرافیکی به نام ایستگاه یازده است که زمانی متعلق به آرتور لیندر بود.

بیست سال پس از شیوع این ویروس، کرستن یکی از اعضای سمفونی مسافرتی است، یک گروه عشایری متشکل از بازیگران و نوازندگان که نمایش‌های شکسپیر را اجرا می‌کنند. در گذشته، کرستن جوان با سارا با نام مستعار “رهبر” آشنا می شود که او را برای پیوستن به سمفونی مسافرتی دعوت می کند. کرستن در سفرشان با مردی مشکوک به نام دیوید آشنا می‌شود که در مورد ریشه‌اش دروغ می‌گوید و وقتی با آن روبرو می‌شود دوستانش را تهدید می‌کند و از رمان گرافیکی کمیاب ایستگاه یازده که آرتور به او هدیه داده است نقل قول می‌کند. وقتی از او سؤال می شود، فقط به یک پیشگویی اشاره می کند. بیست سال قبل از شروع ویروس، کرستن از طریق پیامک متوجه می‌شود که والدینش فوت کرده‌اند. در سال ۲۰۴۰، مردی از موزه تمدن به سارا نزدیک می شود تا در جامعه آنها اجرا کند.

در گذشته، آرتور با میراندا، که نویسنده رمان گرافیکی ایستگاه یازده است که کرستن مدام به آن اشاره می‌کند، ملاقات می‌کند و با عشق زمان می‌گذراند. در سال ۲۰۰۷، آنها ازدواج کردند و با هم زندگی می کنند، اما بر سر کار میراندا برای لئون، رئیس او و ساعاتی که او برای تکمیل رمان گرافیکی خود اختصاص داده بود، با هم درگیر شدند. آرتور به زنی به نام الیزابت علاقه مند می شود و رمان گرافیکی را به او نشان می دهد و باعث می شود که میراندا پس از آتش زدن خانه استخر و رمان گرافیکی اش او را ترک کند. در سال ۲۰۲۰، میراندا برای تحویل یک نسخه منتشر شده از رمان گرافیکی به دیدار آرتور می رود و دو نسخه به او می دهد، یک نسخه دیگر برای پسرش تایلر. بعداً، میراندا تلاش می کند تا از یک سفر کاری در مالزی فرار کند، زیرا ویروس گسترش می یابد، اما توسط دوست مشترک کلارک تامپسون به او می گوید که آرتور همان شب روی صحنه مرد. میراندا تصمیم می‌گیرد در مالزی بماند و در اتاق هتلش را می‌بندد تا با دیدن تصاویری از رمان گرافیکی خود ویروس را از بین ببرد.

Station Eleven (TV Mini Series 2021–2022) - IMDb

زیرنویس Station Eleven 2021 کرستن پس از دویدن با غریبه مرموز، دیوید، به بازیگر همکارش الکس هشدار می دهد که هنگام سفر مراقب افراد خارجی باشد. مردی از موزه تمدن دوباره ظاهر می شود تا از آنها درخواست کند در جامعه خود اجرا کنند، اما سارا قبول نمی کند زیرا آنها هرگز چرخ را ترک نمی کنند، که شهرهای اطراف دریاچه میشیگان است.

الکس یادداشتی را پیدا می کند که روی آن نوشته شده بود “مواظب پیامبر باش” و کرستن را نشان می دهد که از روی نقاشی تشخیص می دهد که پیامبر دیوید است، غریبه ای که قبلاً با آن روبرو شده بود. کرستن سارا را متقاعد می کند که گروه را برای بازدید از Pingtree، جایی که مدیر سابق سمفونی و سارا، گیل، زندگی می کند، تقسیم کند. وقتی می رسند، متوجه می شوند که پیامبر قبلاً همه فرزندان جامعه آنها را برده است. کرستن رمان گرافیکی خود را که در دفتر گیل پنهان کرده بود بازیابی می کند. الکس پس از دعوا با کرستن ترک می‌کند و به دعوای مشابهی که در کودکی با جیوان در کابین داشت بازمی‌گردد. بچه‌های Pingtree با مین‌هایی که به آن‌ها بسته شده بود بازمی‌گردند و در حالی که از ایستگاه یازده نقل قول می‌کردند، یک گیل ناآگاه و خودشان را می‌کشند.

در آغاز همه‌گیری، کلارک در فرودگاه سورن سیتی با الیزابت، همسر دوم آرتور گیر کرده است. و تایلر، فرزند آرتور و الیزابت. آنهایی که در داخل فرودگاه هستند محل سکونت خود را ایجاد کردند، در حالی که یک هواپیمای پر از مسافران پس از قرار گرفتن در معرض احتمالی با ویروس، روی آسفالت رها شده است. تایلر یک بازمانده را در هواپیما پیدا می کند که به گفته او مصونیت طبیعی دارد، اما در هرج و مرج، مایلز به بازمانده شلیک می کند. تایلر و الیزابت مجبور می شوند برای اطمینان از افشا نشدن آنها به مدت یک ماه قرنطینه شوند، در طی آن تایلر با وسواس، رمان گرافیکی ایستگاه یازده را که توسط پدرش به او هدیه داده شده را می خواند. کلارک شروع به ساخت موزه تمدن کرد. تایلر هواپیما را روی آسفالت شعله‌ور می‌کند و الیزابت به همراه سایر افراد جامعه تصور می‌کند که او در داخل از بین می‌رود، اما هویت پیامبر آشکار می‌شود که تایلر است.

کرستن در جستجوی الکس که پس از حمله ای که توسط پیامبر (ص) سازماندهی شده بود ناپدید شده است، حرکت می کند. متوجه می‌شود که الکس با گروه به پینگ‌تری بازگشته است، اما کرستن در نهایت تصمیم می‌گیرد به تنهایی به دنبال پیامبر برود، زیرا او احساس می‌کند مسئول حمله مرگبار به گیل و تهدید به مرگ کل سمفونی مسافرتی است. سارا سرانجام موافقت می کند که گروه را برای اجرای برنامه به موزه تمدن ببرد وقتی متوجه شد که نیمی دیگر از گروه آنها آنجا هستند. در جنگل، کرستن با پیامبر که مجروح شده است و گروه بچه‌هایش که او را به گروهشان خوش آمد می‌گویند ملاقات می‌کند. پیامبر متقاعد می کند که کرستن سمفونی در معرض خطر موزه تمدن است و او در نهایت موافقت می کند که به آنها کمک کند تا به جامعه در فرودگاه سورن سیتی دسترسی پیدا کنند. در سفر، کرستن و گروه مورد حمله بانداناس قرار می گیرند.

Review: In 'Station Eleven,' the World Ends, Beautifully - The New York  Times

کرستن خاطرات جوان ترش را مرور می کند و دورانی که با جیوان در آپارتمان برادرش فرانک در ابتدای شیوع ویروس داشت به یاد می آورد. قبل از ورود آنها، فرانک پس از یک تماس تلفنی ناراحت کننده با خواهرش، سیا، ذخیره هروئین خود را رها می کند. جیوان بعداً وسایل مواد مخدر خود را پیدا می کند که منجر به مشاجره بین آنها می شود. در نهایت، عرضه غذای آنها کاهش می‌یابد که باعث می‌شود جیوان بخواهد آپارتمان را با کرستن ترک کند، اما فرانک قبول نمی‌کند. فرانک در نهایت استدلال خود را فاش می کند، و آن این است که او معتقد است جیوان نمی تواند با حمایت از او و کرستن به دلیل آسیب دیدگی لگن زنده بماند. قبل از اینکه آنها بتوانند آنجا را ترک کنند و در حین اجرای نمایش کرستن، یک مزاحم سعی می کند آپارتمان را تصرف کند، فرانک را در این روند می کشد و تقریباً جیوان را می کشد. در حال حاضر، کرستن با مسموم شدن توسط یک مهاجم پس از حمله Bandanas مبارزه می کند.

کرستن و پیامبر به راه خود به سمت فرودگاه سورن سیتی ادامه می‌دهند، جایی که بقیه سمفونی سفر قبل از اجرایشان در قرنطینه نگهداری می‌شوند. پس از اینکه مایلز این دو نفر را در جنگل پیدا می کند، کلارک از کرستن و پیامبر در جامعه فرودگاه استقبال می کند، اما آنها را مجبور می کند صحنه ای از یک نمایشنامه را اجرا کنند تا ثابت کنند که بازیگر هستند. این دو سکانسی از ایستگاه یازده را اجرا می کنند. پس از آن، کرستن دوباره با سمفونی مسافرتی متحد می شود، اما وقتی متوجه می شود سارا دچار حمله قلبی شده است و هیچ کس از آن زمان او را ندیده است، ویران می شود. قبل از شیوع، کلارک با آرتور مبارزه می کند، قبل از اینکه برای اولین بار با پسر جوانش تایلر ملاقات کند. در حال حاضر، کرستن به ارتباط پیامبر با موزه تمدن و رمان گرافیکی ایستگاه یازده پی می برد. پیامبر نقشه انتقام از کلارک را در فرودگاه به اجرا در می آورد و با مادرش الیزابت ملاقات می کند، اما از تصدیق آنها امتناع می کند زیرا موزه تمدن را ویران می کند.

تقریباً یک سال پس از شروع ویروس، کرستن و جیوان در زمستان به یک کابین کنار دریاچه پناه می برند. این زوج بر سر خواندن مداوم کرستن از ایستگاه یازده با هم اختلاف دارند. جیوان استدلال می کند که این زوج باید افراد بیشتری پیدا کنند، در حالی که کرستن از اینکه جیوان آنها را مجبور به ترک آپارتمان فرانک کرده است عصبانی است. جیوان در حالی که از خانه‌ها برای جستجوی لوازم برمی‌گشت، مخفیانه رمان گرافیکی کرستن را پرت می‌کند و او تله‌های خرگوش خود را بررسی می‌کند. آن شب کرستن متوجه می شود و آن دو با هم دعوا می کنند. تلاش برای جبران جیوان شبانه بیرون می رود تا رمان گرافیکی را بازیابی کند و گرگ به او حمله کند. با بیدار شدن از یک زخم شدید، او خود را روی برف می کشد و سعی می کند به کرستن بازگردد. او قبل از رسیدن به کابین بیهوش می شود و توسط لارا که تصادفاً با موتور سیکلت خود از آنجا عبور می کند پیدا می شود. جیوان در میان گروهی از غریبه‌ها که او را نجات دادند، مجبور می‌شود پس از قطع پای خود بهبود یابد، که اکثر آنها زنان باردار هستند که به شدت به پزشک دیگری غیر از تری نیاز دارند. جیوان از اینکه از لارا می‌فهمد که کرستن ناپدید شده است، غمگین می‌شود، اما تصمیم می‌گیرد در مرکز تولد بماند و به‌عنوان پزشک در زایمان‌های متعدد کمک کند. پس از آن، جیوان با لارا به کابین برمی گردد، جایی که متوجه می شود کرستن واقعا رفته است. در حال حاضر، جیوان با لارا و فرزندانشان در یک کلبه کنار دریاچه زندگی می کند. جیوان برای یک تماس خانه می رود، اما به دخترش قول می دهد که چند روز دیگر برگردد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید فالوور واقعی

فروش ادویه

آموزشگاه ماهان

مصطفی راغب