کد خبر : 31742
تاریخ انتشار : شنبه 17 مهر 1400 - 1:56

زمان‌بندی درج اطلاعات سکونتی و ملکی در کرمان اعلام شد

زمان‌بندی درج اطلاعات سکونتی و ملکی در کرمان اعلام شد

ایسنا/کرمان رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان کرمان گفت: ثبت اطلاعات سکونتی خانوار در سامانه املاک و اسکان آغاز شد. “حمید آبسالان” در این باره گفت: براساس تکلیف مقرر در اصلاحیه ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم مصوب دی‌ماه ۱۳۹۹، کلیه سرپرستان خانوارها و مالکان واحدهای مسکونی مکلف هستند، اطلاعات محل سکونت (اقامتگاه)

زمان‌بندی درج اطلاعات سکونتی و ملکی در کرمان اعلام شد

ایسنا/کرمان رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان کرمان گفت: ثبت اطلاعات سکونتی خانوار در سامانه املاک و اسکان آغاز شد.

“حمید آبسالان” در این باره گفت: براساس تکلیف مقرر در اصلاحیه ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم مصوب دی‌ماه ۱۳۹۹، کلیه سرپرستان خانوارها و مالکان واحدهای مسکونی مکلف هستند، اطلاعات محل سکونت (اقامتگاه) و املاک تحت مالکیت خود را ظرف مدت دو ماه از ۱۹ فروردین در سامانه املاک و اسکان کشور ثبت کنند.

وی افزود: بدین منظور سرپرستان خانوار می‌توانند براساس آخرین رقم کدملی خود (سرپرست خانوار) مطابق با زمانبندی اعلام شده به سامانه ملی املاک و اسکان کشور به نشانی http://amlak.mrud.ir  مراجعه کنند.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان کرمان با اشاره به زمان‌بندی مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان جهت درج اطلاعات سکونتی و ملکی اظهار کرد: ۱۹ و ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ مختص سرپرستان خانواری که آخرین رقم کد ملی آن‌ها ۹ است؛ همچنین ۲۱ و ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آن‌ها ۸ است.

وی ۲۳ و ۲۴ فروردین را مختص سرپرستان خانواری که آخرین رقم کد ملی آن‌ها ۷ و ۲۵ و ۲۶ فروردین را مختص سرپرستان خانواری که آخرین رقم کد ملی آن‌ها ۶ و ۲۷ و ۲۸ فروردین را مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آن‌ها ۵ دانست.

آبسالان ادامه داد: ۲۹ و ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ مختص سرپرستان خانواری که آخرین رقم کد ملی آن‌ها ۴ و ۳۱ فروردین و اول اردیبهشت ۱۴۰۰ مختص سرپرستان خانواری که آخرین رقم کد ملی آن‌ها ۳ است. همچنین سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آن‌ها ۲ است در روزهای ۲ و ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به سامانه مراجعه کنند.

وی روزهای ۴ و ۵، ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ را مختص سرپرستان خانواری که آخرین رقم کد ملی آن‌ها یک است، دانست و بیان کرد: سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آن‌ها صفر است در روزهای ۸ و ۹ اردیبهست ۱۴۰۰ اقدام به ثبت نام کنند.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: همه سرپرستان خانواری که موفق به ثبت‌نام در تاریخ اعلامی نشوند، می‌توانند از تاریخ ۱۰ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد نسبت به ثبت اطلاعات سکونتی خود در سامانه املاک و اسکان اقدام کنند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.