تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 ژانویه 2023 - 10:29
کد خبر : 210196

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال

آیا تا به حال فکر کرده‌اید امروزه یخچال چه جایگاهی در زندگی دارد؟ نحوه کار کردن او چگونه است؟ تاریخچه آن چیست؟ و چه شرکت‌هایی تولید کننده یخچال هستند؟ در این مقاله سعی داریم با شما درباره نحوه کار کردن یخچال و همچنین تعمیر آن در صورت خراب شدن صحبت کنیم.   آیا تا به

آیا تا به حال فکر کرده‌اید امروزه یخچال چه جایگاهی در زندگی دارد؟ نحوه کار کردن او چگونه است؟ تاریخچه آن چیست؟ و چه شرکت‌هایی تولید کننده یخچال هستند؟ در این مقاله سعی داریم با شما درباره نحوه کار کردن یخچال و همچنین تعمیر آن در صورت خراب شدن صحبت کنیم.

 

آیا تا به حال فکر کرده‌اید امروزه یخچال چه جایگاهی در زندگی دارد؟ نحوه کار کردن او چگونه است؟ تاریخچه آن چیست؟ و چه شرکت‌هایی تولید کننده یخچال هستند؟ در این مقاله سعی داریم با شما درباره نحوه کار کردن یخچال و همچنین تعمیر آن در صورت خراب شدن صحبت کنیم.

هر آنچه در مورد یخچال باید بدانید

یخچال از یک عایق حرارتی به همراه یک وسیله سرد کننده تشکیل شده است. همانطور که می‌دانیم از یخچال برای نگهداری مواد غذایی و دیگر چیزهای فاسد شدنی استفاده میگردد. اولین یخچال مصنوعی توسط ویلیام کولین ساخته شد. سپس اولیور ایوانس یخچال فشرده‌ای را اختراع کرد که با این موجود دستگاه او نتوانست فرایند مربوطه را طی کند. در نهایت یک استاد آمریکایی توانست یخچالی را به ثبت برساند که روزانه یک تن یخ تولید می کرد. در سال ۱۹۱۵ یخچال‌های کاربردی برای خانه معرفی شد. نخستین یخچال فریزری که مورد استفاده قرار گرفت یخچال جنرال الکتریک بود که وارد بازار شد در سال ۱۹۲۷.

از دیرباز تا کنون یخچال‌ها شاهد تغییراتی بوده‌اند. به‌عنوان‌مثال روند تغییرات یخچال، از یخچال دست‌ساز زیرزمینی گرفته تا یخچال‌های امروزی که با جریان الکتریسیته فعالیت می‌کنند. یخچال‌ها امروزه دارای مدل‌های مختلفی چون یخچال‌های خانگی، یخچال سایدبای‌ساید، یخچال فریزر، یخچال ایستاده، یخچال‌های صنعتی و یخچال‌های یخ‌ساز می‌باشد.

همچنین یخچال‌ها دارای برندهای مختلف و وسیعی چون یخچال ویرپول، یخچال مابه، یخچال الجی، یخچال اسنوا، یخچال آدمیرال، یخچال ایندزیت، یخچال آرچلیک، یخچال بکو، یخچال بوش، یخچال تکنو گاز، یخچال دوو، یخچال سامسونگ و… می‌باشد که در صورت خرابی یخچال با هر برند و مارکی تنها کافیست با مجموعه بلد سرویس۰۲۱۵۶۴۴۷۵۹۲_۰۲۱۵۶۴۴۷۵۹۳ تماس بگیرید.

همچنین یخچال از قطعات کندانسور، کمپرسور، فیلتر، اواپراتور، لوله مویی، ترموستات، موتور، لاستیک دور درب، تایمر، لامپ، ترموفیوز، لاستیک، قفسه پایه، کشو، برد الکتریکی، رله اورلود تشکیل شده است، که در صورت خرابی یک مورد احتمال خرابی یخچال است. به عنوان مثال کمپرسور از جمله قطعات مکانیکی یخچال است که شامل میل لنگ و پیستون است که هنگام رسیدن برق به موتور کمپرسور باعث جریان گاز در موتور می‌شود که در نهایت باعث ایجاد جریان هوای سرد درون یخچال می‌شود که در صورت خرابی این قطعه، یخچال کارایی خود را از دست می‌دهد. کندانسور دومین قطعه خنک کننده یخچال است که سه نوع کندانسور در یخچال موجود می‌باشد. یک کندانسور هوایی است و در پشت یخچال قرار گرفته است. دومین نوع پاکتی است و در کنار کمپرسور قرار گرفته است و سومین نوع، مخفی است. درصورتی‌که کندانسور یخچال، در اثر زمان دچار گردوخاک شود، فرایند تبدیل گاز به مایع سرد به مشکل می‌خورد.

در نهایت با به وجود آمدن مشکل در هر نوع از قطعات یخچال با هر برند و مدلی، شما می‌توانید با مجموعه بلد سرویس ۰۲۱۵۶۴۴۷۵۹۲_۰۲۱۵۶۴۴۷۵۹۳ در میان بگذارید. مجموعه بلد سرویس ۲۴ ساعته خدمات تعمیر یخچال انجام می‌دهد به خصوص در منطقه‌های اسلامشهر، شهریار، اندیشه و تعمیر یخچال در رباط کریم.

نحوه صحیح استفاده از یخچال

امروزه به دلیل جایگاه ویژه یخچال در آشپزخانه و همچنین به دلیل گران بودن آن باید شکل صحیح استفاده از آن و رعایت نکات آن را بدانید که در صورت استفاده درست از یخچال باعث کاهش نیاز به تعمیر و مهم‌تر از همه باعث افزایش عمر مفید یخچال می‌شود.

به عنوان مثال یخچال نباید در کنار وسایلی چون اجاق گاز، شوفاژ، آب گرم کن و نور مستقیم خورشید باشد. همچنین حداقل cm۲۰ فضای پشت یخچال را باید در نظر بگیرید. در صورت جا به جایی یخچال حداقل پس از ۲الی ۳ ساعت یخچال را به برق وصل کنید. همچنین تنظیم نادرست ترموستات باعث از بین رفتن مواد غذایی و یخ زدگی می‌شود. معمولا دمای داخل یخچال باید ۳تا ۴ درجه بالای صفر باشد. ازدر یخچال را به‌هیچ‌وجه به مدت طولانی باز نگه ندارید، بخصوص در تابستان. از انباشته کردن مواد غذایی در یخچال خودداری کنید ، چرا که زمان زیادی برای نفوذ سرما به داخل آن نیاز است در نتیجه مواد غذایی خراب می شوند. چراغ‌های آگهی دهنده معمولا شامل چراغ سبز(نشان دهنده برقراری جریان برق) و چراغ قرمز(نشان دهنده این است که به دلایلی عملیات سرما سازی به خوبی انجام نمی‌شوند‌) و چراغ زرد که برای آن کلیدی نهادینه شده است که اتصالات را به صورت مستقیم در می‌آورد. همچنین به لاستیک‌های دور در، برودت بد فریزر و …باید توجه شود که در صورت مشکل، سریع آن را بررسی کرده. مجموعه سرویس بلد با تجهیزات فنی بروز آماده خدمت به شما عزیزان است.

در چه صورت یخچال به تعمیر نیاز دارد؟

همه ما با کارکرد طبیعی یخچال آشنایی داریم در صورتی که یخچال از حالت عادی خارج بشود نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. به عنوان مثال یخچال در حالت طبیعی صدای زیادی ندارد، اما اگر یخچال شما سر و صدای زیادی دارد اقدام به تعمیر آن کنید. در ادامه رایج‌ترین مشکلات یخچال را اشاره خواهیم کرد.

گاهی یخچال‌ها بیش‌تر سرد می‌کنند که در نتیجه آن است که دمای یخچال بیش از حد پایین آمده باشد که در ادامه باعث می‌شود فضای یخچال پر از برفک شود بنابراین هر چه سریع‌تر باید اقدام به رفع مشکل کنید. گاهی صفحه نتایج که ارتباط بین یخچال و مصرف کننده است دچار مشکل می‌شود که میتوانید برای تعمیر با شماره‌های ۰۲۱۵۶۴۴۷۵۹۲_۰۲۱۵۶۴۴۷۵۹۳ تماس حاصل فرمایید. بسته نشدن درب یخچال یا از کار افتادن فن یخچال، قطع شدن برق یخچال، یخ زدن لوله های پشت یخچال از جمله مشکلات دیگر یخچال است که در صورت بروز هر کدام با مجموعه بلد سرویس تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال در منزل دارای مزایایی است به عنوان مثال با تعمیر یخچال در منزل دیگر نیاز به جا به جایی یخچال نیست و همچنین با تعمیر یخچال در منزل از هزینه جا به جایی یخچال معاف خواهید شد و در نهایت از خدمات تعمیر یخچال مطلع خواهید شد.

سرعت عمل در تعمیر یخچال دارای اهمیت فراوانی است در نتیجه باید در کوتاه‌ترین زمان انجام بشود. تعمیر یخچال در منزل در صورت مواجه با مشکلات حادتر نیازمند منتقل به خانه تعمیرات می‌باشد.

با توجه به تکنولوژی حاص در قطعات یخچال نیازمند یک متخصص در تعمیر آن می‌باشد، چرا که در صورت تعمیر یخچال توسط فرد نابلد امکان زیادی در بالارفتن مخارج می‌شود و در نتیجه احتمال خرابی شدیدتر یخچال است. در نهایت در صورت بروز مشکل حتما آن را به متخصص کار آزموده بسپارید.

منبع: مجموعه بلد سرویس https://baladservice.com/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها