کد خبر : 198961
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 تیر 1401 - 18:03

شایعه: نشت Massive Grand Theft Auto 6 تنظیمات شگفت انگیز، جزئیات داستان و موارد دیگر را فاش می کند

شایعه: نشت Massive Grand Theft Auto 6 تنظیمات شگفت انگیز، جزئیات داستان و موارد دیگر را فاش می کند

به گزارش نیوز اسکای و به نقل از گیم تی پلی درز بزرگ Grand Theft Auto 6 ادعا می کند که جزئیات بیشتری را در مورد داستان، تنظیمات، گیم پلی بازی و موارد دیگر فاش می کند. نزدیک به یک دهه از اولین عرضه Grand Theft Auto 5 می گذرد و Rockstar Games اخیراً اعلام

به گزارش نیوز اسکای و به نقل از گیم تی پلی درز بزرگ Grand Theft Auto 6 ادعا می کند که جزئیات بیشتری را در مورد داستان، تنظیمات، گیم پلی بازی و موارد دیگر فاش می کند.

نزدیک به یک دهه از اولین عرضه Grand Theft Auto 5 می گذرد و Rockstar Games اخیراً اعلام کرده است که Grand Theft Auto 6 در حال توسعه فعال است. اطلاعات رسمی در مورد توسعه Grand Theft Auto 6 با این واقعیت شروع و به پایان می رسد که در حال حاضر روی آن کار می شود، اما شایعات در مورد آن با سرعت منظم منتشر می شوند.

Rumor: Massive Grand Theft Auto 6 Leak Reveals Surprising Setting, Story Details, and More

جدیدترین شایعات بازی Grand Theft Auto 6 از گزارش Xfire به نقل از Matheusvictorbr از راکستار گیمز نشات می گیرد. این نشت احتمالی برخی از اطلاعات ذکر شده در اطلاعات قبلی در مورد بازی را تکرار می کند. این ادعا می کند که Grand Theft Auto 6 دو قهرمان داستان، یک مرد و یک زن، خواهد داشت و آنها خواهر و برادر خواهند بود. این نشت جدید می افزاید که یک کارتل مواد مخدر والدین قهرمانان داستان را کشت و باعث شد که آنها از هم جدا شوند و برادر بزرگ شد تا برای GTA 6 معادل DEA کار کند و خواهر یکی از اعضای برجسته کارتل شود.

طبق گزارش Xfire، GTA 6 چندین تنظیمات خواهد داشت. این گزارش‌های قبلی را تأیید می‌کند که Grand Theft Auto 6 در Vice City تنظیم می‌شود، اما اضافه می‌کند که پیش‌گفتار به طور بالقوه در منطقه‌ای مبتنی بر برزیل تنظیم خواهد شد. همچنین ادعا می کند که این بازی دارای شهر Carcer است که ممکن است برای طرفداران Rockstar Games آشنا باشد. برای افراد ناآشنا، Carcer City در واقع جایی است که بازی ترسناک Manhunt در آن قرار دارد، بنابراین اگر این شایعه صحت داشته باشد، به نظر می رسد که ارتباط بیشتری بین GTA و Manhunt ایجاد شود.

در مورد گیم پلی بازی، آخرین نشت درز Grand Theft Auto 6 می گوید که بازی دارای ساختمان های تخریب پذیر و ارتش مجهز به سلاح های پیشرفته خواهد بود. این گزارش روی جزئیات گیم‌پلی تمرکز چندانی ندارد، اما افشای اطلاعات قبلی نشان می‌دهد که نقشه آنلاین Grand Theft Auto 6 در طول زمان و با مقایسه با Fortnite تغییر خواهد کرد. گزارش‌های قبلی همچنین گفته‌اند که Grand Theft Auto 6 دارای جت‌پک‌ها خواهد بود، اگرچه در غیر این صورت به سختی می‌توان جزئیات گیم‌پلی را به دست آورد.

و در نهایت، این گزارش به طور بالقوه تاریخ انتشار Grand Theft Auto 6 را محدود می کند. تاریخ مشخصی ارائه نمی کند، اما می گوید که Grand Theft Auto 6 برای عرضه در سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است. این کم و بیش با بسیاری از گزارش‌های دیگر توسط افراد مختلف مطابقت دارد، بنابراین باور کردن آن آسان است. البته، طرفداران باید این و همه اطلاعات دیگر در گزارش را با مقدار زیادی از نمک دریافت کنند، اما جالب است که ببینیم آیا هر یک از این ادعاها صحت دارد یا خیر.

Grand Theft Auto 6 در حال توسعه است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.