تاریخ انتشار : سه شنبه 6 مهر 1400 - 23:09
کد خبر : 11945

مهاجرت مکانیکی ها و صافکاری ها و رنگ کاری ها از قم

مهاجرت مکانیکی ها و صافکاری ها و رنگ کاری ها از قم

 مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: شهر محل آرامش و زندگی مردم است؛ اما برخی از مشاغل سیمای شهری را از بین برده اند و برخی مشاغل پیرامون خودرو نیز در برخی از مناطق با اشغال پیاده رو مانعی برای استفاده شهروندان شده اند. علیرضا مظفری، مدیرعامل سازمان

مهاجرت مکانیکی ها و صافکاری ها و رنگ کاری ها از قم

 مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم گفت: شهر محل آرامش و زندگی مردم است؛ اما برخی از مشاغل سیمای شهری را از بین برده اند و برخی مشاغل پیرامون خودرو نیز در برخی از مناطق با اشغال پیاده رو مانعی برای استفاده شهروندان شده اند.

علیرضا مظفری، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، درگفت وگو با ایسنا در رابطه با شهرک خودرویی قم، عنوان کرد: شهرک خودرویی در زمین حدود ۳۳ هکتار و با بیش از ۱۲۰۰ واحد شغلی برای جا نمایی همه رسته های شغلی وابسته به خودرو با مشارکت بخش خصوصی در حال احداث است.
وی در رابطه با الزام و یا عدم الزام انتقال مشاغل خودرویی به این شهرک بیان کرد: برخی از مشاغل باید به این شهرک منتقل شوند؛ اما برخی دیگر می توانند با تغییر شرایط محیط کار در شهر باقی بمانند.
مظفری ادامه داد: مثلا نمایشگاه های ماشین ملزم به انتقال نیستند مگر اینکه با اشغال کردن پیاده رو باعث سدمعبر شده باشند، ولی مشاغلی مانند صاف‌کاری که با صداهای بلند سبب مزاحمت برای شهروندان می شوند و رنگ کارها که با مواد شیمیایی سر وکار دارند ملزم به انتقال هستند که ممکن است گاهی مجبور به استفاده از اهرم های قانونی نیز بشویم.
وی با اشاره به اینکه باتوجه به محدود بودن ظرفیت شهرک خودرویی امکان انتقال همه مشاغل وجود ندارد، بیان کرد: در بلند مدت این گونه فضا ها باید در نقاط مختلف شهر احداث شوند؛ زیرا نیاز نیست که بسیاری از مشاغل در فضای شهری حضور داشته باشند.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم افزود: شهر محل آرامش و زندگی مردم است؛ اما برخی از مشاغل سیمای شهری را از بین برده اند و برخی مشاغل پیرامون خودرو نیز در برخی از مناطق با اشغال پیاده رو مانعی برای استفاده شهروندان شده اند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn