تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مهر 1400 - 2:20
کد خبر : 62139

سند دانشگاه سیدجمال پس از ۱۰ سال در حال صدور است

سند دانشگاه سیدجمال پس از ۱۰ سال در حال صدور است

ایسنا/همدان رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی اعلام کرد: در رابطه با سند دانشگاه سیدجمال پایان کار صادر شده و سند تک برگ دانشگاه سرانجام پس از ۱۰  سال در حال صادر شدن قرار دارد. دکتر حسین مرادی مخلص دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه در مراسم مجازی بزرگداشت مقام استاد و روز معلم در دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، با

سند دانشگاه سیدجمال پس از ۱۰ سال در حال صدور است

ایسنا/همدان رئیس دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی اعلام کرد: در رابطه با سند دانشگاه سیدجمال پایان کار صادر شده و سند تک برگ دانشگاه سرانجام پس از ۱۰  سال در حال صادر شدن قرار دارد.

دکتر حسین مرادی مخلص دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه در مراسم مجازی بزرگداشت مقام استاد و روز معلم در دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، با تبیین منزلت و جایگاه اساتید و با اشاره به شان مقام معلم و استاد به عنوان مولفه های لازم برای پویایی جامعه اظهار کرد: انتظار دانشگاه این است که اساتید از لحاظ دانش و علم همیشه به روز بوده و همواره به دنبال پژوهش باشند چراکه به روز بودن اساتید از نظر علم و دانش و تحقیقات از نقش موثری در راستای ایفای نقش جامعه محوری دانشگاه سیدجمال در شهرستان و منطقه برخوردار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه نقش آفرینی و اعتماد مردم، جامعه و دانشجویان به دانشگاه دستاوردی بزرگ برای دانشگاه بوده و این دستاورد حاصل تلاش بی وقفه همه اعضای جامعه دانشگاهی قلمداد می شود، افزود: رسالت اصلی مسئولان، اساتید و کارکنان دانشگاه سیدجمال  بر آن است که با تلاش و همکاری خود، زمینه های ارتقاء هر چه بیشتر این دانشگاه را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی یک نگین برای دیار سیدجمال است به طوریکه این فضای علمی و ظرفیت آکادمیک می تواند محور توسعه پایدار شهرستان باشد، تصریح کرد: در سال ۹۶ دکتر سیداحمدرضا موسوی زارع، عضو هیئت علمی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در فهرست یک درصد اول دانشمندان برتر جهان قرار گرفت و در حال حاضر این دانشمند جهان با دانشگاه همچنان دارای همکاری و فعالیت است.

مرادی مخلص همچنین در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر فیضی سخا عضو سابق هیئت علمی دانشگاه سیدجمال یادآور شد: بدون شک جایگاه علمی کشور مرهون تلاش ها و فداکاری های قشر زحمت کش جامعه یعنی معلمان و اساتید بوده و هست.

وی در ادامه از آماده شدن برنامه جامع دانشگاه سیدجمال خبر داد و خاطرنشان کرد: در رابطه با سند دانشگاه سیدجمال پایان کار صادر شده و سند تک برگ دانشگاه سرانجام پس از ۱۰  سال در حال صادر شدن قرار دارد.

مرادی مخلص همچنین با اشاره به انعقاد تفاهم نامه دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی با دانشگاه علوم پزشکی شهرستان در راستای  انجام کار علمی در بحث آسیب های اجتماعی شهرستان اسدآباد بیان کرد: در شهریورماه ۱۴۰۰ این دانشگاه تصمیم دارد یک کار علمی و دقیق در بحث آسیب های اجتماعی با محوریت اسدآباد را انجام دهد و در این کار علمی پژوهشگران کشوری را نیز پای کار آورد و  ضمن گفتمان گرفتن، یک پویش رسانه ای را  راه اندازی کند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn