تاریخ انتشار : دوشنبه 27 فوریه 2023 - 11:27
کد خبر : 216546

دانلود زیرنویس فیلم August in the Water 1995 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم August in the Water 1995 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم August in the Water 1995 زیرنویس فیلم آگوست در آب فیلمی محصول ۱۹۹۵ کارگردان ژاپنی گاکوریو ایشی است. ورایتی آن را یک “تمرین جذاب و مطمئن به سبک” با “مشاهدات بد در مورد زندگی مدرن ژاپنی [و] استعاره از انواع بیماری های فعلی، از ایدز تا بیگانگی شهری” نامید. سفارت ژاپن در

دانلود زیرنویس فیلم August in the Water 1995 زیرنویس فیلم آگوست در آب فیلمی محصول ۱۹۹۵ کارگردان ژاپنی گاکوریو ایشی است. ورایتی آن را یک “تمرین جذاب و مطمئن به سبک” با “مشاهدات بد در مورد زندگی مدرن ژاپنی [و] استعاره از انواع بیماری های فعلی، از ایدز تا بیگانگی شهری” نامید. سفارت ژاپن در لندن آن را “ترکیبی کنجکاو از آنیمیسم ژاپنی، معنویت عصر جدید و داستان های علمی تخیلی” نامید. موسسه فیلم بریتانیا آن را به عنوان یکی از ده فیلم برتر ژاپنی دهه 1990 معرفی کرد. AllMovie به این فیلم سه ستاره از پنج ستاره داد و آن را یک “سرگردانی ماوراء الطبیعه درام و علمی تخیلی” نامید.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم August in the Water 1995 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم August in the Water 1995 ایزومی هازوکی به یک دبیرستان جدید در فوکوئوکا منتقل می شود، جایی که به سرعت با دو پسر به نام های مائو و اوکیا دوست می شود. هر دو پسر شیفته او می شوند و اوکیا با دوست فالگیرش میکی مشورت می کند تا ببیند آیا ممکن است شانسی با او داشته باشد یا خیر. میکی به طور اجمالی به او اطلاع می دهد که نشانه های آنها با هم مناسب نیستند. مائو و ایزومی به طور پیوسته شروع به نزدیک‌تر شدن می‌کنند و زمانی را با هم می‌گذرانند که مائو ایزومی را از تمرین غواصی به خانه می‌راند.

در طول یک جشنواره پرتاب آب، میکی به اوکیا ثروت جدیدی نشان می دهد که پیش بینی می کند ایزومی دچار یک تصادف بالقوه کشنده خواهد شد. اوکیا ثروت را به مائو نشان می دهد که در ابتدا آن را رد کرد، اما همچنین متوجه شد که تاریخ پیش بینی شده تصادف با مسابقه غواصی آتی ایزومی مطابقت دارد. در این میان، این شهر گرفتار اتفاقات عجیبی است. خشکسالی منجر به کمبود شدید آب شده است، بسیاری از مردم به یک بیماری مرموز مبتلا می شوند که باعث سنگ شدن اندام های داخلی فرد می شود و دو شهاب سنگ به طور همزمان در کوه های نزدیک فرود می آیند که یکی از آنها پیدا می شود و به آزمایشگاه اخترفیزیک منتقل می شود.

در خانه، به ایزومی یک اسلاید عکاسی از سه سنگ نگاره توسط خواهر بزرگترش یو نشان داده می شود که به عنوان بخشی از تحقیقات همسرش گرفته شده است. حکاکی اول یک ابرنواختر در حال انفجار، دومی یک سنگ در حال تبخیر را به تصویر می کشد و سومی یک آیین شمنی را نشان می دهد که تصویر ایزومی آن را به یک فرد در حال غواصی تشبیه می کند. یو پیشنهاد می کند که سنگ نگارها به رویدادهای جاری مربوط می شوند.

روز مسابقه ایزومی فرا می رسد. مائو و اوکیا با عصبانیت از روی جایگاه تماشا می کنند که ایزومی از روی سکو شیرجه می زند. همانطور که او سقوط می کند، سطح آب برای مدت کوتاهی به نظر می رسد که به سنگ تبدیل می شود و باعث می شود که ایزومی لنگ بزند و به آب برخورد کند. مائو به داخل استخر شیرجه می‌زند و او را نجات می‌دهد و در نهایت به بیمارستان منتقل می‌شود. در آنجا پزشکان به خواهرش اطلاع می دهند که او به کما رفته و ممکن است زنده بماند.

دانلود زیرنویس فیلم آگوست در آب 1995 خوشبختانه ایزومی خیلی زود به هوش می آید و به مدرسه باز می گردد. با این حال، شخصیت او پس از تصادف به طور قابل توجهی متفاوت است. او از داشتن آگاهی از خود و محیط اطراف در سطح زیراتمی صحبت می کند و به طور فزاینده ای مشغول کوه های نزدیک شهر می شود. مائو و ایزومی بعداً به کوه‌ها می‌روند، جایی که دایره‌ای سنگی را در میان درختان پنهان می‌کنند. در مرکز دایره یک تخته سنگ بزرگ و گرد وجود دارد که سطح آن با سنگ نگاره هایی شبیه به آنچه در تحقیقات شوهر یو نشان داده شده است حک شده است.

زیرنویس فیلم August in the Water 1995 - بلو سابتايتل

زیرنویس August in the Water 1995 مدتی بعد، مائو یک تماس تلفنی از یو دریافت کرد و به او گفت که ایزومی گم شده است. در حالی که مائو به دنبال ایزومی می گردد، پلیس به دنبال مردی می گردد که گمان می رود شهاب سنگ گم شده را در اختیار داشته باشد که دانشمندی را به قتل رسانده و شهاب سنگ دوم را از آزمایشگاه دزدیده است. در نهایت، ایزومی و مرد هر دو در کوه‌ها پیدا می‌شوند که همراه با هر دو شهاب‌سنگ روی تخته سنگ دراز کشیده‌اند. بعداً، تحت بازجویی یک دکتر، او توضیح می‌دهد که این مرد عضو قبیله‌ای از موجودات سنگی است که می‌خواهند زمین را تصرف کنند و آن را به سنگ برگردانند، و او باید اقداماتی را برای جلوگیری از این اتفاق انجام دهد. دکتر به یو و مائو پیشنهاد می کند که ایزومی ممکن است اسکیزوفرنی ناگهانی ناشی از شوک حادثه غواصی داشته باشد. ایزومی بعداً به مدرسه باز می‌گردد، جایی که شایعات به دلیل مقاله‌ای در مجله منتشر شده است که نشان می‌دهد ایزومی می‌تواند از نظر روانی با دلفین‌ها و گیاهان ارتباط برقرار کند. بعداً، میکی یک رکورد تاریخی به مائو و اوکیا نشان می دهد که به روستایی اشاره می کند که پس از ظهور دو شهاب سنگ دچار خشکسالی و “بیماری سنگ” شده است. همچنین اشاره می‌کند که این رویدادها تنها پس از آن پایان یافت که شخصی که برای بازگرداندن تعادل انتخاب شده بود، مراسمی را انجام داد که در ماه کامل انجام می‌شد.

زیرنویس August in the Water 1995 - بلو سابتايتل

زیرنویس آگوست در آب 1995 یو پس از ابتلا به بیماری سنگ‌ریزی از بین می‌رود و در بیمارستان بستری می‌شود. مائو در بیمارستان با ایزومی ملاقات می کند و در آنجا به او می گوید که دیگر نمی تواند صبر کند و باید اقدام کند. او بیمارستان را به دنبال مائو ترک می کند و به رودخانه ای نزدیک می رود. در آنجا، زیر نور ماه کامل، ایزومی از نظر روانی با مائو ارتباط برقرار می‌کند و پیش از خداحافظی و رفتن به رودخانه و در نهایت از چشم‌ها محو می‌شود، درباره اینکه چرا از تصادف جان سالم به در برده است، نشخوار می‌کند. صبح روز بعد، ابرهای طوفانی بر فراز شهر ظاهر می شوند که مائو به سمت دایره سنگی می رود. او بعداً بیهوش بالای تخته سنگ پیدا می‌شود و به بیمارستان منتقل می‌شود، در آنجا تشخیص داده می‌شود که فراموشی دارد، زیرا حافظه‌اش را از شب قبل از دست داده است. باران شروع به باریدن می کند و خشکسالی پایان می یابد.

پس از پایان طوفان باران، بسیاری از مردم از بیماری بهبود می یابند. اخبار مربوط به سنگ نگاره ها و رکورد میکی در سراسر جهان پخش می شود و دانشمندان از کشورهای مختلف برای مطالعه دایره سنگی می آیند. مائو در این مطالعه داوطلب می شود و امیدوار است سرنخ هایی در مورد ناپدید شدن ایزومی بیابد. او در نهایت محققی می شود که بقایای خاصی را که در سرتاسر جهان یافت می شود، با استفاده از دفتر خاطراتی که ایزومی به عنوان مبنای مطالعات خود نگه داشته است، مطالعه می کند. سالها بعد، یک مائو مسن از دایره سنگی که اکنون “دایره هازوکی” نامیده می شود، بازدید می کند و روی تخته سنگ مرکزی دراز می کشد. با شروع باریدن باران، ایزومی بدون تغییر در سال‌های پس از ناپدید شدنش در برابر او ظاهر می‌شود. این دو در آغوش می گیرند و سپس ناپدید می شوند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.