تاریخ انتشار : دوشنبه 20 نوامبر 2023 - 18:19
کد خبر : 227888

دانلود زیرنویس فیلم Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 – بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس فیلم Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 یک فیلم تلویزیونی است.

دانلود زیرنویس فیلم Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 یک فیلم تلویزیونی است که به عنوان بخشی از فیلم داستانی “Ripped from the Headlines” در Lifetime پخش شد. در این فیلم آلیسون هانیگان، هاوی لای، دافنه هاسکینز، دانیل نمس و مایلز فینیکس فولی ایفای نقش می کنند. این فیلم بر اساس داستان واقعی ربوده شدن مری و الیزابت استافر به دست مینگ سن شیو ساخته شده است.

دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 در سال 1980، خانواده استافر یک سفر ماموریتی را برنامه ریزی می کنند. هنگام خروج از سالن، مری استافر و دخترش بث توسط شاگرد سابق مری، مینگ سن شیو، با اسلحه ربوده می شوند. در حین آدم ربایی، پسری به نام جیسون ربوده شدن را می بیند و توسط مینگ همراه با مری و بث به زور وارد صندوق عقب ماشین مری می شود. جیسون بعداً از تنه بیرون آورده شد و بعداً مشخص شد که مینگ او را کشته و بقایای او را در جنگل رها کرده است. مینگ سپس مری و بث را می‌برد و آنها را در خانه‌اش محبوس می‌کرد و تهدید می‌کرد که در صورت تلاش برای فرار یا کمک گرفتن، بقیه اعضای خانواده را خواهد کشت. مینگ مری و بث را در کمد خود نگه می‌دارد و مری را مجبور می‌کند تا مصاحبه‌های ویدیویی انجام دهد.

مینگ در روز تولدش به مری تجاوز می کند و سپس با او مصاحبه ویدیویی می کند. او می پرسد که آیا او از تولدش لذت می برد؟ او در پاسخ به او می گوید که نمی تواند وقتی به او تجاوز شده است. این باعث ناراحتی مینگ می‌شود که می‌گوید با او عشق‌بازی می‌کرد اما او با او عشق بازی نمی‌کرد. مری می گوید تا زمانی که با شوهرش ازدواج کرده است نمی تواند این کار را انجام دهد. مینگ از او می خواهد که مانند شوهرش با او عشق بورزد و نام او را صدا بزند. این باعث می شود که مریم بپرسد که آیا او به صحبت های خانواده اش گوش داده است و آیا در خانه او بوده است. مینگ به طور فزاینده ای آشفته می شود و تهدید می کند که دختر مری را با پوشش پلاستیکی خفه می کند. مریم به او التماس می‌کند که این کار را نکند و می‌گوید که آنچه را که او می‌خواهد انجام می‌دهد. مینگ دختر کوچولو را دوباره داخل کمد می‌گذارد و صداهای خفه‌شده مری به گوش می‌رسد.

در بازگشت به خانه، ایرو شوهر مری در زیرزمین است و متوجه می شود که پنجره باز است. خاک با نقش کفش روی زمین و یک سوراخ کوچک در سقف زیر اتاق خواب وجود دارد. او به پلیس اطلاع می‌دهد که احتمال می‌دهد شخصی با الکترونیک آشنا بوده باشد. آن‌ها پیشنهاد می‌کنند که سالنامه‌های قدیمی مدرسه مری را در صورتی که کسی بود که در مدرسه می‌شناخت، نگاه کنید.

قبل از رفتن مینگ روز بعد، از او می پرسد که آیا می تواند چیزی برای مری و دخترش بردارد. او یک کتاب مقدس می خواهد. او بعداً با کتاب مقدس برمی گردد و می گوید که دوباره از خانه بیرون می رود. بعد از اینکه ظاهرا او را ترک کرد، مری و بث صدای باز شدن در را می شنوند و سپس صدایی را در آشپزخانه می شنوند. آنها وانمود می کنند که خواب هستند و سپس صدای موسیقی را از زیرزمین می شنوند.

دانلود زیرنویس فیلم ربوده شده: داستان مری استافر 2019 وقتی مینگ بعداً به خانه برمی گردد، بث می پرسد که آیا مینگ شخص دیگری را در زیرزمین نگه می دارد یا خیر. مینگ توضیح می‌دهد که پسر عمویش، برایان است، اما یک لایه لایه اضافی روی زمین در کمد وجود دارد تا برایان نتواند صدای مری و بث را بشنود.

زیرنویس فیلم Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 مینگ می گوید که برای شرکت در کنفرانسی در شیکاگو دعوت شده است و یک ماشین RV اجاره کرده است تا آنها را با خود ببرد. وقتی مینگ از ماری می پرسد که اگر کسی در مورد او در RV بپرسد چه می کند، او اعتراف می کند که می گوید برخلاف میلش بازداشت شده است. پس از مدتی متقاعد کردن توسط دخترش، مری به مینگ می‌گوید که کاغذ به او بدهد تا بتواند فهرستی از لوازم مورد نیاز برای سفر تهیه کند.

در 30 روزگی، صدای مری روایت می‌کند که آنچه او را نگه داشته امید و عشق دخترش بوده است. او برای حفظ امنیت دخترش دست به هر کاری می زد.

آنها سفر به شیکاگو را در RV آغاز می کنند. مری و بث به زمین بسته شده اند. مینگ توضیح می دهد که آنها به خط گاز بسته شده اند. اگر خیلی محکم بکشند، منفجر می شود. او به آن‌ها می‌گوید که دستگاه‌های شنود نصب کرده است و اگر به کسی فریاد بزنند، تا آنجا که ممکن است مردم را می‌کشد. مری سعی کرد برای برخی از پسران اسکیت‌برد کمک زمزمه کند، اما آنها خواهش او را جدی نمی‌گیرند.

در روز 45 سالگی، آنها به خانه مینگ بازگشتند و او می گوید پسر عمویش رفته است، بنابراین آنها می توانند از کمد بیرون بیایند. چون خوب بوده اند، می توانند اتاق خواب را برای خودشان داشته باشند. در روز پدر. مینگ به بث اجازه می دهد با ایرو تماس بگیرد. او به او می گوید که او و مامان خوب هستند، اما او نمی داند کی به خانه می آید. ایرو می خواهد با مردی که آنها را در آغوش دارد صحبت کند، اما مینگ به بث می گوید نه.

مری در طول مصاحبه‌های ویدیویی معمولی‌شان از مینگ می‌خواهد تا او و بث را رها کند. او می گوید تعطیلات چهارم ژوئیه نزدیک است. او صدایی می شنود و بث را بیرون از اتاق می بیند که به دنبال حمام می گردد. او عصبانی می شود و آنها را به دری از اتاق می بندد.

برای چهارم ژوئیه در روز 49، مینگ آنها را به پارک کومو در RV می برد. مریم قول می دهد به کسی هشدار ندهد. در همین حال، ایرو به جای تماشای آتش بازی از پارک کومو، همانطور که معمولاً انجام می دهند، با استیون پسر خود و مری در خانه می ماند.

در روز 53، بث اکنون مجاز به تماشای تلویزیون است. مریم ایمان خود را از دست می دهد و همین امر باعث می شود که تلاش کند و ببیند آیا می تواند لولاهای در را که به آن بسته شده اند بیرون بکشد. کار می کند و در می افتد پایین. مری از تلفن آشپزخانه با پلیس تماس می‌گیرد، سپس بث را به بیرون هدایت می‌کند و تا زمانی که پلیس برسد، پشت RV پنهان می‌شوند. در محل کار مینگ، پلیس از راه می رسد و او را دستگیر می کند. هنگامی که یک افسر پلیس زن می پرسد که آیا آنها را از ایالت خارج کرده اند، مری ایالت شیکاگو باعث می شود که افسر پلیس زن ترتیبی دهد که FBI در این پرونده درگیر شود. مری و ایرو دوباره در ایستگاه پلیس به هم می رسند.

زیرنویس فیلم ربوده شده: داستان مری استافر 2019 مریم دوباره نقل می کند که در آنجا معلوم می شود که آنها چند روز پس از نجات در کلیسا هستند. او می گوید که نمی خواهد فراموش کند. برای 7+1⁄2 هفته زمان وحشتناکی بود، اما خداوند با آنها بود. مری 36 ساله بود که ربوده شد، بث 8 ساله بود.

زیرنویس Abducted: The Mary Stauffer Story 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس ربوده شده: داستان مری استافر 2019 پس از فیلمنامه مشخص شد که مینگ سن شیو به حبس ابد محکوم شد و در سال 2016 از آزادی مشروط محروم شد. وقتی مقامات جسد جیسون را در طول تحقیقات پیدا کردند، مینگ اظهار داشت که او وحشت کرده است. الیزابت استافر اکنون فرزندانی برای خودش دارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها