تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 بهمن 1401 - 9:32
کد خبر : 213980

نکات مهم در رابطه با هزینه جک درب پارکینگ که نمی دانستید!

نکات مهم در رابطه با هزینه جک درب پارکینگ که نمی دانستید!

درب پارکینگ که برای اکثر مقاصد مسکونی استفاده می شود دارای یک نوع جک است که بالای مرکز در قرار دارد. سیستم دستی چندین سال است که به خوبی کار کرده است، اما گزینه دیگری در بازار وجود دارد که ممکن است شما بخواهید در نظر بگیرید – خرید جک پارکینگ. در حالی که در درهای

درب پارکینگ که برای اکثر مقاصد مسکونی استفاده می شود دارای یک نوع جک است که بالای مرکز در قرار دارد. سیستم دستی چندین سال است که به خوبی کار کرده است، اما گزینه دیگری در بازار وجود دارد که ممکن است شما بخواهید در نظر بگیرید – خرید جک پارکینگ. در حالی که در درهای تجاری رایج تر است، حداقل در شرایط خاص می تواند برای خانه ها نیز به خوبی کار کند. این می تواند برای کسانی که می خواهند فضای بیشتری برای ذخیره سازی داشته باشند، بسیار خوب کار کند، زیرا سیستم ریلی ندارد. بیایید به برخی از دلایل اصلی استفاده مردم از این نوع جک درب پارکینگ و بررسی هزینه آن بپردازیم. برای کسب اطلاعات موثر در حوزه بررسی قیمت جک درب پارکینگ لازم است به سایت اسمارت کو مراجعه کنید.

 

موارد حائز اهمیت در بررسی عملکرد جک درب پارکینگ

ارتفاع و سبک سقف درب پارکینگ برای این نوع درب بازکن نقش بسیار مهمی خواهد داشت. کسانی که سقف های شیب دار دارند متوجه می شوند که گزینه جک پارکینگ به سادگی راحت تر است و فضای کمتری را نسبت به ریل های سنتی اشغال می کند. این کار دسترسی به درب بازکن را نیز آسان می کند. اگر سقف بالاتر از ارتفاع در باشد، این سیستم به ارائه فضای کلی بیشتر کمک می کند. همانطور که گفته شد، این می تواند برای کسانی که می خواهند فضای ذخیره سازی بالای درب داشته باشند، مهم است. از طرفی در حین استفاده از این نوع جک، باید به بررسی هزینه های آن هم بپردازید.

زمان دیگری که ممکن است بخواهید یکی از این وسایل را در نظر بگیرید زمانی است که پارکینگ شما عمق کافی برای درب بازکن معمولی را ندارد. در نظر بگیرید که باید حداقل چهار سانت فاصله با یک درب بازکن داشته باشید. با درب بازکن جک پارکینگ به این فضای زیاد نیاز ندارید. اگر قصد نصب این نوع درب بازکن را دارید، توجه داشته باشید که فقط با سیستم فنر پیچشی قادر به استفاده از آن هستید. شما فقط باید حدود هفت سانت فضای خالی در کنار در داشته باشید و فقط سه سانت بالاتر از شفتی که فنرها را در خود جای داده است. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که شما فقط می توانید از آن با یک حرکت بالابر عمودی کامل استفاده کنید.

  • فواید استفاده از جک درب پارکینگ چیست؟

متوجه خواهید شد که استفاده از جک پارکینگی فواید زیادی دارد. آنها را می توان با درهای بزرگ تا ارتفاع ۱۴ سانت استفاده کرد. آنها می توانند با درهایی که ابعاد آن ۱۸۰ سانت است نیز کار کنند. برخی از مدل ‌ها دارای فناوری امنیتی با کیفیت هستند و با رایانه، تبلت، تلفن هوشمند و همچنین کنترل از راه دور قابل اجرا هستند. آنها همچنین دارای یک سیستم معکوس ایمنی ساده و موثر هستند که در درب های ترولی استفاده می شود. هنگامی که یک سیستم درب بازکن پارکینگ و یک جک پارکینگ دارای مشخصات یکسانی باشند، از نظر فنی مشابه کار می کنند. هر دو بادوام و قابل اعتماد هستند و گزینه های درب بازکن با کیفیت بالایی دارند. با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، جک پارکینگی در شرایط خاص بهتر عمل می کند. قیمت آنها بیشتر از درب برقی است – به طور متوسط حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد بیشتر. چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است؟ این تصمیمی است که مطمئناً گرفتن آن دشوار است و ممکن است نخواهید آن را به تنهایی بگیرید. در عوض، ایده خوبی است که با یک متخصص در این زمینه صحبت کنید که می تواند به پارکینگ شما و نیازهای شما نگاه کند و به شما بگوید که کدام یک واقعا برای شما بهترین است.

ایمن ترین درب های پارکینگ و بررسی هزینه جک درب پارکینگ

اگر بخواهید در هنگام خرید درب پارکینگ جدید چه چیزی برای مردم مهم است فهرست کنید، امنیت بسیار نزدیک به بالاست. محافظت از خانه و دارایی ‌هایی که در پارکینگ خود ذخیره می ‌کنید، همیشه باید یکی از دغدغه‌ های اصلی شما باشد، اما تشخیص اینکه کدام نوع از درب پارکینگ و جک پارکینگی مطمئن ‌تر است، همیشه آسان نیست.

 

  • ایمن ترین درب های پارکینگ

در این راهنما، ما به آنچه که درب پارکینگ را ایمن می ‌کند و اینکه کدام نوع جک پارکینگی بهترین و مطمئن‌ترین وسیله محافظت در برابر نفوذ را ارائه می ‌کند، به بررسی خواهیم پرداخت.

یک فرد کارشناس که از کنار یک ملک عبور می کند و نقاط ضعف احتمالی را جستجو می کند، همیشه به نوع درب پارکینگ شما توجه می کند. بسیاری از مردم امنیت درب پارکینگ خود را نادیده می گیرند، به خصوص اگر درب آنها برای سال های زیادی در محل قرار داشته باشد، و یک کارشناس مجرب قادر خواهد بود تشخیص دهد که آیا درب به اندازه کافی مقاوم است تا بتواند حمله را تحمل کند یا خیر. درهای قدیمی که به سادگی به یک قفل ضعیف متکی هستند نیز می توانند با سهولت نسبی شکسته شوند. چفت هایی که فقط با کابل محکم می شوند را می توان به سرعت و به صورت نامحسوس توسط یک مهاجم دستکاری کرد، بنابراین اگر هنوز نمی خواهید درب پارکینگ خود را به چیزی مدرن تر به روز کنید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که از جک پارکینگ استفاده کنید. قبل از استفاده از آن بهتر است به بررسی قیمت جک درب پارکینگ بپردازید.

ویژگی های امنیتی جک درب پارکینگ

از همان ابتدا باید انتظار داشته باشید که یک درب پارکینگ مدرن با استانداردهای بالایی از ویژگی های امنیتی ارائه شود. در جایی که مدل‌ های قدیمی ‌تر با سیستم ‌های قفل محدود و نقاط ضعف بدون محافظ تولید می ‌شدند – معمولاً در امتداد بالای در – مدل ‌های جدیدتر از نظر امنیتی بسیار بهتر آماده می ‌شوند. ویژگی های امنیتی جک درب پارکینگ عبارتند از:

سیستم های قفل چند نقطه ای – تکیه بر یک قفل داخلی تنها مشکل را می طلبد. مدل‌های درب مدرن حداقل با دو قفل داخلی مجهز می ‌شوند و گزینه ‌های بیشتری به عنوان ارتقاء به آن ها داده می ‌شوند.

قفل سیلندر پروفیل – این قفل مانع از باز کردن قفل اصلی درب توسط مزاحمان می شود. اگر کسی بتواند به قفل بیرونی درب شما آسیب برساند یا آن را جدا کند، به آن به عنوان یک شبکه ایمنی فکر کنید.

میله های قفل – به جای کابل استفاده می شود و دور زدن مزاحمان را سخت تر می کند.

درب های خودکار به لطف موتور معمولاً از درب های دستی ایمن تر هستند – که درب را بسته نگه می دارد مگر اینکه از طریق کنترل از راه دور باز شود. البته، داشتن یک درب اتوماتیک به این معنی است که باید مطمئن شوید که کنترل از راه دور خود را گم نمی کنید، بنابراین همیشه آن را ایمن نگه دارید.

ساخت پانل درب پارکینگ و نحوه نصب آن، میزان ایمن بودن آن را نیز تعیین می کند. همچنین باید به دنبال تاییدیه های خاص باشید تا به شما کمک کند بفهمید آیا یک مدل خاص از مدل دیگر ایمن تر است یا خیر. بررسی قیمت جک درب پارکینگ امری ضروری است که باید در وهله اول بعد از بررسی درب پارکینگ خود در نظر بگیرید.

ایمن ترین جک درب پارکینگ

بیایید نگاهی به هر نوع درب پارکینگ و جک آن بیندازیم تا ببینیم آیا یک درب برجسته وجود دارد یا خیر. همانطور که گفتیم، یک درب پارکینگ مدرن که توسط یک تامین کننده معتبر فروخته و نصب می شود، استاندارد بسیار بالاتری از نظر امنیت خواهد داشت، اما برخی از انواع هنوز از بقیه ایمن تر هستند، از طرفی یکسری موارد از نظر قیمت جک درب پارکینگ با هم تفاوت دارند.

  • درب های پارکینگ غلتکی

درب پارکینگ غلتکی مطمئناً ایمن ترین نوع درب پارکینگ موجود است، صرفاً به دلیل ماهیت طراحی آن. نصب فشرده، بدون هیچ نقطه اهرمی قابل مشاهده روی پرده آلومینیومی است، بلافاصله باز شدن آسان را برای مزاحمان ایجاد نمی کند. درب غلتکی دو پوسته سطح امنیت را حتی بیشتر افزایش می دهد. فقط کافیست قیمت آن و نوع جک به کار رفته در آن را بررسی کنید.

  • امنیت درب های پارکینگ سکشنال

مانند درب های غلتکی، این طراحی درب های پارکینگ مقطعی است که آنها را بسیار ایمن می کند. پانل فوق العاده قوی هیچ نقطه اهرمی برای مزاحمان باقی نمی گذارد، به این معنی که محافظت قابل اعتمادی را در برابر هر گونه نفوذ و غیره ارائه می دهد.

 

سخن پایانی

درب ‌های پارکینگ مدرن بسیار امن ‌تر از مدل ‌های قدیمی‌تر خود هستند. استاندارد امنیتی برای درب های پارکینگ در طول سال ها به طور چشمگیری بهبود یافته است، بنابراین اگر یک درب بالا و پایین را از یک تامین کننده معتبر انتخاب کنید، قطعاً نسبت به مدلی که چندین سال قدمت دارد، پیشرفت کرده اید. با این حال، به دلیل طراحی، فضای کمی بیشتر برای متجاوزان ایجاد می‌کند تا اقدام به نفوذ کنند. بهترین راه برای جلوگیری از این امر این است که:

درب خود را با ویژگی های امنیتی اضافی، مانند زنگ هشدار، دوربین امنیتی یا سنسور حرکت متصل به یک چراغ، تقویت کنید

با تعمیر و نگهداری درب خود ادامه دهید تا مطمئن شوید که قاب سفت می ماند و پانل در شرایط خوب و مستحکمی باقی می ماند

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn