تاریخ انتشار : شنبه 13 اسفند 1401 - 10:15
کد خبر : 216676

دانلود زیرنویس فیلم An Actor’s Revenge 1963 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم An Actor’s Revenge 1963 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم An Actor’s Revenge 1963 زیرنویس فیلم انتقام یک بازیگر همچنین به عنوان انتقام یک بازیگر کابوکی شناخته می‌شود، یک فیلم ژاپنی به کارگردانی کن ایچیکاوا محصول ۱۹۶۳ است که بر اساس رمانی از اوتوکیچی میکامی ساخته شده است. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم An Actor’s Revenge 1963 ژاپن در

دانلود زیرنویس فیلم An Actor’s Revenge 1963 زیرنویس فیلم انتقام یک بازیگر همچنین به عنوان انتقام یک بازیگر کابوکی شناخته می‌شود، یک فیلم ژاپنی به کارگردانی کن ایچیکاوا محصول ۱۹۶۳ است که بر اساس رمانی از اوتوکیچی میکامی ساخته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم An Actor’s Revenge 1963 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم An Actor’s Revenge 1963 ژاپن در اواخر دوره ادو: سه مرد – Sansai Dobe، Kawaguchiya و Hiromiya – مسئول خودکشی مادر و پدر یوکیتارو هفت ساله هستند. یوکیتارو توسط کیکونوژو ناکامورا، بازیگر و مدیر یک گروه کابوکی اوزاکا پذیرفته شده و بزرگ شده است. یوکیتارو بالغ تبدیل به یک اوناگاتا می شود، بازیگر مردی که نقش های زن را بازی می کند و نام هنری یوکینوجو را به خود می گیرد. او لباس‌های زنانه می‌پوشد و از زبان و آداب و رسوم یک زن در خارج از صحنه و همچنین در خارج از صحنه استفاده می‌کند.

زیرنویس فیلم An Actor’s Revenge 1963 - بلو سابتایتل

زیرنویس An Actor’s Revenge 1963 بیست سال بعد، گروه از ادو بازدید می کند، جایی که مردان مسئول مرگ والدین او اکنون زندگی می کنند. یوکینوژو باعث مرگ آنها می شود، سپس، پس از رسیدن به هدف خود، و ظاهراً با مرگ زنی بی گناه که بخشی از نقشه های او بود، اما او را دوست داشت، از صحنه کناره گیری می کند و ناپدید می شود.

دانلود زیرنویس فیلم انتقام یک بازیگر ۱۹۶۳ وقایع با خونسردی مشاهده می شود و توسط دزد رابین هود مانند یامیتارو به طرز طعنه آمیزی اظهار نظر می شود.

زیرنویس An Actor’s Revenge 1963 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم انتقام یک بازیگر ۱۹۶۳ رمان میکامی قبلاً بارها برای پرده اقتباس شده بود، اولین بار توسط Teinosuke Kinugasa (1935–۱۹۳۶) که کازوئو هاسگاوا نیز در آن بازی کرد. نسخه ۱۹۶۳ سیصدمین نقش هاسگاوا به عنوان یک بازیگر سینما بود که هم یوکینوجو و هم دزد یامیتارو را بازی می‌کرد. فیلمنامه توسط همسر کارگردان ایچیکاوا، ناتو وادا، بر اساس درام‌سازی‌های کینوگاسا در سال ۱۹۳۵ و دایسوکه ایتو در سال ۱۹۳۹ نوشته شده است. یوشینوبو نیشیکا به عنوان مدیر هنری خدمت کرد. گویندگی صدا توسط Benshi Musei Tokugawa معروف ارائه شده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn