کد خبر : 197744
تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401 - 10:41

دانلود زیرنویس سریال Strike the Blood V Final 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Strike the Blood V Final 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Strike the Blood V Final 2020 یک مجموعه رمان سبک ژاپنی توسط Gakuto Mikumo با تصاویری از Manyako، با ۲۲ جلد اصلی است که سریالی بین مه ۲۰۱۰ Aug 2011 اقتباس شده است. Dengeki Daioh از Media Works. یک انیمه تلویزیونی اقتباسی ۲۴ قسمتی توسط Silver Link و Connect بین ۴ اکتبر

دانلود زیرنویس سریال Strike the Blood V Final 2020 یک مجموعه رمان سبک ژاپنی توسط Gakuto Mikumo با تصاویری از Manyako، با ۲۲ جلد اصلی است که سریالی بین مه ۲۰۱۰ Aug 2011 اقتباس شده است. Dengeki Daioh از Media Works. یک انیمه تلویزیونی اقتباسی ۲۴ قسمتی توسط Silver Link و Connect بین ۴ اکتبر ۲۰۱۳ و ۲۸ مارس ۲۰۱۴ در ژاپن پخش شد. یک مجموعه انیمیشن ویدیویی اصلی با عنوان Strike the Blood II در چهار جلد بین نوامبر ۲۰۱۶ و مه ۲۰۱۷ منتشر شد. سری سوم با عنوان Strike the Blood III از دسامبر ۲۰۱۸ تا سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر شد. سری چهارم با عنوان Strike the Blood IV از منتشر شد. آوریل ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۱. فصل پنجم و آخر با عنوان Strike the Blood Final از مارس تا ژوئن ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

Strike the Blood Anime Gets 5th, Final OVA Season - News - Anime News  Network

زیرنویس سریال Strike the Blood V Final 2020 در جزیره ایتوگامی، جزیره ای دست ساز در جنوب ژاپن که به پناهگاه هیولا و شیاطین تبدیل شده است (魔族特区)، کوجو آکاتسوکی مظنون است که چهارمین اجداد، خون آشام قدرتمندی است که به طور بالقوه می تواند توازن قدرت را در میان مردم مختل کند. سه اجداد حاکم جهان

کوجو قبل از تبدیل شدن به یک خون آشام یک دبیرستان معمولی بود و تمایلی به استفاده از قدرت هایی که به سختی کنترل می کند را ندارد. یوکینا هیمراگی یک شمن شمشیری تازه متولد شده است که اولین مأموریتش “مشاهده” او است.

خیلی زود، کوجو مرکز توجه بسیاری از کسانی است که نگران خطراتی هستند که او نشان می دهد. کوجو و یوکینا با دانش‌آموزان مختلف و دیگران دوست می‌شوند که برخی از آنها جذب کوجو می‌شوند و موقعیت‌هایشان میل جنسی او را تحریک می‌کند، که منبع بسیاری از قدرت او را فراهم می‌کند.

Strike the Blood به عنوان یک سری رمان سبک نوشته گاکوتو میکومو و تصویرگری مانیاکو آغاز شد. ASCII Media Works 22 جلد اصلی و دو جلد داستان جانبی را از ۱۰ می ۲۰۱۱ تا ۷ آگوست ۲۰۲۰ تحت عنوان Dengeki Bunko منتشر کرده است. ین پرس انتشار نسخه انگلیسی زبان را در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵ آغاز کرد.

اولین جلد tankōbon در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۲ و جلد دهم پایانی در ۲۷ مارس ۲۰۱۷ منتشر شد. نسخه انگلیسی زبان که توسط Yen Press منتشر شد، بین ۱۵ اکتبر ۲۰۱۵ تا ۱۷ آوریل ۲۰۱۸ منتشر شد.

یک انیمه اقتباسی ۲۴ قسمتی تولید شده توسط Silver Link و Connect در ۴ اکتبر ۲۰۱۳ در AT-X پخش شد. این سریال توسط Hideyo Yamamoto با فیلمنامه‌های Hiroyuki Yoshino و طراحی شخصیت توسط Keiichi Sano کارگردانی شده است. اولین آهنگ تم آغازین “Strike the Blood” (「ストライク・ザ・ブラッド」) توسط Kisida Kyoudan & The Akebosi Rockets و اولین آهنگ تم پایانی “Strike my soul” از یوکا ایگوچی است. دومین تم آغازین «جنگ ۴ واقعی» اثر آلتیما و تم پایانی دوم «سیگنال» اثر کانن واکشیما است. Crunchyroll (با توزیع توسط Discotek Media) سری انیمیشن را در قالب ترکیبی Blu-ray/DVD در ۸ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر کرد.

Strike the Blood Season 5: Release Date and other updates | Nilsen Report

زیرنویس Strike the Blood V Final 2020 در ۱۵ مارس ۲۰۱۵، ناشر Dengeki Bunko اعلام کرد که OVA دو قسمتی بر اساس داستان اصلی خالق Gakuto Mikumo تا پایان سال منتشر خواهد شد. در ۱۴ آگوست ۲۰۱۵، جزئیات بیشتری برای بازی Strike the Blood: Valkyria’s Kingdom اعلام شد که در ۲۵ نوامبر و ۲۳ دسامبر همان سال به صورت DVD/BD منتشر خواهد شد. تم آغازین «نیش افسون کوچولو» (「リトルチャームファング」) اثر ایگوچی و تم پایانی “کیمی وا سولیل” (「君はソレイユ]بایشی است.

دومین مجموعه ۴ جلدی، ۸ قسمتی OVA بر اساس لایت نوول نهم، محصول مشترک Silver Link و Connect و با کارگردان بازگشته Hideyo Yamamoto، بین ۲۱ نوامبر ۲۰۱۶ تا ۲۴ مه ۲۰۱۷ منتشر شد. آهنگ موضوع افتتاحیه “Blood on the EDGE” اثر Kishida Kyōdan & The Akeboshi Rockets و تم پایانی آهنگ “Fortune Number 0405” (「フォーチュンナンュンナンバー۰۴۰۵」) توسط Risa Taneda است.

سومین مجموعه ۱۰ قسمتی OVA، تولید شده توسط Connect و با کارگردان بازگشته Hideyo Yamamoto، در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸ عرضه شد و در ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۹ به پایان رسید. آهنگ اصلی “Blood and Emotions” توسط Kishida Kyōdan و The Akeboshi Rockets است. و تم پایانی آهنگ “عشق رواقی” از Taneda است.

OVA دیگری با عنوان Strike the Blood: Kieta Seisō-hen در ۲۹ ژانویه ۲۰۲۰ منتشر شد. چهارمین سری OVA که در ۱۲ قسمت پیش بینی شده بود، در ۸ آوریل ۲۰۲۰ اولین بار در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ به پایان رسید. Kishida Kyōdan & The Akeboshi Rockets آهنگ تم آغازین را اجرا می کنند، در حالی که Taneda آهنگ تم پایانی را اجرا می کند. کارکنان سری سوم OVA برای ایفای مجدد نقش های خود بازگشتند. در ۱۵ مه ۲۰۲۰، اعلام شد که جلد ۲ از ۲۴ ژوئن به ۲۹ ژوئیه به دلیل همه‌گیری COVID-19 به عقب کشیده شد.

پس از پایان بازی Strike the Blood IV، پنجمین و آخرین سری ۴ قسمتی OVA با عنوان Strike the Blood Final اعلام شده است. این در ۲ جلد ۲ قسمتی Blu-ray و DVD منتشر خواهد شد. اولی در ۳۰ مارس و دومی در ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲. آهنگ تم پایانی “Engagement ~Yakusoku~” توسط ریسا تاندا است.

هر سه جلد از انتشار مجموعه انیمه بر روی DVD در میان پرفروش‌ترین هفتگی رتبه‌بندی DVD انیمیشن ژاپن قرار گرفت، با فروش هر مجموعه بیش از ۱۰۰۰ نسخه. دیسک‌های بلوری نیز جزو پرفروش‌ترین دیسک‌های یک هفته بودند و بیش از ۴۰۰۰ نسخه در هر جلد فروخته شدند.

Strike the Blood Anime Gets 5th, Final OVA Season - News - Anime News  Network

ترون مارتین از شبکه خبری انیمه به نمایش امتیاز B داد و از «اکشن سرگرم‌کننده، طراحی شخصیت‌های زن بسیار جذاب، شیمی بین کوجو و یوکینا» تمجید کرد. و اصالت را برجسته کرد: “… از حرمسرا نر یک خون آشام نوپا (البته بسیار قدرتمند) را که هنوز در حال یافتن راه های خون آشام شدن است، رهبری کنید.” اما از آن انتقاد کرد که «اکثر شخصیت‌ها و عناصر داستانی بازخوانی شده‌اند، مسائل مربوط به کنترل کیفیت هنری در اواخر سریال، چگونگی تبدیل شدن کوجو به یک خون‌آشام به اندازه کافی جزئیات ندارد.» در حالی که هیچ چیز در مورد شخصیت‌ها یا قوس‌های داستانی برجسته نیست، این مجموعه در بخش اکشن کاملاً خوب عمل می‌کند و از یک جنبه مهم برتر است: مجموعه‌ای از طراحی‌های فوق‌العاده جذاب از شخصیت‌های زن برای احاطه کردن کوجو. Keiichi Sano، که دیگر تلاش برجسته‌اش برای طراحی کاراکتر Heaven’s Memo Pad بود، در اینجا با طرح‌هایی که از زیبا تا کاملاً زرق و برق دار هستند، طلایی می‌شود.

با وجود عدم طراوت، Strike the Blood به اندازه کافی خوب اجرا می‌کند و رابطه قانع‌کننده‌ای بین کوجو و یوکینا برقرار می‌کند که همچنان سرگرم‌کننده است. ممکن است بر اساس یک فرمول آزمایش شده و واقعی ساخته شده باشد که در چند سال گذشته توسعه یافته است، اما با تلاش برای هر چیزی بیش از حد بزرگ، با ارج نهادن به ایجاد مزاحمت های موعظه بر مخاطبان خود، آن را به هم نمی ریزد (به فهرست مراجعه کنید)، یا به طور کلی ناتوانی در درک معنا (به Asura Cryin مراجعه کنید).

در ۱۲ ژوئن ۲۰۱۵، وزارت فرهنگ چین، Strike the Blood را در میان ۳۸ عنوان انیمه و مانگا که در جمهوری خلق چین توسط دولت مرکزی خلق (شورای ایالتی) ممنوع شده است، فهرست کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید فالوور واقعی

فروش ادویه