تاریخ انتشار : یکشنبه 25 دی 1401 - 11:29
کد خبر : 212586

چطور خوش شانس بشم

چطور خوش شانس بشم

  انسان در طول زندگی و عمر خود اتفاقات زیادی را تجربه می کند این اتفاقات ممکن است بسیار خوشایند باشد یا بالعکس غم انگیز و دلخراش باشند اما در بازه ای از زندگی، فرد ممکن است برای مدتی یا به طور متوالی اتفاقات ناگوار را تجربه کند در چنین شرایط پیش آمده ای ممکن

 

انسان در طول زندگی و عمر خود اتفاقات زیادی را تجربه می کند این اتفاقات ممکن است بسیار خوشایند باشد یا بالعکس غم انگیز و دلخراش باشند اما در بازه ای از زندگی، فرد ممکن است برای مدتی یا به طور متوالی اتفاقات ناگوار را تجربه کند در چنین شرایط پیش آمده ای ممکن است این اتفاقات به شانس ربط داده شود و اولین سوالی که در ذهن انسان شکل می گیرد این است که می گوید چرا من بد شانس هستم، چطور خوش شانس بشم و بسیاری از سوالات دیگر که ذهن انسان را به خود مشغول می کند و ممکن است هیچ جوابی برای سوالات وجود نداشته باشد اما در این مقاله قصد داریم شما را با جواب این سوال که چطور خوش شانس بشم و همچنین سابلیمینال خوش شانسی که از کد کیهانی شانس هم درش استفاده شده و به آن قدرت مضاعفی داده آشنا کنیم. قبل از اینکه بخواهید ادامه مطلب را ملاحظه کنید می تواندی در صورت تمایل از طریق لینک کد کیهانی شانس وارد صفحه این آلبوم شوید. 

با ادامه مطالب با ما همراه باشید.

چطور خوش شانس بشم؟

سابلیمینال خوش شانسی یعنی چه؟

قطعا در بین اطرافیان و آشنایان خود افرادی را با لقب هایی متفاوت مانند خوش شانس بودن می شناسیم و خود ما نیز به این باور رسیده ایم که آن ها افراد بسیار خوش شانسی هستند و ما نیز در تلاش باشیم که سعی کنیم فرد خوش شانسی باشیم اما روش های درست را بلد نباشیم و به طور مداوم از خود بپرسیم که چطور خوش شانس بشم، چه کارهایی انجام دهم و بسیاری از چنین سوالاتی که فرد با آن ها رو به رو می شود. گاهی اوقات ممکن است افراد برای خوش شانس شدن به روش های مختلفی روی بیاورند که نتایج قابل قبولی از آن ها به عمل نیاید اما سابلیمینال خوش شانسی روشی کاملا مطمئن و ثابت شده است که باعث خوش شانس شدن و بروز اتفاقات دل پسند در زندگی می شود. سابلیمینال خوش شانسی نوعی فایل مخصوص است که با گوش دادن به آن و تاثیر آن بر ناخودآگاه انسان باعث خوش شانس شدن می شود.

 شاید برایتان سوال باشد که چنین چیزی چطور ممکن است، در پاسخ به این سوال باید گفت که سابلیمینال با استفاده از قانون جذب باعث خوش شانسی و خوش اقبالی می شود به این صورت که با گوش دادن به فایل سابلیمینال خوش شانسی که ممکن است صداهایی مانند صدای طبیعت یا هر چیز دیگری باشد اما برای انسان واضح نباشد روی ضمیر ناخودآگاه تاثیر داشته و افکار و انرژی مثبت را در ذهن انسان پدیدار می کند به این صورت که سابلیمینال با تاثیر بر ناخودآگاه انسان باعث می شود که فرد جملاتی را مثل: من فرد موفقی هستم، من در مکان و موقعیت خوب و مناسبی قرار دارم و …در ذهن و ناخودآگاه خود تکرار کند و تمام کائنات این انرژی و افکار مثبت را دریافت کنند و مطابق با میل و اراده انسان آن را جذب کنند. حتما شما هم شنیده اید که می گویند اگر افکار مثبت داشته باشید اتفاقات خوب نیز برایتان رخ خواهد داد سابلیمینال خوش شانسی نیز چنین چیزی است که با ایجاد افکار مثبت در ذهن باعث بروز اتفاقات خوب در زندگی می شود.

 

چطور خوش شانس بشم؟

سابلیمینال با چه روش های باعث خوش شانس شدن می شود؟

همانطور که گفته شد سابلیمینال بر ذهن و ناخودآگاه انسان تاثیر دارد و زمانی که فرد سابلیمینال خوش شانسی را دریافت می کند خود به خود به سمت افکار مثبت می رود و خود به این باور می رسد که فرد بسیار خوش شانسی است، زندگی مطابق میل او پیش می رود، در مکان و موقعیت مناسب قرار دارد و افکار مثبت مختلف دیگری که با گوش دادن به سابلیمینال خوش شانسی در ناخودآگاه انسان پدید می آید قطعا این افکار به گوش تمام کائنات و موجوداتی می رسد و آن ها را جذب می کنند در چنین شرایطی طبیعتا زندگی و اتفاقات آن موافق با میل انسان اتفاق خواهد افتاد. 

یکی دیگر از روش سابلیمینال برای پاسخ به این که چطور خوش شانس بشم، سابلیمینال همراه با کد های کیهانی شانس است. حتما برایتان این سوال پیش می آید که کد کیهانی شانس چیست و چگونه باعث خوش شانس شدن می شود. کد های کیهانی مجموعه ای از اعداد هستند که با بهره گیری از علم آسترولوژی و عدد شناسی با یکدیگر ترکیب می شوند حال اگر این کد ها مربوط به شانس باشند باعث افزایش خوش شانسی از طریق قانون جذب می شوند حالا اگر سابلیمینال همراه با کد های کیهانی شانس باشد چه اتفاقی می افتد.

حتی سابلیمینال جذب آرزوها که از کد براورده شدن آرزو هم تشکیل شده

 سابلیمینال زمانی که با کد های کیهانی خوش شانسی همراه باشد آن ها را به طور مداوم تکرار می کند و با زمزمه شدن این اعداد در کائنات باعث می شود که افکاری که در ناخودآگاه انسان به وجود می آید هر چه سریع تر و قوی تر جذب کائنات شده و بازتاب قوی تری به سمت زندگی انسان داشته باشد، هرچه انرژی که از سمت ناخودآگاه و ذهن ما به سمت کائنات فرستاده می شود بیشتر باشد قطعا تاثیر گذاری کد های کیهانی خوش شانسی نیز بیش تر خواهد بود. اما استفاده از این کد های کیهانی خوش شانسی چگونه است، در پاسخ به این سوال باید گفت که خواندن یک بار از این کد ها تاثیر چندانی در خوش شانس شدن نخواهد داشت بلکه باید کد های کیهانی خوش شانسی را به طور مداوم مثلا در حد امکان روزی ۱۰ بار تکرار کرد تا افکار به وجود آمده در رابطه با خوش شانس شدن در ناخودآگاه انسان بتواند تاثیر مداوم بر روی کائنات داشته باشد و هر چه سریع تر و قوی تر جذب کائنات شوند.

چطور خوش شانس بشم؟

 

سخن آخر

خوش شانس بودن ممکن است برای بسیاری از افراد امر مهمی باشد و اتفاقات رخ داده در زندگی خود را مربوط به شانس بدانند بنابراین ممکن است که افراد زیادی به دنبال راهی برای افزایش شانس خود باشند. 

یکی از مهمترین مسائلی که برای حوش شانس شدن باید رعایت کنید آرامش داشتن و آرام بودن است. چرا که با آرامش داشتن شما در مدار خوبی قرار می گیرید و اتفاقات خوبی را هم جذب می کنید.

با کمک لینک سابلیمینال آرامش می توانید با قدت ضمیر ناخودآگاه این آرامش فوق العاده را جذب کنید و به راحتی به آرامش برسید.

همان طور که گفته شد خوش شانس بودن با افکار و احساساتی که در ناخودآگاه انسان به وجود می آید در ارتباط است یعنی اگر افکار مثبتی داشته باشیم قطعا این افکار جذب زندگی ما نیز خواهند شد. طبق مطالب قبلی سابلیمینال ها باعث ایجاد افکار مثبت در ناخودآگاه می شود  در نتیجه باعث خوش شانسی فرد می شود بنابراین اگر قصد تهیه سابلیمینال خوش شانسی را دارید می توانید آن را از معتبرترین و بهترین مرجع آلبوم های سابلیمینال یعنی فروشگاه اینترنتی سابلیمیران تهیه کنید.

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn