کد خبر : 97545
تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 آبان 1400 - 12:15

درخشش دانشجویان اصفهانی در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور

درخشش دانشجویان اصفهانی در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور

ایسنا/اصفهان اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۳۹۹ اعلام و دانشجویان دانشگاه‌های استان اصفهان در میان برترین‌های این دوره معرفی شدند. همه ساله شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند شانس خود را برای شرکت در یک رقابت علمی بزرگتر به نام المپیاد علمی دانشجویی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور

درخشش دانشجویان اصفهانی در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور

ایسنا/اصفهان اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۳۹۹ اعلام و دانشجویان دانشگاه‌های استان اصفهان در میان برترین‌های این دوره معرفی شدند.

همه ساله شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند شانس خود را برای شرکت در یک رقابت علمی بزرگتر به نام المپیاد علمی دانشجویی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود، امتحان کنند. با این حال تعداد محدودی از دانشجویان می توانند رتبه های برتر این المپیاد و سهمیه های علمی آن را به دست آوردند.

امسال، ۹ نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در گروه های مختلف آموزشی توانستند رتبه های برتر این المپیاد را به خود اختصاص دهند.

در رشته مهندسی شیمی، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی اصفهان به ترتیب، رتبه چهارم علی سرخوش، رتبه نهم صفا کوشکی و رتبه دوازدهم نیز به امیرمحمد نجفی اختصاص یافت.

در رشته ریاضی، علی فروزنده رتبه چهارم و در گروه آمار، علیرضا کبورانی به عنوان رتبه هفدهم از دیگر اعضای خانواده دانشگاه صنعتی اصفهان بودند که موفق به کسب رتبه در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور شدند.

در گروه مهندسی برق، علی قانعیان موفق شد رتبه هفتم را به دست آورد و در گروه مهندسی مواد و مهندسی مکانیک دو رتبه هشتم توسط مصطفی یعقوبی و محمد نیک ن‍ژادی به دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی اصفهان تعلق گرفت.

همچنینی رتبه ششم گروه مهندسی صنایع بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور نیز به امیرحسین نجفی دیگر دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان اختصاص یافت.

۲۰ دانشجوی دانشگاه اصفهان نیز، در گروه های مختلف این دوره خوش درخشیند.

در گروه زبان و ادبیان فارسی، زهرا فرج زاده و سمانه طاهری حائز رتبه شدند.

در گروه زیست شناسی، امیرحسین حاجی، علی عسگری نجف آبادی، محمد صالحی و نوید کاظمی از دانشگاه اصفهان رتبه های برتر را کسب کردند.

در گروه سلول های بنیادی و مهندسی بافت، محمدعرفان فرهادیه، امیرحسین نقش نیل چی، رضا ابوکاظم پورامیری و نسرین فرجاد از دانشگاه اصفهان و در گروه شیمی، مژگان نوری زاده دهکردی و محدثه ایزدی دستگردی و در گروه مکانیک سعید حکمت گلمکانی از دانشگاه اصفهان درخشیدند.

در گروه علوم اقتصادی، فاطمه رهبری کرویه، عابد دمسازی زاده، مرضیه رضائی قهریزجانی از دانشگاه اصفهان و در گروه علوم تربیتی نیز مریم محمدصالحی، علی قانعیان سبدانی از دانشگاه اصفهان برتر شناخته شدند.

در گروه حقوق، می گل افسرچقاخوری و در رشته آمار، ندا حاتمیان از دانشگاه اصفهان برتر شدند.

در گروه مهندسی کامپیوتر پویا خانی و مرجان معظم از دانشگاه کاشان حائز رتبه شدند

در گروه روانشناسی، مریم باقریان ریزی از دانشگاه پیام نوراستان اصفهان -واحدباغ بهادران و عاطفه برونی دانشگاه پیام نوراستان اصفهان -واحدزاینده رود حائز رتبه شدند.

محمد سنجرارانی از دانشگاه پیام نوراستان اصفهان -مرکز آران وبیدگل در گروه زبان و ادبیات فارسی برتر شناخته شدند.

در گروه طراحی صنعتی، فاطمه محققیان گورتانی و احمد فرخنده از دانشگاه هنر اصفهان حائز رتبه شدند.

به گزارش ایسنا، دانشجویانی که بتوانند رتبه‌های برتر المپیاد علمی دانشجویی کشور را کسب کنند سهمیه استعداد درخشان دانشگاه ها برای ورود بدون کنکور به مقاطع بالاتر و بورس های تحصیلی را دریافت خواهند کرد.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید فالوور واقعی