تاریخ انتشار : دوشنبه 27 دسامبر 2021 - 17:51
کد خبر : 177855

کشتی آموزشی بادبانی سودارشین هند وارد بندرعباس شد

کشتی آموزشی بادبانی سودارشین هند وارد بندرعباس شد

عکس آرشیوی است ایسنا/هرمزگان با استقبال جانشین منطقه یکم نیروی دریایی ارتش و فرماندهان و پرسنل منطقه یکم امامت کشتی آموزشی بادبانی سودارشین متعلق به نیروی دریایی ارتش هند در اسکله منطقه یکم امامت صبح امروز پهلو گرفت. جانشین فرماندهی منطقه یکم نداجا در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور کشتی آموزشی بادبانی سودارشین در منطقه

کشتی آموزشی بادبانی سودارشین هند وارد بندرعباس شد
عکس آرشیوی است

ایسنا/هرمزگان با استقبال جانشین منطقه یکم نیروی دریایی ارتش و فرماندهان و پرسنل منطقه یکم امامت کشتی آموزشی بادبانی سودارشین متعلق به نیروی دریایی ارتش هند در اسکله منطقه یکم امامت صبح امروز پهلو گرفت.

جانشین فرماندهی منطقه یکم نداجا در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور کشتی آموزشی بادبانی سودارشین در منطقه یکم امامت نداجا گفت: حضور کشتی نیروی دریایی ارتش هند نشانه روابط دوستانه و عمیق جمهوری اسلامی ایران و هند است و مراودات نیروی دریایی ارتش ایران و هند سالیان سال است که به خوبی در حال انجام بوده، پابرجا مانده و امیدواریم که در آینده نیز این روابط دوستانه بیش از پیش تقویت و افزایش پیدا کند.

ناخدایکم قادر وظیفه افزود: از تأکیدات جمهوری اسلامی ایران و نیروی دریایی راهبردی ارتش این است که امنیت منطقه باید توسط کشورهای دوست و همسایه همین منطقه تامین شود و برای آن نیازی به حضور نیروهای بیگانه خارجی وجود ندارد بلکه کشورهای استکباری با حضورشان در منطقه فقط به رواج ناامنی دامن می‌زنند و هیچ جایی برای عرض اندام ندارند.

فرمانده کشتی رزمی آموزشی سودارشین نیز در این دیدار از حسن مهمان‌نوازی فرماندهان نیروی دریایی ارتش و برگزاری مراسم استقبال تشکر کرده و این حضور را نشانه دوستی دیرینه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هند دانست.

ناخداسوم سیرکانت ونگوپال بیان کرد: فرماندهان نیروی دریایی ارتش هندوستان خواهان تحکیم روابط دوستانه بین نیروهای دریایی ارتش هند و ایران هستند و همین حضور ما در منطقه یکم امامت بیانگر روابط دوستانه دیرینه ماست.

انتهای پیام

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.