تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آوریل 2022 - 9:56
کد خبر : 197069

سیو پست اینستاگرام خود را با خواندن این مقاله منفجر کنید! (آپدیت ۱۴۰۱)

سیو پست اینستاگرام خود را با خواندن این مقاله منفجر کنید! (آپدیت ۱۴۰۱)

سیو پست اینستاگرام یا همان ذخیره محتوا، یکی از پارامتر های بسیار مهم در افزایش و بهینه سازی نرخ تعامل است. برخی از کاربران اینستاگرام بر این باور هستند که تنها افزایش فالوور برای پیج ها حائز اهمیت است؛ اما این پیشرفت در اینستاگرام بسیار فراتر از این حرف ها است. برای این که بتوانید بازدید

سیو پست اینستاگرام یا همان ذخیره محتوا، یکی از پارامتر های بسیار مهم در افزایش و بهینه سازی نرخ تعامل است. برخی از کاربران اینستاگرام بر این باور هستند که تنها افزایش فالوور برای پیج ها حائز اهمیت است؛ اما این پیشرفت در اینستاگرام بسیار فراتر از این حرف ها است. برای این که بتوانید بازدید پیج خود و نرخ تعامل را بالا ببرید، طبیعتا نیاز دارید تا به تمامی جنبه های پیشرفت محتوا دقت داشته باشید.

سیو پست اینستاگرام یکی از این جوانب است که امروزه رقابت را میان پیج ها بیشتر کرده است. حتی شما می توانید برای پست های پیج خود اقدام به خرید سیو واقعی و فیک کنید. برای دانستن بیشتر در این باره، همراه ما باشید.

به خرید سیو پست اینستاگرام

سیو پست اینستاگرام چیست؟

قبل از این که بخواهید اقدام به خرید سیو اینستاگرام کنید، ابتدا باید بدانید که اصلا سیو کردن پست چیست و به چه معناست؟ اوایلی که اینستاگرام شروع به کار کرده بود کاربران تنها می توانستند پست را لایک کنند و برای آن نیز کامنت بگذارند؛ اما در حال حاضر اگر کاربری از یک پست رضایت و علاقه داشته باشد، می تواند آن را برای همیشه و تا زمانی که محتوا از پیج اصلی حذف نشده است، آن را سیو کند.

زمانی که پست ها در اینستاگرام سیو می شوند، کاربران می توانند همیشه به آن ها دسترسی داشته باشند؛ در واقع دیگر نیاز نیست برای دیدن چندین باره یک پست، به پیج اصلی مراجعه کرد. به همین دلیل پس از به وجود آمدن یک پارامتر دیگر برای پست های اینستاگرام، پیج ها تلاش کردن تا آمار و تعداد آن را هم افزایش دهند.

 

چگونه می توان در اینستاگرام اقدام به سیو پست کرد؟

اینستاگرام دقیقا به مانند لایک کردن یک پست، سیو پست را هم بسیار آسان طراحی کرده است؛ در کنار هر پست اینستاگرام یک علامت برچسب و نشان وجود دارد. زمانی که بر روی آن کلیک کنید، پست در بخش save پیج شما ذخیره می شود. همچنین پس از کلیک بر روی این گزینه، شما می توان کالکشن هایی را به وجود بیاورید تا محتوا به راحتی دسته بندی شوند.

حتی در ادامه می توانید پست های سیو شده را به راحتی حذف کنید؛ در واقع هیچ مانعی سر راه شما نیست.

آیا مخاطبین تعداد سیو پست های ما را می بینند؟

یکی از سوالاتی که کاربران زیادی در اینستاگرام درگیر آن هستند، این است که آیا مخاطبین می توانند تعداد سیو و ذخیره شدن پست های آن ها را ببینند؟ پاسخ ما در این باره خیر است. در واقع تعداد ذخیره پست اینستاگرام به مانند لایک ها نمایش داده نمی شود. اما دقت داشته باشید که خود شما از تعداد این مورد می توانید همیشه مطلع باشید.

کافی است ابتدا پیج خود را به حال تجاری در بیاورید. حال وقتی قابلیت اینسایت در پیج شما فعال می شود، می توانید در آن ببینید که هر پست چه تعداد بار ذخیره شده است. این به شما کمک می کند تا از جذابیت پست های خود برای مخاطبین مطلع شوید.

سیو پست اینستاگرام

چرا باید اقدام به افزایش سیو پست اینستاگرام کنیم؟

خیلی از کاربران اینستاگرام این روز ها سعی دارند تعداد سیو پست اینستاگرام خود را با استفاده از ترفند های مختلف افزایش دهند؛ اما ما در بخش قبلی دانستیم که هیچ کاربری نمی تواند از تعداد ذخیره های پست مطلع شود؛ پس چرا این موضوع برای کاربران اهمیت دارد. مورد مهمی که باید از آن مطلع باشید، این است که عاملی مهم تر از مخاطبین تعداد سیو های پست های شما را می بیند.

الگوریتم اینستاگرام همیشه تعداد ذخیره محتوای پیج شما را زیر نظر دارد. لذا حال باید بدانیم که اینستاگرام به تازگی، معیاری جدید را برای رتبه دهی به پیج ها در کنار لایک و کامنت در نظر گرفته است. در ادامه به برخی از دلایل و مزایای افزایش سیو پست اینستاگرام می پردازیم.

 

 • افزایش نرخ تعامل

اینستاگرام علاقه زیادی را به افزایش نرخ تعامل یا همان نرخ درگیری پیج ها دارد؛ چرا که با استفاده از این مورد، تعداد فالوور های پیج ها افزایش پیدا می کند و رتبه آن ها نیز بهبود می یابد. حال یکی از معیار های بسیار مهم برای افزایش نرخ تعامل پیج اینستاگرام، افزایش تعداد سیو پست اینستاگرام است.

لذا اگر در گذشته صرفا برقراری ارتباط با مخاطبین برای این موضوع اهمیت داشت، در حال حاضر باید معیار ذخیره محتوا را هم به این موضوع اضافه کنید. اینستاگرام پس از این که کاربری پست شما را سیو می کند، تشخیص می دهد که مخاطب درگیر محتوا شما شده است؛ لذا همین مورد را بهانه و دلیلی برای افزایش نرخ تعامل شما می کند.

 

 • قرارگیری در اکسپلور

حضور در صفحه اکسپلور اینستاگرام یکی از اهداف همیشگی کاربران این شبکه اجتماعی است؛ به طوری که روز به روز کاربران برای قرار دادن محتوای خود در این صفحه بیشتر تلاش می کنند. حال لازم است بدانید که افزایش سیو پست اکسپلور باعث می شود تا شاهد قرارگیری پست های خود در این صفحه پر بازدید باشید.

همچنین پس از این که پست های شما در اکسپلور قرار بگیرند، در ادامه شاهد بهینه سازی دیگر آمار نظیر کامنت و لایک خواهید بود. لذا این گونه با یک تیر دو نشان را هدف گرفته اید.

 

 • افزایش فالوور پیج

افزایش فالوور واقعی پیج اینستاگرام را می توان مهم ترین هدف برای کاربران دانست؛ حال اگر شما به شدت چنین نیازی را در پیج خود می بینید، پیشنهاد می کنیم که اقدام به افزایش سیو پست اینستاگرام خود کنید. وقتی تعداد ذخیره پست های اینستاگرام شما افزایش پیدا می کند، می توانید شاهد افزایش فالوور های خود در دو روش زنجیره ای و غیر مستقیم باشید.

در روش افزایش، مخاطبین سعی می کنند تا پست های سیو شده را برای دوستان و نزدیکان خود ارسال کنند؛ همین موضوع باعث می شود تا فالوور های شما به صورت زنجیره ای افزایش پیدا کند. اما در روش دوم وقتی سیو پست اینستاگرام افزایش یابد می توانید از طریق قرار گیری پست های خود در بخش اکپسلور، شاهد افزایش تعداد فالوور های واقعی خود به صورت واقعی باشید.

سیو پست اینستاگرام بدون ریزش

راه های افزایش سیو پست اینستاگرام چیست؟

حال که افزایش سیو پست اینستاگرام تا این حد می تواند برای پیج ها حائز اهمیت باشد، باید هر چه سریع تر برای این مسئله اقدام کنید؛ اما چگونه می توان میزان ذخیره شدن محتوای خود را افزایش دهیم؟ همان طور که راه و روش های مختلفی برای افزایش لایک و کامنت وجود دارد، راه های رایگان و حتی با پرداخت هزینه  نیز برای افزایش ذخیره پست اینستاگرام وجود دارند.

اصلا نگران تعداد سیو پست های اینستاگرام خود نباشید؛ چرا که ما در ادامه به این موضوع می پردازیم؛ همراه ما باشید.

 • خرید سیو پست اینستاگرام

اگر دارای بودجه اندکی هستید و عجله زیادی را برای افزایش تعداد سیو پست اینستاگرام خود دارید، پیشنهاد می کنیم که از روش خرید سیو پست استفاده کنید. این روش امروزه بسیار رایج شده است. شما می توانید به راحتی اقدام به وب سایت های خدمات اینستاگرام کنید و از طریق آن ها، خرید سیو پست را انجام دهید.

روش استفاده بسیار آسان است. کافی است تا تعداد ذخیره را انتخاب کنید و لینک پست را ارائه دهید. در ادامه تعداد سیو خریداری شده به پست هدایت می شود. همچنین در تمام سایت های خدمات اینستاگرام، تعرفه خرید سیو پست اینستاگرام بسیار کمتر از دیگر خدمات نظیر لایک و فالوور است.

 • تولید تصاویر اینفوگرافیک

دیگر همه می دانند که تولید محتوای تصویری در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است؛ اما چه نوع محتوای تصویری در این شبکه اجتماعی، می تواند بر روی افزایش تعداد سیو پست اینستاگرام تاثیرگذار باشد؟ طبق تحقیقات انجام شده، محتوایی که آموزشی باشند و یا اطلاعاتی را درباره موضوعی به کاربران منتقل کنند، در سال های گذشته ترند اینستاگرام بوده اند.

در واقع کاربران بسیار بازخورد بهتری را نسبت به این نوع محتوا نشان می دهند. لذا با تولید تصاویر اینفوگرافیک می توانید شاهد افزایش تعداد ذخیره پست های خود باشید. کاربران این نوع محتوا را ذخیره می کنند تا بتوانند همیشه به محتوای آموزشی و خوبی برای افزایش اطلاعات خود دسترسی داشته باشند.

 • درج کپشن طولانی

شما زمانی که با یک کپشن طولانی در یک پست رو به رو شوید چه رویکردی را از خود نشان می دهید؟ طبیعتا اکثریت مخاطبین در مقابل کپشن های طولانی، سیو پست اینستاگرام را انجام می دهند. چرا که اگر زمان کافی و حوصله لازم را برای خواندن آن نداشته باشند، سعی می کنند تا با سیو کردن پست بعدا آن را مطالعه کنند.

البته که کار به همین راحتی ها هم نیست و قرار نیست مخاطب هر نوع پستی را با هر کپشنی ذخیره کند. کپشن باید از لحاظ بار محتوایی در حدی باشد که بتواند مخاطب را ابتدا جذب و سرگرم کنند؛ سپس برای خواندن کپشن در آینده، پست سیو شود.

 • درج متن های کوتاه

سعی کنید در قالب محتوای تصویری، از یادداشت ها و متن های کوتاه استفاده کنید. این نوع متن و محتوا معمولا چندین بار توسط مخاطبین خوانده می شوند. لذا مخاطب برای این که بتوانید متن را چندین بار مطالعه کند، آن را سیو می کند. همچنین احتمال بسیار زیادی وجود دارد که مخاطب پست را برای دوستان خود هم ارسال کند. البته دقت داشته باشید که متن باید در حد درگیر و جذب کردن مخاطب باشد.

 • استفاده از کال تو اکشن

در کنار استفاده از تمامی ترفند های گفته شده، سعی کنید برای افزایش تعداد سیو پست اینستاگرام از ترفند کال تو اکشن هم استفاده کنید. برای این کار می توانید در محتوای ویدیو در ابتدا و آخر آن از مخاطب بخواهید که پست را در پیج خود سیو کند. همچنین این درخواست را می توانید در انتهای کپشن هم از او داشته باشید.

در واقع همیشه لازم نیست که ذهن خود را دیگر چگونگی یک کار کنید؛ چرا که با یک کال تو اکشن ساده می توایند صادقانه از مخاطب خود خواسته ای را داشته باشید.

 

آموزش ترفند افزایش سیو پست اینستاگرام

اگر دارای یک پیج آموزشی در زمینه ای مفصل و گسترده  هستید، سعی کنید در کنار محتوای طولانی که تولید می کنید از محتوای کوتاه هم استفاده کنید. به طور مثال اگر در زمینه آموزشی کامپیوتر پیجی را راه انداخته اید، سعی کنید حتما در طول هفته پست هایی تحت محتوای آموزشی کوتاه با چند اسلاید حاوی ترفند را منتشر کنید.

مخاطبین برای این که بتوانند همیشه از ترفند های گفته شده توسط شما استفاده کنند و آن ها را به یاد داشته باشند، طبیعتا باید اقدام به سیو پست اینستاگرام کنند. لذا این خود یک ترفند عالی برای افزایش ذخیره پست است.

دو مانع برای افزایش سیو پست

در کنار راه های افزایش سیو پست اینستاگرام باید با موانع افزایش این معیار هم آشنایی داشته باشید. چرا که برخی از کاربران همه چیز را رعایت می کنند، اما باز هم به نتیجه نمی رسند. این به خاطر استفاده از موانع افزایش ذخیره پست در اینستاگرام است. لذا در ادامه می خواهیم به دو مانع برای این موضوع بپردازیم.

 

 1. انتشار پست های نامربوط

حتما تا به حال شده است که پیجی را در اینستاگرام فالو کنید، اما پس از گذشت مدتی نیاز محتوایی شما رفع نشود. این به خاطر وجود محتوای نامربوط در آن پیج است. در واقع پیج ها اگر محتوایی را خارج از زمینه فعالیت خود منتشر کنند، نه تنها با افزایش سیو پست اینستاگرام رو به رو نمی شوند، بلکه تعداد فالوور های خود را هم از دست می دهند.

    ۲. انتشار تبلیغات زیاد

طبیعتا تبلیغات یکی از راه های جدی درآمدزایی پیج های اینستاگرام است؛ اما باید حد و میزان محتوای تبلیغاتی در پیج ما رعایت شود. در برخی از پیج ها با دیدن هر ممحتوای مرتبط، یک پست تبلیغاتی نیز دیده می شود؛ این می تواند حوصله مخاطب را سر ببرد. همچنین باید بدانید که مخاطبین هیچ علاقه ای را به سیو محتوای تبلیغاتی ندارند.

 

سخن نهایی درباره افزایش سیو پست اینستاگرام

اگر تعداد فالوور، لایک و کامنت پست های شما کافی است و هنوز تعداد سیو پست های پیج به حد معمولی نرسیده، می توانید حتی اقدام به خرید سیو پست اینستاگرام کنید. این گونه هر چه سریع تر شاهد وجود همان پست در بخش اکسپلور اینستاگرام خواهید بود. امیدواریم تمامی مطالب به کار رفته برای شما مفید بوده باشند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.