کد خبر : 26182
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۳

نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس تا اطلاع ثانوی

نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس تا اطلاع ثانوی

معاونت پژوهشی و فناوری طی اطلاعیه شماره ۲، نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه از تاریخ دوشنبه ۱۶ فروردین تا اطلاع ثانوی را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با توجه به اعلام استانداری تهران مبنی بر وضعیت هشدار قرمز شهر و بر اساس مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه، طی اطلاعیه شماره ۲

نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس تا اطلاع ثانوی

معاونت پژوهشی و فناوری طی اطلاعیه شماره ۲، نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه از تاریخ دوشنبه ۱۶ فروردین تا اطلاع ثانوی را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با توجه به اعلام استانداری تهران مبنی بر وضعیت هشدار قرمز شهر و بر اساس مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه، طی اطلاعیه شماره ۲ خود، نحوه فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه تا اطلاع ثانوی را به شرح زیر اعلام کرد:

بر این اساس تا اطلاع ثانوی وضعیت دانشگاه بر اساس جدول پیوست، منطبق با شرایط سطح ۳ اعلام می‌شود. لذا فعالیت آزمایشگاه‌ها وفق سطح بندی اعلام شده به شرح زیر مدیریت شود.

۱- صرفاً دانشجویان و پژوهشگرانی که مشمول شرایط سطح ۳ هستند، امکان حضور در دانشگاه و ورود به خوابگاه را خواهند داشت. ضرورت دارد سایر دانشجویان بعد از اعلام بازگشت به وضعیت سطح ۲ به دانشگاه و خوابگاه مراجعه نمایند. اسکان متقاضیان در خوابگاه تابع قوانین و مقررات معاونت دانشجویی است.

۲- جدول زمانبندی بازگشت به دانشگاه مندرج در اطلاعیه شماره ۱ برای دانشجویان و پژوهشگران مشمول سطح ۳ همچنان به قوت خود باقی است. ارائه گواهی سلامت از پزشک محل سکونت به مسئول خوابگاه براساس ابلاغ مدیریت سلامت و بهداشت الزامی است.

۳- صرفاً دانشجویان و پژوهشگرانی که تا تاریخ صدور این اطلاعیه مجوز حضور در آزمایشگاه را دریافت کرده و مشمول سطح ۳ هستند، مجاز به حضور در دانشگاه و آزمایشگاه‌ها هستند. زمان صدور مجوزهای جدید برای فعالیت در آزمایشگاهها متعاقباً و پس از کاهش روند صعودی شیوع بیماری و اعلام وضعیت سطح ۲ اعلام می شود.

۴- کمیته‌های ایمنی دانشکده‌ها موظفند فهرست مشمولین سطح ۳ فعالیت پژوهشی را تهیه و در اختیار مدیریت حراست، معاونت دانشجویی و معاونت پژوهشی دانشگاه قرار دهند. لذا ضرورت دارد دانشجویان و پژوهشگران درخواست فعالیت در شرایط سطح ۳ را به صورت غیر حضوری از طریق استاد راهنما برای معاون پژوهشی دانشکده ارسال کنند. حضور در دانشگاه صرفاً بعد از صدور مجوز و با نظارت و هدایت استاد راهنما و کمیته ایمنی دانشکده امکان‌پذیر است.

۵- به منظور حفظ سلامت دانشجویان لازم است کمیته‌ ایمنی دانشکده‌ها نظارت کاملاً سخت‌گیرانه بر فعالیت افراد در آزمایشگاه‌ها اعمال کنند. طی بازدیدهای سرزده در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت پروتکل‌ها، مجوزها بلافاصله لغو خواهد شد.

۶- با توجه به شرایط، برای دانشجویانی که با اعمال محدودیت‌ها از فعالیت‌های پژوهشی میدانی و آزمایشگاهی محروم می‌شوند، دانشگاه به صورت متناسب افزایش مهلت تحصیل بدون احتساب در سنوات آموزشی و خوابگاهی و سایر موارد مرتبط، لحاظ می‌کند.

۷- فعالیت‌های پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه مشمول پروتکل‌های ابلاغ شده به دانشگاه توسط مراجع ذی ربط می‌باشد و هر گونه تغییر در موارد ذکر شده از طریق اطلاعیه‌های آتی ابلاغ خواهد گردید.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس جدول سطح‌بندی از طریق لینک زیر قابل دسترسی است:

منبع:ایسنا

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هیدرولیک و پنوماتیک