تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اکتبر 2021 - 16:24
کد خبر : 39187

۱۰۵ واحد راکد شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی به چرخه تولید بازگشت

۱۰۵ واحد راکد شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی به چرخه تولید بازگشت

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: کلینیک صنعت در سال گذشته با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه امام رضا(ع) موفق به بازگرداندن ۱۰۵ واحد صنعتی راکد مستقر به چرخه تولید و بهره‌برداری از ۸۴ واحد صنعتی جدید در شهرک‌های صنعتی استان شد. علی بهرامی زاده در نشست با علی رسولیان، رئیس

۱۰۵ واحد راکد شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی به چرخه تولید بازگشت

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: کلینیک صنعت در سال گذشته با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه امام رضا(ع) موفق به بازگرداندن ۱۰۵ واحد صنعتی راکد مستقر به چرخه تولید و بهره‌برداری از ۸۴ واحد صنعتی جدید در شهرک‌های صنعتی استان شد.

علی بهرامی زاده در نشست با علی رسولیان، رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، با علی توشه، رییس بسیج مهندسین صنعتی و ارتباط تصویری برخط با استان‌ها به ارائه گزارشی از عملکرد کلینیک صنعت در شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی پرداخت و اظهار کرد: کلینیک صنعت در سه محور عارضه یابی واحدهای صنعتی، اجرای فرآیندهای بهبود، راه‌اندازی مجدد واحدهای صنعتی راکد، به بهره‌برداری رساندن طرح‌های صنعتی، افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی و رفع چالش‌های پیش روی آن‌ با سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه امام رضا(ع) همکاری کرده است.

وی افزود: کلینیک صنعت با محوریت این شرکت از اواخر سال ۱۳۹۸ راه‌اندازی شد و از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا پایان سال گذشته ۱۶۱۷ واحد صنعتی نیمه فعال و راکد استان را پایش کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی تصریح کرد: واحدهای صنعتی پایش شده توسط کلینیک صنعت استان ۱۳.۵ درصد از ۱۲ هزار واحد صنعتی راکد، نیمه فعال و مشکل‌داری بود که سال گذشته مورد پایش و عارضه یابی قرار گرفت.

بهرامی زاده ادامه داد: برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی پایش شده، نشست‌های تخصصی کارگروه های ذیل کلینیک صنعت با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه امام رضا(ع) برگزار شد و از خدمات مشاورین صنعتی در ۸۶ دفتر خدمات مشاور شهرک‌های صنعتی و ۱۳۰ مجموعه مشاوره ای در دانشگاه ها و مراکز علمی استان بهره گرفته شد.

وی گفت: با فعالیت کلینیک صنعت و همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه امام رضا(ع) و اجرای ۷۸ فرآیند بهبود، تقریبا ۷۰ درصد از مشکلات واحدهای صنعتی مورد نظر مرتفع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در این نشست بر همت و تلاش مشترک شرکت‌های شهرک‌های صنعتی استان‌ها و سازمان‌های بسیج مهندسین صنعت و معدن طبق محورهای تعیین شده برای فعالیت آن در ۶ ماه دوم امسال تاکید شد تا مشکلات واحدهای صنعتی به حداقل برسد.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.