تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 9 دسامبر 2021 - 17:29
کد خبر : 156637

عزیزی خادم: با نگاهی نو قدم برخواهیم داشت/ فساد را برنمی‌تابیم/ بهاروند با ماست

عزیزی خادم: با نگاهی نو قدم برخواهیم داشت/ فساد را برنمی‌تابیم/ بهاروند با ماست

رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران می گوید امروز این نهاد “شاهد تبلور دموکراسی” بود. به گزارش ایسنا، شهاب الدین عزیزی خادم پس از انتخابش به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران اظهار کرد: از همه عزیزان که در این انتخابات شرکت کردند تشکر می کنم و با افتخار می گویم که با تعامل با همه

عزیزی خادم: با نگاهی نو قدم برخواهیم داشت/ فساد را برنمی‌تابیم/ بهاروند با ماست

رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران می گوید امروز این نهاد “شاهد تبلور دموکراسی” بود.

به گزارش ایسنا، شهاب الدین عزیزی خادم پس از انتخابش به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران اظهار کرد: از همه عزیزان که در این انتخابات شرکت کردند تشکر می کنم و با افتخار می گویم که با تعامل با همه ارکان نظام در جهت پیشبرد اهدافمان قدم برداریم. ما تلاش خواهیم کرد با نگاهی نو و فعال در این راه قدم برداریم از همه شما عزیزان که تصمیم سازن فوتبال هستیم هم تشکر می کنم ان‌شاءالله با یک نگاه حرفه ای برنامه هایی که ارائه کردیم را اجرا می کنیم من به توسعه فوتبال در استان‌ها توجه ویژه ای خواهم داشت و با مشورت و تعامل حرکت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: باشگاه‌ها و همه ارکان فوتبال در این راه باید به یکدیگر کمک خواهیم کرد. با یک نگاه جدید پیش خواهیم رفت در یک سال گذشته زحمات زیادی کشیده شد که امروز با یک اساسنامه جدید انتخاباتی برگزار شود و من از همه عزیزان که این کار را انجام دادند تشکر می کنم.

رییس جدید فدراسیون فوتبال افزود: ما با کمک باشگاه‌ها نگاهی نو و جدید خواهیم داشت تا در راه توسعه فوتبال قدم برداریم. خودم را موظف و مکلف به مشورت و تعامل سازنده می دانم. خدا را شاکرم که امروز اینجا هستم چه رای می آوردم و چه رای نمی آوردم خدا را شاکر بودم.

وی تاکید کرد: ان‌شاءالله در کنار هم با افتخار و اقتدار و افتخار را به فوتبال برگردانیم. امروز شاهد تبلور دموکراسی و نگاه‌های جدید در فوتبال بودیم ان‌شاءالله بتوانیم خالصانه در کنار هم برنامه های موجود را اجرا کنیم.

او در ادامه گفت: از تمام اعضای مجمع فدراسیون فوتبال که در عملی منصفانه و دموکراتیک انتخابات برگزار شد، تشکر کنم. امیدوارم بتوانم جواب اعتماد به من و همکارم را با پاسخی مناسب بدهم و همگرایی هم‌راستا با مجمع داشته باشم. امیدوارم اعضایی که وارد هیات رییسه می‌شوند، بتوانند کمک کنند. اساسنامه جدید باعث شده هیات رییسه ۱۱ عضو داشته باشد و امیدوارم اعضای جدید همگرایانه به فوتبال کمک کنند.

عزیزی خادم ادامه داد: اعتقاد دارم فدراسیونی که مجمع به لطف الهی آن را انتخاب کرد، بتواند با نگاهی تعاملی و پرهیز از التهاب و بحران و با نگاهی توسعه‌گرا در استانداردسازی، تیم‌های پایه و بانوان بتوانیم این نگاه‌ها را تسری دهیم. فدراسیون بنده قطعا غیر سیاسی و عدالت محور خواهد بود. همانطور که فساد را برنمی‌تابیم، نگاه ما به بانوان، نگاهی توسعه یافته است. امیدوارم با برنامه ریزی انجام شده بتوانیم در کنار مجمع فدراسیون فوتبال این رشته را توسعه دهیم. خود را موظف می دانیم که از نیروهای خبره، کارآمد و متخصص استفاده کنیم. چه دولت فعلی و چه در دولت آتی، نگاه ما حفظ و صیانت از فوتبال مبتنی بر نگاه ملی است. نگاه‌های خطی و خطوطی و تنگ نظرانه آسیب را برای مردم در پی دارد.

او افزود: نگاه ما برنامه محور است. یکی از آفت‌های بزرگ فوتبال در چند دهه گذشته بی‌برنامگی است. امیدوارم با برنامه‌ای که ارائه دادیم، قدم به قدم برای توسعه در فوتبال گام برداریم و تمام ذی‌نفعان فوتبال مثل باشگاه، هیات‌های استانی و بانوان نفع خود را در این قضیه ببرند. به لطف حق امیدوارم بتوانیم نگاهی جدیدتر و فصلی نوتر بر ای فوتبال رقم بزنیم که به دور از تنگ‌نظری و حذفی باشد.

عزیزی خادم در خصوص انتخابات اعضای هیات رییسه و انتظار او از آن‌ها و اعضای مجمع گفت: من ۴ سال تجربه حضور در هیات رییسه را دارم. به اعتقاد من به هر مقدار اعضایی که در هیات رییسه رای می‌آورند، به همان مقدار در اجرا، در توصیه و در نقد منصفانه به خروجی فدراسیون فوتبال کمک می‌کنند. کسانی که ثبت نام کردند، وجاهت کامل را دارند و امیدوارم افراد انتخاب شده بازوان قوی برای فدراسیون فوتبال باشند.

او گفت: گاهی می‌بینید تصمیمی از سوی هیات رییسه می‌تواند فدراسیون را از بحران نجات دهد. من ۴ سال تجربه این موضوع را داشتم و سعی می‌کردم از ظرفیت موجود استفاده کنم. سعی کردم از منفعت و نتیجه آن استفاده کنم و جامعه فوتبال و مردم هم آن را لمس کردند.

رییس جدید فدراسیون فوتبال در خصوص برنامه‌های آتی تیم ملی هم گفت: اکننون صحبت در این خصوص زود است و باید بگذاریم هیات رییسه انتخاب شود اما نگاه ما حمایتی و اولویت ما صعود به جام جهانی است. ما در این راستا برنامه‌ریزی خواهیم کرد و این اولویت ما خواهد بود.

عزیزی خادم در حاشیه مجمع هم درباره انتخاب نایب رییس اول و دوم و همینطور وضعیت حیدر بهاروند در سازمان لیگ اظهار کرد: ابتدا باید ترکیب هیات رییسه  رئیسه مشخص شود. البته حیدر بهاروند با ماست. او برای ریاست رد شد ولی کنار ماست.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی و همراهی ظرف یکی، دو روز آینده انجام خواهد شد، به خصوص بحث لیگ خیلی مهم است و باید برنامه‌ریزی کنیم. بهاروند نقطه قوتی است. او انسان دست پاکی است و کنار ما خواهد بود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.