کد خبر : 61080
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مهر 1400 - 19:38

دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا

دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا

 رئیس مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از برگزاری دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا در این دانشگاه خبر داد. مریم مقیمیان اظهار کرد: دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا در

دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا

 رئیس مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد از برگزاری دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا در این دانشگاه خبر داد.

مریم مقیمیان اظهار کرد: دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا در روزهای ۲۸و ۲۹ دی ۱۴۰۰ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار می شود.

دبیر علمی همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا افزود: به دنبال برگزاری موفق نخستین همایش در سال ۹۹ به همت مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد، دومین دوره این رویداد دی ماه به‌صورت تلفیقی مجازی و حضوری برگزار می شود.

وی استفاده از تجربیات، تحقیقات و اقدامات صاحب‌نظران و متخصصان درگیر با ویروس کرونا و تکمیل دانش حکمرانی در جهان پساکرونا را ازجمله اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

مقیمیان ادامه داد: همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا در موضوع اصلی دستیابی به دانش سلامتی و با ١٠ محور بین‌رشته‌ای نظام سلامت از جمله مدیریت، حقوق، روانشناسی، محیط زیست، سبک زندگی، فنی مهندسی، تجارب تاریخی بحران و بیماری در جهان، آموزش، پژوهش و فناوری مقاله می‌پذیرد.

به گزارش ایسنا، رئیس مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد گفت: پیش‌بینی می‌شود این واحد دانشگاهی با برخورداری از ظرفیت همکاری بین‌رشته‌ای در دومین دوره این همایش بتواند گنجینه غنی از تجارب و دستاوردهای نوین را جمع‌آوری کرده و با تحلیل چالش‌ها در همه ابعاد، سهم بزرگی در سیاست‌گذاری‌های ملی، منطقه‌ای و بومی داشته باشد.

وی تصریح کرد: از برنامه‌های پیش‌بینی شده در همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا علاوه بر پذیرش و ارائه مقاله به‌صورت سخنرانی و پوستر می‌توان پنل‌های تخصصی، کارگاه‌ها، سخنرانی‌های کلیدی و وبینارهای متعدد بین رشته ای را ذکر کرد.

برگزاری دومین مسابقه کسب و کارها در دوران کرونا و پساکرونا

مقیمیان یادآور شد: دومین مسابقه کسب و کارها در دوران کرونا و پساکرونا در حاشیه دومین همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پسا کرونا ۲۸و ۲۹ دی ۱۴۰۰در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد برگزار می‌شود.

دبیر علمی همایش و رئیس مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی واحد نجف‌آباد اظهار کرد: به دنبال برگزاری موفق نخستین رویداد مسابقه کسب و کارها در دوران کرونا و پساکرونا در سال ۹۹به همت مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی این دانشگاه و با همکاری مرکز رشد و ساخت تجهیزات پزشکی و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در نظر است دومین دوره این رویداد دی ۱۴۰۰برگزار شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقه ملی را فراخوان جذب ایده‌های خلاقانه در حوزه برون رفت از تأثیر منفی کرونا بر کسب و کارها، ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایجاد کسب و کارهای خلاق و پایدار، توسعه کسب و کارهای آنلاین و رونق کسب و کارها در دوران پساکرونا معرفی کرد.

مقیمیان با بیان اینکه ایده‌های برتر مسابقه توسط هسته‌های فناور مرکز رشد ساخت تجهیزات پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد مورد حمایت قرار می‌گیرند، یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به آدرس health-corona.iaun.ac.ir مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.