کد خبر : 98292
تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 آبان 1400 - 20:08

صعود سیناصنعت ایذه به مرحله نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

صعود سیناصنعت ایذه به مرحله نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور در گروه ج از صبح امروز در سالن دانشگاه شهرستان ایذه برگزار شد و در پایان تیم سینا صنعت ایذه بعنوان تیم برتر دورهای رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. به گزارش ایسنا، این رقابت ها با حضور ۴ تیم رضا پویش جنوب

صعود سیناصنعت ایذه به مرحله نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور در گروه ج از صبح امروز در سالن دانشگاه شهرستان ایذه برگزار شد و در پایان تیم سینا صنعت ایذه بعنوان تیم برتر دورهای رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

به گزارش ایسنا، این رقابت ها با حضور ۴ تیم رضا پویش جنوب تهران، سینا صنعت ایذه، جوانان البرز و رهپویان شهید سلیمانی و با انجام ۶ دیدار، برگزار شد که رده بندی تیمی در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

۱- سیناصنعت ایذه ۲- رضاپویش جنوب تهران ۳- رهپویان شهید سلیمانی ۴- جوانان البرز

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

رضاپویش جنوب تهران ۷- جوانان البرز ۳
سیناصعنت ایذه ۱۰- رضاپویش جنوب تهران صفر
سینا صنعت ایذه ۹- رهپویان شهید سلیمانی ۱
رهپویان شهید سلیمانی ۶- جوانان البرز ۴
سیناصنعت ایذه ۱۰- جوانان البرز صفر
رضاپویش جنوب تهران ۶- رهپویان شهید سلیمانی ۴

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

جوانان البرز ۳ – رضا پویش جنوب تهران ۷ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مهدی غلامی، برنده ۷- سامان ناصری پور ۳
۶۰ کیلوگرم: متین سالمی صفر- عرفان جرکنی، برنده ۴
۶۳ کیلوگرم: مرتضی قره داغی صفر- علیرضا اسفندیاری فر، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: سهیل ملکی صفر- کیهان شکوهی راد، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: سیاوش آقاجانی، برنده ۱۰- مهدی باقرزاده ۱
۷۷ کیلوگرم: علیرضا محمودی ۱- محمد عربی، برنده ۷
۸۲ کیلوگرم: علی راه پیما، برنده ۸- ابوالفضل اکبری صفر
۸۷ کیلوگرم: میکائیل باقری ۵- عرفان ملازاده، برنده ۱۰
۹۷ کیلوگرم: سید حمدی افتخاری ۱- امیرحسین کریمی، برنده ۱
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی رضایی صفر- صابر مرادپور، برنده ۵

سیناصنعت ایذه ۱۰- رضاپویش جنوب تهران صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۱۰- کیانوش شمشیری ۱
۶۰ کیلوگرم: اهورا بویری، برنده ۵ (ضربه فنی) – عرفان جرکنی صفر
۶۳ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۱۲ (ضربه فنی) – امید اولیایی ۹
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۱۱- ابراهیم اسحاقی
۷۲ کیلوگرم: علی مهمدی، برنده ۸- محمدامین عابدینی صفر
۷۷ کیلوگرم: علیرضا مهمدی، برنده ۱۱- محمد عربی ۲
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۸- احمدرضا احسانی فر صفر
۸۷ کیلوگرم: پیام بویری، برنده ۱۵- سعید سیاه پشت ۹
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده ۵- امیرمحمد نوروزی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان علیزاده عبدولی، برنده ۱۱- صابر مرادپور ۲

رهپویان شهید سلیمانی ۱- سینا صنعت ایذه ۹ (اسامی تیم شهید سلیمانی در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: ابوالفضل شهرکی صفر- علیرضا حیدریان، برنده ۱۰
۶۰ کیلوگرم: علی عسگر زرندی ۲- ابوالفضل مهمدی، برنده ۷
۶۳ کیلوگرم: علی رستگار ۲- امید احمدی، برنده ۶
۶۷ کیلوگرم: امیرمهدی عسگری زرندی ۴- شاهین بداغی، برنده ۱۲
۷۲ کیلوگرم: حجت رضایی، برنده ۹- محمدرضا رستمی ۶
۷۷ کیلوگرم: محمدکاظم فارسی نژاد صفر- علیرضا مهمدی، برنده ۱۱
۸۲ کیلوگرم: علی رضایی صفر- محمدامین احمدپور، برنده ۹ (ضربه فنی)
۸۷  کیلوگرم: حمیدرضا زینلی ۱- پیام بویری، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: محمد مولایی صفر- وحید دادخواه، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: مهرداد کلیوند رحمی ۱- آرمان علیزاده عبدولی ۶

رهپویان شهید سلیمانی ۶- جوانان البرز ۴ (اسامی تیم شهید سلیمانی در ابتدا  آمده است):
۵۵ کیلوگرم: ابوالفضل شهرکی، برنده ۸- مهدی غلامی ۲
۶۰ کیلوگرم: علی حسین زاده صفر- متین سالمی، برنده ۵
۶۳ کیلوگرم: علی رستگار، برنده ۸- مرتضی قره داغی صفر
۶۷ کیلوگرم: امیرمهدی عسگری، برنده ۸- سعید مرادی ۲
۷۲ کیلوگرم: حجت رضایی، برنده ۵- میلاد نامی ۱
۷۷ کیلوگرم: محمد صالحی، برنده ۱۰- علیرضا محمودی ۳
۸۲ کیلوگرم: رضا فولادوند ۳- علی راه پیما، برنده ۴
۸۷ کیلوگرم: حمیدرضا زینلی ۱- میکائیل باقری، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: محمد مولایی ۴- سید حمید افتخاری، برنده ۱۳
۱۳۰ کیلوگرم: محمد ریاحی دهکردی، برنده ۴ (ضربه فنی) – مهدی رضایی ۱

سیناصنعت ایذه ۱۰ – جوانان البرز صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۸- امیر رحیمی صفر
۶۰ کیلوگرم: اهورا بویری، برنده ۱۱- متین سالمی ۳
۶۳ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۸- مرتضی قره داغی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۹- سهیل ملکی صفر
۷۲ کیلوگرم: محمد سعیدی، برنده ۱۳- سیاوش آقاجانی صفر
۷۷ کیلوگرم: علیرضا مهمدی، برنده –  علیرضا محمودی (شرکت نکرد)
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۱۱-  میکائیل باقری ۱
۸۷ کیلوگرم: پیام بویری، برنده – محسن راه پیما (شرکت نکرد)
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده ۹ (ضربه فنی) – سید حمید افتخاری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان علیزاده عبدولی، برنده ۳ (ضربه فنی) – مهدی رضایی صفر

رهپویان شهید سلیمانی ۴- رضاپویش جنوب تهران ۶ (اسامی تیم شهید سلیمانی در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: ابوالفضل شهرکی صفر- کیانوش شمشیری، برنده ۹
۶۰ کیلوگرم: علی عسگر زرندی صفر- عرفان جرکنی، برنده ۱۱
۶۳ کیلوگرم: علی رستگار، برنده ۸- امید اولیایی ۶
۶۷ کیلوگرم: امیرمهدی عسگری صفر- کیهان شکوهی راد، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: حجت رضایی، برنده ۶- محمدامین عابدینی ۱
۷۷ کیلوگرم: محمدکاظم فارسی نژاد صفر- محمد عربی، برنده ۱۰
۸۲ کیلوگرم: علی رضایی، برنده ۵- احمدرضا احسانی فر ۲
۸۷ کیلوگرم: حمیدرضا زینلی ۱- سعید سیاه پشت، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: محمد مولایی صفر- امیرحسین کریمی، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: محمد ریاحی، برنده ۱۱- صابر مرادپور ۷

منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید پنل نمایندگی تلگرام

خرید فالوور واقعی