کد خبر : 11353
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 مهر 1400 - 19:28

کشف بیش از ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در نهبندان

کشف بیش از ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در نهبندان

 فرمانده انتظامی نهبندان گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک اتوبوس مسافربری و سواری پژو ۲ هزار و ۱۶۰ لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی کشف کردند. سرهنگ احسان رحیمی افزود: ماموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک اتوبوس مسافربری و یک سواری پژو ۴۰۵ که

کشف بیش از ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در نهبندان

 فرمانده انتظامی نهبندان گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک اتوبوس مسافربری و سواری پژو ۲ هزار و ۱۶۰ لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی کشف کردند.

سرهنگ احسان رحیمی افزود: ماموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک اتوبوس مسافربری و یک سواری پژو ۴۰۵ که در حال حرکت بودند مشکوک شده و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودروها ۲ هزار و ۱۶۰ لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی کشف کردند.

فرمانده انتظامی نهبندان اظهار کرد: ماموران در این رابطه ۲ خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ حسین تقی زاده، جانشین انتظامی سربیشه گفت: مأموران انتظامی در بازرسی از یک کامیون و یک اتوبوس مسافربری هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز و ۱۸ رأس احشام قاچاق کشف کردند.

وی افزود: ارزش ریالی طیور و احشام کشف شده بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر یک میلیارد و ۸۰ میلیون ریال برآورد شد.

وی بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه در اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام و طیور، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک کامیون و یک اتوبوس مسافربری مشکوک شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

جانشین انتظامی سربیشه تصریح کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از خودروها هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی و ۱۸ رأس احشام قاچاق کشف کردند.

وی افزود: ماموران در این رابطه ۲ خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

تقی زاده تصریح کرد: مبارزه با قاچاق احشام و طیور در دستور کار پلیس قرار دارد و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی یادآور شد: از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

سرهنگ کاظم صادقی، فرمانده انتظامی خوسف گفت: ماموران در بازرسی از یک خودروی سواری، هزار و ۲۴۰ لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی را کشف کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان خوسف هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک سواری پژو ۴۰۵ که در حرکت بود، مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو، هزار و ۲۴۰ لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی خوسف گفت: همچنین ماموران در این رابطه یک متهم دستگیر را کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی اظهار کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.