تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 ژانویه 2023 - 18:49
کد خبر : 210231

معرفی نژادهای گوناگون مهره مار اصل هندی

معرفی نژادهای گوناگون مهره مار اصل هندی

به عقیده بسیاری از باستان شناسان مکان اولیه ای که مهره مار اصل هندی را می توان در آنجا یافت کشور هندوستان است. در اطراف این کشور جزایر مختلف بسیاری وجود دارد که مردم بومی آن به شغل مارگیری مشغول هستند و بیشترین درآمد آنها از طریق ساخت محصولاتی است که از مارها بدست می

به عقیده بسیاری از باستان شناسان مکان اولیه ای که مهره مار اصل هندی را می توان در آنجا یافت کشور هندوستان است. در اطراف این کشور جزایر مختلف بسیاری وجود دارد که مردم بومی آن به شغل مارگیری مشغول هستند و بیشترین درآمد آنها از طریق ساخت محصولاتی است که از مارها بدست می آید. بومیانی که در این جزایر زندگی می کنند بجز تهیه مهره مار از خواص دیگر مارها نیز استفاده می کنند که عبارتند از: پادزهر، پوست مار، روغن مار، این موارد بیشتر خاصیت درمانی دارند.

مهره مار اصل هندی چیست؟

مهره مار اصل هندی

مهره مار اصل هندی یکی از بهترین و محبوب ترین نژادهای است که در جهان مورد توجه واقع شده است و محبوبیت و شایستگی این نژاد به خاطر خواص فوق العاده و کارایی بسیار خوب آن است. می توان گفت مهمترین مزیتی که این مهره نسبت به انواع مهره های دیگر دارد خواص و کارایی آن است.

بی شک زمانی که در مورد مهره مار اصل سخنی به میان می آید اولین چیزی که به ذهن همه خطور می کند و در یاد نقش می بندد مهره مار هندی است و جالب اینکه نژاد اولیه این محصول ایرانی است که این موضوع از گذشته تا به الان مورد توجه خیلی ها علل الخصوص طرفدارانش واقع شده است.

گونه های مختلف مارها که در جزایر هندوستان وجود دارند معمولا در سال چند بار جفت گیری می کنند وقتی که آمیزش آن ها تمام می شود مهره هایی را رها می کنند همین مهره های رهاشده در زمان آمیزش مهره مار هستند که امروزه دارای ارزش زیادی در بین افراد جامعه می باشد.

انواع مهره مار اصل هندی

انواع مهره مار اصل هندی

در هندوستان گونه های مختلفی از مارها زندگی می کنند که از آنها مهره مار اصل هندی تهیه می شود. ولی از نظر کارایی و قدرت مغناطیسی با هم تفاوت دارند. این مهره ها دارای دو نژاد معروف هستند که عبارتند از:

۱-مهره مار هندی شاه کبری:

این نوع یکی از بهترین و مشهورترین نژادهای مهره مار در دنیا می باشد که توانسته نظر همه را به خود جلب کند و دارای محبوبیت زیادی است. این نژاد دارای دو نوع پرورشی و طبیعی است که مهره مار شاه کبری هندی طبیعی دارای قدرت مغناطیسی و عملکرد بهتری نسبت به نوع پرورشی آن است.

مهمترین مزیت های این نوع مهره مار عبارتند از:

۱-رونق کسب و کار ۲- افزایش رزق و روزی ۳-خوش شانسی

۴-جذابیت ۵-ایجاد آرامش و اعتماد به نفس

۲-مهره مار دابویا هندی

مهره مار دابویا هرچند که جدیدا وارد بازار شده است اما با توجه به خاصیت مخصوصی که دارد نسبت به دیگر نژادها دارای جایگاه خیلی خوبی است و توانسته که محبوبیت بیشتری را نسبت به شاه کبری در میان طرفدارانش به دست بیاورد.

تفاوتی که این دو نژاد هندی باهم دارند این است که مهره مار دابویا نسبت به مهره مار شاه کبری در بعضی از موارد از خاصیت و عملکرد بهتری برخوردار است. مهره مار دابویا اصل هندی از میدان مغناطیسی زیادی نسبت به مهره مار کبری هندی برخوردار است.

نیروی مغناطیسی که این نوع مهره دارد باعث شده که انرژی خیلی زیادی را جذب کند و در زمان اثربخشی تاثیر خیلی زیادی داشته باشد.

در موارد زیر مهره مار دابویا هندی نسبت به مهره مار هندی شاه کبری دارای عملکرد بهتری است:

۱-زبانبندی ۲-باطل کردن سحر ۳-بخت گشایی و…

دلیل محبوبیت مهره مار اصل هندی

دلیل محبوبیت مهره مار اصل هندی

مهره مار اصل هندی به خاطر قدرت مغناطیسی و قدرت جذب زیادی که نسبت به دیگر سنگ های انرژی زا دارد دارای محبوبیت خاصی می باشد. همچنین این مهره قدرت جذب انرژی های مثبت اطراف و انتقال آن به صاحب مهره را دارد.

ماندگاری و دوام خاصیت مهره مار مادام العمر است و تاثیر آن را می توان از هفته اول استفاده مشاهده کرد.

کارایی مهره مار اصل هندی

کارایی مهره مار اصل هندی

کارایی مهره مار اصل هندی به وسیله دعا و طلسم مهره مار فعال و آزاد می شوند و تا وقتی که این دعا و طلسم به نام کسی که مهره مار را دارد زده نشود خاصیت آن پنهان است. پس صاحب مهره مار اول باید آن را فعال کند تا بتواند از خاصیت آن بهره ببرد. پس انواع کارایی مهره مار اصل هندی عبارتند از:

۱-کارایی مهره مار برای رزق و روزی

کسانی که از رزق و روزی خود ناراضی هستند می توانند با استفاده از مهره مار به کار خود رونق بدهند و مشتری زیادی را جذب کنند.

البته باید به صورت مداوم از مهره مار استفاده کرد تا در کمترین زمان شاهد تاثیر آن در افزایش رزق و روزی شد.

۲-کارایی مهره مار برای کارگشایی و کسب و کار

کسانی که مدتهاست که بیکارند و نمی توانند کار مناسبی را پیدا کنند با استفاده از تاثیرات مهره مار می توانند کار مناسبی را پیدا کنند.

مثلا اگر شخصی می خواهد که در یک مصاحبه شغلی شرکت کند اگر همراه خود مهره مار داشته باشد میتواند انرژی مثبتی را به مدیری که مسئول مصاحبه است انتقال دهد و نظر مدیر را به طرف خود جلب کند و این کار در مثبت بودن جواب تاثیر زیادی دارد.

۳-کارایی مهره مار برای جذابیت و مهر و محبت

اگر احساس می کنید که در میان افراد دارای جذابیت پایینی هستید و مورد توجه دیگران قرار نمی گیرید از مهره مار استفاده کنید تا دارای محبوبیت خاصی در میان آنها شوید.

این مهره انرژی مثبت شما را به دیگران منتقل می کند و باعث می شود که دارای جذابیت و محبوبیت خاصی شوید.

همچنین در روابط عاشقانه نیز می توان از خواص این مهره برای بهتر شدن رابطه و افزایش مهر و محبت استفاده کرد.

۴-کارایی مهره مار برای خوش شانسی و خوش اقبالی

کسانی که بدشانس هستند و در کارهای خود به نتیجه نمی رسند می توانند با استفاده از خواص مهره مار به خوش شانسی و خوش اقبالی دست پیدا کنند.

۵-کارایی مهره مار برای آرامش و اعتماد به نفس

کسانی که در زندگی خود ناامید هستند و دارای افکار منفی می باشند مهره مار در آنها انرژی مثبت ایجاد می کند و باعث می شود که آرامش خود را بدست بیاورند و دارای اعتماد به نفس زیادی در زندگی خود شوند.

۶-کارایی مهره مار برای آشتی بین زن و شوهر و اطرافیان

۷-کارایی مهره مار برای بازگشت معشوق

۸-کارایی مهره مار برای دفع بلا و چشم زخم

۹-کارایی مهره مار برای بخت گشایی و ازدواج

منبع: شامگاه

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها