تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 بهمن 1401 - 11:55
کد خبر : 216022

۱۵ ویژگی مهم بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه را بدانید!

۱۵ ویژگی مهم بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه را بدانید!

آموزشگاه آرایشگری گل گیس یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه است که سالهاست با استفاده از بهترین مربی‌های فوق حرفه‌ای و بین المللی، با کیفیت ترین و به روز ترین دوره‌ها را به هنرجویان (از مبتدی تا حرفه ای) ارائه می‌دهد و آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند.   دوره‌های

آموزشگاه آرایشگری گل گیس یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه است که سالهاست با استفاده از بهترین مربی‌های فوق حرفه‌ای و بین المللی، با کیفیت ترین و به روز ترین دوره‌ها را به هنرجویان (از مبتدی تا حرفه ای) ارائه می‌دهد و آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند.

 

دوره‌های آرایشگری زنانه تنوع زیادی دارد. از خدمات مو نظیر کوتاهی مو، رنگ و مش، شینیون و کراتین مو گرفته تا دوره‌های کاشت ناخن، خدمات اکستنشن مژه، لیفت مژه و ابرو و حتی اپیلاسیون. این حرفه‌ها در فهرست شغل‌های پولساز و درآمدزا هستند که توسط متخصصان این رشته‌ها ارائه می‌شود.

اما چطور می‌توان متخصص این رشته‌ها شد؟ مسلم است که اولین قدم، آموزش حرفه‌ای در لاین آرایشگری مرتبط است. مراجعه به بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه و آموزش و مهارت اندوزی زیر نظر کادری مجرب، مسیری برای ثروت‌آفرینی از دنیای رنگارنگ آرایشگری است. در این گفتار، شما را با ۱۵ ویژگی‌ مهمی که یک آموزشگاه آرایشگری زنانه موفق باید داشته باشد، آشنا خواهیم کرد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس

۱۵ ویژگی یک آموزشگاه آرایشگری زنانه موفق

مجوز معتبر

آموزشگاه آرایشگری بدون مجوز، حتی اگر قیمت کم داشته و مشهور باشد، مناسب نیست؛ چون معتبر نبوده و امکان شکایت صنفی از آن وجود ندارد. یک آموزشگاه آرایشگری موفق، حتما باید مجوز لازم را از صنف مربوطه داشته باشد. به این موضوع در انتخاب آموزشگاه آرایشگری دقت کنید.

خوش‌نام و خوش سابقه بودن

آموزشگاه آرایشگری موفق، گمنام نیست! خوش‌نام است و معروف. در انتخاب محلی برای آموزش لاین‌های آرایشگری پوست و مو، حتما به دنبال خوش سابقه ترین و خوش‌نام ترین موسسات باشید. تجربه رضایت مشتری و کسب اطلاع از نظر هنرجویان قبلی در شبکه‌های اجتماعی، موضوعی است که باید در انتخاب آموزشگاه خوب، مد نظر باشد. برند آموزشگاه، اعتبار آن در جامعه است. به دنبال آموزشگاه‌های برند در شهر خود باشید.

مربیان و کادر مجرب

کادر آموزشی مجرب، کمک شایانی به جذب مشتری دارد. هیچ آموزشگاه آرایشگری زنانه بدون کادر مجرب، دستاوردی ندارد. برای انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه جهت یادگیری دوره مورد نظر خود، در مورد تجربه و مهارت مربیان در لاین مربوطه تحقیق کنید. گاها مربیان موفق در لاین‌های مختلف، شناخته شده هستند و در آموزشگاه‌های خاصی مشغول به تدریس هستند. آن‌ها را پیدا کنید.

تجهیزات مدرن

آموزشگاه آرایشگری موفق، تجهیزات مدرن دارد تا آموزش هنرجویان، آسان و با کیفیت باشد. پیش از ثبت نام در یک آموزشگاه، حتما بر اساس دوره مورد نظر خود، وسایل و تجهیزاتی که آموزشگاه برای تدریس استفاده می‌کند را استعلام کنید. هیچ آموزشگاه آرایشگری خوبی با تجهیزات قدیمی و کهنه، فعالیت ندارد.

ارتباطات گسترده

معمولا بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری، با بهترین سالن‌های زیبایی شهر در ارتباط هستند. موضوعی که می‌تواند بستر را برای معرفی هنرجو به سالن برای کارآموزی او پس از طی کردن موفقیت آمیز دوره آموزشی، فراهم کند. این موضوع برای ورود سریع و آسان به بازار کار هم بسیار مهم است. به دنبال چنین آموزشگاهی برای یادگیری دوره‌ها و  ورود به بازار کار باشید. گذراندن دوره کارآموزی در حرفه آرایشگری را فراموش نکنید.

منابع آموزشی قوی

آموزشگاه آرایشگری زنانه مطرح، محتوای جدید و به روز آموزش دوره‌ها را به صورت متنی و تصویری و مالتی مدیا آماده می‌کند و در اختیار هنرجویان قرار می‌دهد. منابع آموزشی به روز و قوی، تسلط هنرجو بر تکنیک‌ها و مواد و  ترفندهای آرایشگری را افزایش می‌دهد.

دوره‌های جامع

یکی از ویژگی‌های مهم آموزشگاه آرایشگری زنانه برتر آن است که دوره‌های آرایشگری جامع ارائه کند. یعنی یک مرکز تخصصی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تمام رشته‌های اصلی حوزه مراقبت و زیبایی پوست و مو باشد.

دوره‌های مطرحی چون: آموزش تخصصی آرایش دائم و دوره‌های عمومی و تخصصی مراقبت و زیبایی (پاکسازی پوست، آرایش و پیرایش، رنگ مو، ناخن، شینیون، میکاپ و آرایشگری عروس و لیفت و لمینت مژه و کاشت مژه و… )، دوره مربیگری (پداگوژی) و مدیریت آموزشگاه و…

مدل واقعی

یک آموزشگاه آرایشگری خوب، خدمات خود را توسط مربیان مجرب ارائه می‌کند. اما آموزش عملی دوره‌ها روی مدل واقعی، اهمیت بسزایی دارد تا مهارت هنرجویان در طی دوره افزایش یابد. در اختیار داشتن مدل و مواد کافی با کیفیت به دلخواه مشتری و هنرجویان، از مزایای این نوع آموزشگاه‌ها است.

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران - گل گیس

کلاس‌های کم ظرفیت

کلاس‌های آموزشگاه‌های آرایشگری حرفه‌ای، معمولا کم ظرفیت هستند. یعنی در هر کلاس، چند هنرجو بیشتر حضور ندارد. ظرفیت کلاس‌های عمومی چند نفره و نیمه خصوصی ۲ نفره و خصوصی ۱ نفره، فرصتی برای یادگیری بهتر و بیشتر و اثربخش هنرجویان از محتوای سرفصل یک دوره است.

در کلاس‌هایی که هنرجوی کمتر دارد، مربی، فرصت بهتری برای پاسخگویی به پرسش‌های هنرجو داشته و هنرجو زمان کافی برای طرح سوال و دریافت نظرات و مشاوره‌های مربی را دارد. موضوعی که در دوره‌هایی با کلاس‌های پرظرفیت، امکان پذیر نیست.

محیط آموزشی زیبا و بهداشتی

کار آرایشگری و زیبایی، نیازمند محیطی شیک و آراسته است تا نظر مشتری جلب شود. پاکیزگی، حرف اول و آخر را می‌زند. محیط یک آموزشگاه آرایشگری، باید بهداشتی، زیبا و شیک باشد تا هنرجویان احساس خوبی داشته باشند.

خدمات پانسیون و خوابگاه

چون برخی از هنرجویان آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران، از شهرهای اطراف و بعضا سایر استان‌ها هستند، آموزشگاه با فراهم کردن خدمات پانسیون و خوابگاه برای این هنرجویان می‌تواند دغدغه‌های آنها را برای حضور در دوره‌های آموزشی کمتر کند.

 قیمت مناسب

یکی دیگر از ویژگی‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه برتر، برگزاری کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی با قیمت مناسب است. به دلیل رقابت شدید میان مراکز آموزشی در ۳۱ استان کشور، لذا برگزاری دوره‌ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب، برگ برنده یک آموزشگاه آرایشگری موفق است. هنر قیمت گذاری مناسب، یک مهارت است و به توان مدیریت کسب و کار مدیر آموزشگاه بستگی دارد.

مدرک معتبر

یکی از کلیدی ترین ویژگی‌های یک آموزشگاه آرایشگری زنانه برتر این است که، مدرک معتبر و قابل قبول در کشور و حتی جهان به هنرجویان ارائه کند. در ایران مدرک فنی حرفه‌ای این قابلیت را دارد. بنابراین در هنگام انتخاب آموزشگاه آرایشگری به اینکه حتما زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای فعالیت داشته و در انتهای دوره مدرک فنی حرفه‌ای ارائه کند، دقت کنید.

دسترسی آسان

دسترسی آسان هنرجویان به آموزشگاه بسیار مهم است به خصوص در شهر شلوغ و پرترافیکی مثل تهران. چه هنرجویان داخل شهر و چه متقاضیانی که از خارج استان به این آموزشگاه مراجعه می‌کنند. معمولا آموزشگاه‌های آرایشگری در نزدیک ایستگاه مترو یا اتوبوس یا میادین و خیابان‌های مطرح شهر مستقر هستند. مکان‌یابی درست برای آموزشگاه آرایشگری هم موضوع مهمی در مقوله برندینگ و تبلیغات  است.

پشتیبانی رایگان هنرجویان

بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه، رابطه خود را با هنرجویان پس از آموزش نیز حفظ می‌کنند. هنرجویان در کلیه دوره‌ها، تکنیک‌های حرفه‌ای، راهکارهای مشتری مداری و ترفندهای افزایش درآمد را یاد می‌گیرند و در زمان کار عملی، همچنان نیاز به مشاوره دارند. یک آموزشگاه خوب، همچنان پاسخگوی سوالات هنرجویان خود است و خدمات کوچینگ را در اختیار آنها قرار می‌دهد. اقدامی که به برندینگ آموزشگاه نیز کمک شایانی خواهد کرد.

حفظ ارتباط اساتید یک آموزشگاه آرایشگری موفق با هنرجویان، یکی از موضوعاتی است که وجه تمایز آموزشگاه آرایشگری معمولی با آموزشگاه آرایشگری معروف و مطرح به شمار می‌رود. بسیاری از هنرجویان نیازمند پشتیبانی رایگان هستند تا بازار کار را پیدا کرده و پس از آن نیز از تجربه مدرسان در کار عملی بهره مند شوند.

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران - گل گیس

گل گیس، بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه درتهران

آموزشگاه آرایشگری گل گیس یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه است که سالهاست با استفاده از بهترین مربی‌های فوق حرفه‌ای و بین المللی، با کیفیت ترین و به روز ترین دوره‌ها را به هنرجویان (از مبتدی تا حرفه ای) ارائه می‌دهد و آن‌ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌کند. از جمله مزایای آموزشگاه آرایشگری گل گیس که آن را از سایر آموزشگاه‌ها متمایز می‌کند عبارتند از:

  • استفاده از اساتید حرفه‌ای و باتجربه
  • دارای بیش از ۱۵ سال تجربه آموزشگاه آرایشگری
  • ارائه مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای
  • برگزاری کلاس‌های آموزشی آرایشگری به دو صورت تئوری و عملی
  • امکان آموزش آنلاین علاوه بر حضوری
  • امکان رزرو دوره‌های حضوری و مشاهده آنی دوره‌های آنلاین با پرداخت امن
  • برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری با رفع اشکال رایگان برای ورود به بازار کار
  • مواد رایگان حین آموزش اکثر دوره

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت آموزشگاه گل گیس به آدرس https://golgisamoz.com مراجعه کنید و یا با شماره‌های ۷۷۷۲۹۶۸۲ و ۰۹۱۲۰۰۴۱۵۸۲ تماس بگیرید.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn