تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1403 - 12:08
کد خبر : 232768

مرکز عرضه پارچه بیمارستانی عمده کجاست؟

مرکز عرضه پارچه بیمارستانی عمده کجاست؟

بیمارستان از جمله مکان‌هایی است که نیاز به البسه مخصوص برای استفاده بیماران دارد و روزانه تعداد زیادی از انواع پارچه در دوخت البسه بیمارستانی استفاده می‌شوند. هر بخش در بیمارستان نیاز به پارچه و لباس مخصوصی دارد و پارچه‌ها در جنس و کاربرد با هم متفاوت ‌اند. تولیدکنندگان انواع لباس بیمارستانی مجبورند پارچه های

بیمارستان از جمله مکان‌هایی است که نیاز به البسه مخصوص برای استفاده بیماران دارد و روزانه تعداد زیادی از انواع پارچه در دوخت البسه بیمارستانی استفاده می‌شوند. هر بخش در بیمارستان نیاز به پارچه و لباس مخصوصی دارد و پارچه‌ها در جنس و کاربرد با هم متفاوت ‌اند. تولیدکنندگان انواع لباس بیمارستانی مجبورند پارچه های موردنیاز خود را به مقدار زیاد و از جایی با قیمت مناسب پیدا کنند تا تهیه لباس و تحویل آن به بیمارستان برای آن ها مقرون به صرفه باشد. پیدا کردن تولید کننده مناسب پارچه ‌های بیمارستانی موضوعی پر اهمیت بوده که تولیدکنندگان البسه بیمارستانی را موظف می‌کند که جایی مناسب را برای خرید پارچه‌هایی با کیفیت بالا پیدا کنند. ما چندین نوع پارچه پر کاربرد برای بیمارستان‌ها داریم که هر کدام برای استفاده در دوخت یک لباس یا روپوش مناسب ‌اند. با اینکه شاید تولید و تامین کننده پارچه بیمارستانی زیاد باشند ولی خرید اینترنتی این محصولات می‌تواند کار سنگین تأمین هر روزه پارچه لباس بیمارستان‌ها را آسان‌تر کند و برای تأمین کننده البسه بیمارستانی راهی به صرفه تر باشد. شاید سؤال این دسته از افراد این باشد که از کجا می‌توانند پارچه بیمارستانی عمده با تضمین کیفیت خریداری کنند که قیمتی مقرون به صرفه هم داشته باشد؟

هر پارچه برای چه نوع لباس بیمارستانی مناسب است؟

همان‌طور که عنوان کردیم پارچه‌ های بیمارستانی به دلیل اینکه در هر بخش از بیمارستان کاربرد خاصی دارند باید با تنوع بالایی تولید شوند. پارچه بیمارستانی برای کاربردهای مختلف برای تهیه لباس‌های بیماران، لباس کارکنان، روپوش‌های مخصوص پزشکان، پرستاران و جراحان، لباس نوزادان، البسه مخصوص اتاق عمل، روتختی بیمارستان، انواع حوله و پارچه مخصوص نظافت به کار برده خواهند شد. خرید انواع پارچه‌های بیمارستانی به صورت عمده و با تعداد زیاد به دلیل استفاده مداوم و روزانه آن‌ها انجام می‌شود و به دلیل محیط بهداشتی بیمارستان بسیاری از پارچه‌ها هم به صورت یک بار مصرف خواهند بود. پیدا کردن تأمین کننده مناسب انواع پارچه بیمارستانی می‌تواند کمک بزرگی به بیمارستان کند که بهترین پارچه بیمارستانی را برای مصارف بیماران و کارکنان داشته باشند.

پارچه لباس فرم بیمارستانی

یکی از انواع پارچه بیمارستانی پارچه فاستونی و پارچه ترگال کج ‌راه هستند که مناسب برای دوخت لباس فرم بیمارستانی خواهند بود و به دلیل اینکه نیاز است این مدل لباس‌ها به صورت مداوم شستشو و ضدعفونی شده و با دوام کافی تولید شوند، باید از بهترین پارچه‌ها استفاده شود.

پارچه لباس بیماران

جنس پارچه ‌های مورد استفاده برای بیماران هم دارای مدل ‌های متنوع برای هدف ‌های مختلف است. این نوع پارچه‌ها برای مصرف بیماران بهتر است از پارچه تترون بیمارستانی باشد که دارای الیافی از ویسکوز و پلی استر است؛ ولی گاهی پارچه‌های فلامنت و فلامنت پنبه هم کار گرفته خواهد شد. پارچه اسپان باند هم در لباس بیماران استفاده می‌شود و جزو لباس‌های یک بار مصرف محسوب می گردد.

پارچه روتختی و ملحفه بیمارستان

برای پارچه روتختی و ملحفه بیمارستانی از پارچه‌های تترون بیمارستانی، پارچه فلامنت یا فلامنت پنبه یا در برخی موارد با توجه به هزینه‌هایی که مدنظر بیمارستان است از پارچه اسپان باند که یک بار مصرف هستند، کمک گرفته می شود. در صورتی که از جنس‌های با دوام بالاتر بخواهند استفاده کنند می‌توانند پارچه کج ‌راه یا پارچه ترگال را به کار بگیرند و برای بیمارانی که کنترل ادرار ندارند پارچه‌ های روتختی با جنس برزنت و ضد آب و نانو استفاده می‌شود.

پارچه لباس جراحان بیمارستان

پارچه ترگال و پارچه کج ‌راه که ضد آب ژاول هستند از بهترین پارچه‌های اتاق عمل حساب می‌شوند که مقاومت بالایی را در برابر شوینده‌ ها دارند و کیفیت آن‌ها در اثر شستشو کم نخواهد شد. پارچه‌های روپوش جراحان با رنگ سبز یا آبی کاربنی تولید شده و به کار برده می‌شود.

پارچه حوله بیمارستانی

از پرمصرف‌ترین پارچه‌ ها در بیمارستان ها، پارچه حوله بیمارستانی بوده که یک بار مصرف است و در مدل‌های مختلف برای مصارف گوناگون به کار برده می‌شود.

پارچه بیمارستانی لباس نوزادان

نوزادان تازه به دنیا آمده نیاز به پارچه‌های لطیف و بدون ایجاد حساسیت دارند و بهتر است که پارچه تریکو پنبه ای برای آن ‌ها استفاده شود که نرم و با کیفیت بالا باشد.

پارچه نظافت بیمارستانی

برای نظافت در محیط بیمارستان پارچه‌ های مختلفی استفاده خواهد شد که بیشتر آن‌ ها از پارچه ‌هایی با جذب آب بالا هستند و پارچه‌ های زنبوری و تنظیف هم از نمونه این پارچه‌ ها محسوب می‌شوند.

بهترین و بزرگ‌ترین تأمین کننده انواع پارچه بیمارستانی عمده

تولیدکنندگان البسه بیمارستانی همواره سعی می‌کنند تا سفارش‌های بیمارستان‌ها را تأمین کنند. تولیدکنندگان لباس‌های بیمارستانی جهت خرید عمده انواع پارچه مخصوص بیمارستان باید به مراکز متعدد فروش پارچه مراجعه کنند تا بتوانند حجم زیاد سفارش‌های خود را آماده سازند. روچی مارت یکی از بزرگ‌ترین تأمین کنندگان انواع پارچه بیمارستانی است که به صورت عمده نیاز خریداران و تولیدکنندگان البسه بیمارستانی را برطرف کرده و راهی مستقیم جهت دسترسی افراد به انواع مختلف و متنوع پارچه ‌های بیمارستانی با قیمت ارزان و با حذف واسطه‌ ها را باز کرده است.

برای مشاهده و خرید عمده انواع پارچه های تترون بیمارستانی، ملحفه بیمارستانی و لباس فرم بیمارستانی وارد سایت روچی مارت شوید و محصول مورد نظر را جستجو کنید.

خرید آنلاین و آسان پارچه بیمارستانی عمده از روچی مارت

فروشگاه اینترنتی روچی مارت در راستای تأمین رضایت مشتریان گرامی، خرید پارچه عمده بیمارستانی را با قیمتی منصفانه قرار داده تا خریداران بتوانند سود بیشتری را کسب کنند. خرید اینترنتی به دلیل حذف واسطه ‌ها و سرعت دستیابی سریع به پارچه ‌ها راهی میان‌بر برای خرید انواع محصولات خواهد بود. انواع پارچه تترون بیمارستانی، ترگال ساده و کج‌ راه، فلامنت و فلامنت پنبه، اسپان باند، ویسکوز، پارچه ملحفه بیمارستانی برزنتی، پارچه بیمارستانی ضدآب و نانو و اس ام اس از جمله پرکاربردترین پارچه‌های بیمارستانی هستند که برای استفاده در لباس‌های بیماران، کارکنان، جراحان، یک بار مصرف، نظافت و… بهره برده خواهند شد. روچی مارت توانسته است راه ارتباط مستقیم شما با کارخانه را باز کند و پارچه‌ های بیمارستانی با تضمین کیفیت را برای شما تهیه کند. روچی مارت با تأمین انواع پارچه بیمارستانی ارزان و در دسترس این امکان را به مشتریان خواهد داد که به صورت مستقیم به سایت مراجعه کرده و با انتخاب پارچه بیمارستانی عمده در مدل‌های مختلف و در تعداد بالا از کارخانه، خرید خود را انجام دهند و در اسرع وقت آن را تحویل بگیرند. با روچی مارت نیازی نیست که به دنبال تولید کننده پارچه بیمارستانی بگیرید و کافی است تا با خیال راحت انتخاب خود را از سایت روچی مارت انجام داده و با قیمتی منصفانه پارچه‌های خود را در محل تحویل بگیرید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn