تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 می 2022 - 17:52
کد خبر : 197711

دانلود زیرنویس فیلم Avatar: The Way of Water 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Avatar: The Way of Water 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Avatar: The Way of Water 2022 آواتار: راه آب یک فیلم علمی-تخیلی حماسی آمریکایی به کارگردانی جیمز کامرون و تولید استودیو قرن بیستم است. این دومین فیلم از مجموعه آواتار کامرون، پس از آواتار (2009) است. کامرون با جان لاندو تهیه کنندگی فیلم را برعهده دارد و جاش فریدمن در ابتدا به

دانلود زیرنویس فیلم Avatar: The Way of Water 2022 آواتار: راه آب یک فیلم علمی-تخیلی حماسی آمریکایی به کارگردانی جیمز کامرون و تولید استودیو قرن بیستم است. این دومین فیلم از مجموعه آواتار کامرون، پس از آواتار (2009) است. کامرون با جان لاندو تهیه کنندگی فیلم را برعهده دارد و جاش فریدمن در ابتدا به عنوان نویسنده کامرون اعلام شد. بعداً اعلام شد که کامرون، فریدمن، ریک یافا، آماندا سیلور، و شین سالرنو قبل از اینکه فیلم‌نامه‌های جداگانه‌ای به آنها نسبت داده شود، در روند نوشتن همه دنباله‌ها شرکت کردند، که باعث شد تیتراژ نگارش نهایی نامشخص باشد.  بازیگران سم ورتینگتون، زوئی سالدانا، استفن لانگ، جیووانی ریبیسی، جوئل دیوید مور، دیلیپ رائو، سی‌اچ پوندر، و مت جرالد نقش‌های خود را از فیلم اصلی تکرار می‌کنند و سیگورنی ویور در نقشی متفاوت بازمی‌گردد. بازیگران جدید عبارتند از: کیت وینسلت، کلیف کورتیس، ادی فالکو، برندان کاول، میشل یوه، جمین کلمنت، اونا چاپلین، وین دیزل و سی جی جونز.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/avatar-the-way-of-water-2022/

Avatar: The Way of Water - Official Teaser Trailer (2022) Zoe Saldana, Sam  Worthington - YouTube

زیرنویس فیلم Avatar: The Way of Water 2022 کامرون، که در سال 2006 اعلام کرده بود که در صورت موفقیت‌آمیز بودن می‌خواهد دنباله‌هایی برای آواتار بسازد، پس از موفقیت گسترده فیلم اول، دو دنباله اول را در سال 2010 اعلام کرد، با هدف The Way of Water برای اکران در سال 2014. با این حال، اضافه شدن سه دنباله دیگر (به دنباله اول) و لزوم توسعه فناوری جدید به منظور فیلمبرداری از صحنه های زیر آب، شاهکاری که قبلاً انجام نشده بود، منجر به تأخیر قابل توجهی شد تا به خدمه زمان بیشتری برای کار بر روی این فیلم داده شود. نوشتن، پیش تولید، و جلوه های بصری. فیلمبرداری مقدماتی فیلم در ساحل منهتن کالیفرنیا در ۱۵ اوت ۲۰۱۷ آغاز شد و به دنبال آن عکاسی اصلی همزمان با آواتار ۳ در نیوزیلند در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۷ انجام شد. فیلمبرداری در اواخر سپتامبر 2020، پس از بیش از سه سال فیلمبرداری، علیرغم توقف تولید به دلیل همه گیر COVID-19، به پایان رسید.

اکران سینمایی این فیلم با هشت تاخیر مواجه شده است که آخرین آن در 23 ژوئیه 2020 رخ داده است؛ در حال حاضر برای اکران در 16 دسامبر 2022 برنامه ریزی شده است و سه دنباله زیر به ترتیب در دسامبر اکران خواهند شد. 20، 2024، 18 دسامبر 2026 و 22 دسامبر 2028.

بیش از یک دهه پس از وقایع فیلم اول، آواتار: راه آب شروع می‌شود به روایت داستان خانواده سالی، مشکلاتی که به دنبال آن‌ها می‌آید، تلاش‌هایی که برای حفظ امنیت یکدیگر انجام می‌دهند، نبردهایی که برایشان می‌جنگند. زنده بمانند و فجایعی که آنها متحمل می شوند.

زیرنویس Avatar: The Way of Water 2022 در سال 2006، کامرون اظهار داشت که اگر آواتار موفق بود، امیدوار بود که دو دنباله برای فیلم بسازد. در سال 2010، او گفت که موفقیت گسترده فیلم تایید کرد که او این کار را خواهد کرد. دنباله ها در ابتدا برای انتشار در دسامبر 2014 و 2015 برنامه ریزی شده بودند. او صحنه های خاصی را در فیلم اول برای ادامه داستان در آینده گنجاند. کامرون برنامه ریزی کرد که دنباله ها را پشت سر هم فیلمبرداری کند و “پس از پایان یافتن رمان” کار را آغاز کند. او اظهار داشت که عاقبت‌ها در حین کاوش در سایر قمرهای پولیفموس، جهان را گسترده می‌کنند. دنباله اول بر اقیانوس پاندورا تمرکز می کند و همچنین جنگل های بارانی بیشتری را نشان می دهد. او قصد داشت فیلمی را برای این دنباله در پایین ترانشه ماریانا با استفاده از یک غوطه ور در آب های عمیق بگیرد.[54] در سال 2011، کامرون اظهار داشت که او به تازگی شروع به طراحی اکوسیستم اقیانوس پاندورا و جهان های دیگر برای گنجاندن در داستان کرده است. خط داستانی، اگرچه ادامه موضوع محیطی فیلم اول است، اما “سرسخت” نخواهد بود زیرا فیلم بر سرگرمی متمرکز خواهد شد.

دنباله ها همچنان به دنبال شخصیت های جیک و نیتیری در دسامبر 2009 تایید شدند. کامرون اشاره کرد که انسان ها به عنوان آنتاگونیست های داستان باز خواهند گشت. در سال 2011، کامرون اعلام کرد که قصد دارد دنباله‌ها را با نرخ فریم بالاتر از استاندارد صنعت 24 فریم در ثانیه فیلم‌برداری کند تا حس واقعی را افزایش دهد. در سال 2013، کامرون اعلام کرد که دنباله ها در نیوزیلند فیلمبرداری خواهند شد و فیلمبرداری آن در سال 2014 انجام خواهد شد. توافق با دولت نیوزلند مستلزم برگزاری حداقل یک نمایش جهانی در ولینگتون و حداقل 500 میلیون دلار نیوزیلند (تقریباً) بود. 410 میلیون دلار آمریکا به نرخ ارز دسامبر 2013) برای فعالیت های تولیدی در نیوزلند، از جمله فیلمبرداری لایو اکشن و جلوه های بصری هزینه شود. دولت نیوزیلند اعلام کرد که تخفیف مالیاتی پایه خود را برای فیلمسازی از 15 درصد به 20 درصد افزایش می دهد که در برخی موارد 25 درصد برای تولیدات بین المللی و 40 درصد برای تولیدات نیوزلند (همانطور که در بخش 18 کمیسیون فیلم نیوزیلند تعریف شده است) در دسترس است. قانون 1978).

AVATAR 2 (2022) The Way Of Water Trailer | 20th Century Fox | James Cameron  | Disney+ Concept - YouTube

دانلود زیرنویس فیلم آواتار: راه آب در سال 2012، کامرون برای اولین بار به دنباله سوم احتمالی اشاره کرد. سال بعد رسما تایید شد. سپس کامرون به دنبال اکران آواتار 2 در سال 2015 بود، اما در اواخر همان سال، تولید برای سال 2014 برنامه ریزی شد و فیلم در دسامبر 2016 اکران شد و دو دنباله دیگر در سال 2017 و 2018 به دنبال آن عرضه شد. تا سال 2015، تاریخ‌های پخش برنامه‌ریزی‌شده برای دنباله‌ها هر کدام یک سال دیگر به تعویق افتاد، با انتظار می‌رود اولین دنباله در دسامبر 2017 منتشر شود. این به دلیل فرآیند نوشتن بود که کامرون آن را “یک کار پیچیده” نامید. ماه بعد، فاکس یک تاخیر بیشتر در انتشار را اعلام کرد. در فوریه 2016، تولید دنباله ها قرار بود در آوریل 2016 در نیوزیلند آغاز شود. در آوریل 2016، کامرون در CinemaCon اعلام کرد که چهار دنباله آواتار وجود خواهد داشت که همه آنها به طور همزمان فیلمبرداری خواهند شد. چهار دنباله آواتار یک میلیارد دلار بودجه مشترک دارند (به عنوان مثال 250 میلیون دلار برای هر فیلم).

اعضای جدید خدمه عبارتند از راسل کارپنتر، فیلمبردار، که با کامرون در فیلم‌های دروغ‌های واقعی و تایتانیک کار کرد، و آشریتا کامات، که به عنوان کارگردان هنری در هر چهار دنباله بازی خواهد کرد. کرک کراک، بنیانگذار Performance Freediving International، به عنوان مربی غواصی آزاد برای بازیگران و خدمه برای صحنه های زیر آب کار کرد. چندین موجود معرفی شده در جاذبه پارک موضوعی آواتار پرواز پاساژ در این فیلم نمایش داده می شوند.

در سال 2012، کامرون اظهار داشت که دنباله‌ها به‌عنوان «داستان‌های جداگانه‌ای که قوس کلی فیلم اول را در بر می‌گیرد» نوشته می‌شوند، و دومی به‌جای اینکه به فیلم بعدی اشاره کند، نتیجه‌گیری واضحی دارد. فیلمنامه نویسان نیز اعلام شد: جاش فریدمن برای اول، ریک یافا و آماندا سیلور برای دوم، و شین سالرنو برای سوم. در آوریل 2014، کامرون انتظار داشت که سه فیلمنامه (در آن زمان) را ظرف شش هفته به پایان برساند، و اظهار داشت که هر سه دنباله به طور همزمان در دست تولید خواهند بود و همچنان برای انتشار دسامبر 2016 تا 2018 برنامه ریزی شده بودند. او با بیان اینکه گرچه فریدمن، یافا و سیلور و سالرنو هرکدام در حال نوشتن یک دنباله با او هستند، در ابتدا روی هر سه فیلمنامه با هم کار کردند: «به هر نویسنده ای که قرار است روی کدام فیلم کار کنند، تعیین نکردم تا اینکه روز گذشته. می‌دانستم که اگر فیلمنامه‌هایشان را زودتر از موعد به آن‌ها واگذار کنم، هر بار که درباره فیلم دیگری صحبت می‌کردیم، آن‌ها را تنظیم می‌کردند. در هر سه فیلم، بنابراین همه آنها به عنوان یک حماسه سه فیلمی به هم متصل می شوند، روندی خلاقانه که از تجربیات او در اتاق نوشتن مجموعه تلویزیونی فرشته تاریکی الهام گرفته شده است. نوشتن بیش از حد انتظار طول کشید و کامرون را مجبور کرد تا انتشار فیلم‌ها را بیشتر در سال 2015 به تعویق بیندازد.

در دسامبر 2015، کامرون در مصاحبه ای با Entertainment Weekly اظهار داشت: “من در حال انجام یک گذر دیگر از هر سه فیلمنامه هستم […] فقط در حال اصلاح. این به موازات فرآیند طراحی است. روند طراحی بسیار است. در این مرحله بالغ شده‌ایم. ما حدود یک سال و نیم است که طراحی کرده‌ایم. همه شخصیت‌ها، تنظیمات و موجودات تقریباً [تنظیم شده‌اند].” در 11 فوریه 2017، کامرون اعلام کرد که نوشتن همه چهار دنباله کامل شد. در مصاحبه ای در 26 نوامبر همان سال، او تخمین زد که نگارش کلی فیلمنامه ها چهار سال طول کشیده است.

کامرون با مقایسه مضامین دنباله‌ها با نسخه اصلی، اظهار داشت: “این یک بسط طبیعی از تمام مضامین، شخصیت‌ها و جریان‌های پنهان معنوی خواهد بود. اساساً، اگر فیلم اول را دوست داشتید، این فیلم‌ها را دوست خواهید داشت. و اگر از آن متنفر بودید، احتمالاً از اینها متنفر خواهید شد. او بعداً دنباله‌ها را با فرانچایز The Godfather مقایسه کرد و آن را «یک حماسه خانوادگی نسل‌ها […] ادامه همان شخصیت‌ها و در مورد آنچه اتفاق می‌افتد زمانی است که جنگجویان حاضر به خودکشی شوند و از صخره‌ها به پشت بپرند، اتفاق می‌افتد. از توروک‌های نارنجی بزرگ، بزرگ شوید و بچه‌های خود را داشته باشید. حالا بچه‌ها عاملان تغییر هستند. جالب است.»

کامرون در مصاحبه ای در فوریه 2019 در مورد شخصیت توک گفت که او هشت ساله است و این فیلم صحنه ای بین جیک و نیتیری است که از دیدگاه توک اتفاق می افتد: “یک صحنه مشاجره سه صفحه ای بین جیک و نیتیری وجود دارد. یک دعوای زناشویی، بسیار بسیار حیاتی برای خط داستانی. من تمام آن را از دید یک کودک 8 ساله که زیر سازه پنهان شده بود و به داخل نگاه می کرد، فیلمبرداری کردم. آواتار، اکنون می‌دانستم که چگونه شخصیت جیک را در سرتاسر ترن هوایی احساسی چهار فیلم بعدی بنویسم.” همانطور که کامرون هنگام فیلمبرداری فیلم اصلی با او در میان گذاشته بود “که کواریچ آینده ای داشت”.

زیرنویس فیلم آواتار: راه آب در سال 2017 چند بازیگر جدید اعلام شد، با جوئل دیوید مور، سی‌اچ پاوندر و مت جرالد همگی بازگشت از فیلم اول را تایید کردند. تازه واردان اعلام شده عبارتند از اونا چاپلین، که شخصیت او، وارنگ، به عنوان “یک شخصیت مرکزی قوی و پر جنب و جوش که تمام حماسه دنباله ها را در بر می گیرد” و کلیف کورتیس در نقش تونواری، رهبر قبیله مردم ناوی از صخره های مرجانی متکاینا بودند. ایزا گونزالس نیز برای نقش چاپلین تست بازیگری داد.

در 23 سپتامبر 2017، بازیگر کودک فیلیپ گلجو مشخص شد که در نقشی نامعلوم قرارداد بسته است. در 27 سپتامبر، هفت بازیگر کودک به عنوان بخشی از بازیگران اصلی تایید شدند، از جمله Geljo: جیمی فلترز، بریتانیا دالتون و ترینیتی بلیس در نقش فرزندان جیک و نیتیری، گلجو، بیلی باس و دوان ایوانز جونیور به عنوان اعضای متکاینا. (به همراه کورتیس)، و جک قهرمان، تنها کسی که در اکشن زنده به عنوان یک انسان متولد شده در پاندورا اجرا می‌کند. کامرون بعداً اظهار داشت که بازیگران کودک به مدت شش ماه آموزش دیده بودند تا برای صحنه‌های زیر آب فیلم‌برداری شده در پرفورمنس آماده شوند، و اکنون همه آنها می‌توانند نفس خود را «در فاصله دو تا چهار دقیقه» حبس کنند، حتی در آن زمان هفت. ترینیتی بلیس، یک ساله، و اکنون “همه کاملاً قادر به عمل در زیر آب، بسیار آرام در حالی که نفس خود را حبس می کنند” بودند.

در 3 اکتبر 2017، گزارش شد که کیت وینسلت، بازیگر فیلم تایتانیک کامرون (1997)، به گروه بازیگران آواتار 2 و احتمالاً دنباله‌های آن پیوسته است. کامرون اظهار داشت: “من و کیت به مدت 20 سال به دنبال کاری بودیم که با هم انجام دهیم، از زمان همکاری ما در تایتانیک، که یکی از پربارترین کارهای حرفه ای من بود” و اضافه کرد که شخصیت او رونال نام داشت. اگرچه ماهیت شخصیت او در ابتدا ناشناخته بود، کامرون ماه بعد اظهار داشت که رونال “بخشی از مردم دریا، مردم صخره” است، با اشاره به قبیله ناوی متکاینا، و اولین نقش آواتار 2 وینسلت را از طریق پرفورمنس انجام داد. ، یا به طور کلی ضبط حرکت، که او مشتاقانه منتظر آن بود. از آنجایی که او اصرار داشت که تمام حرکات شخصیتش را خودش انجام دهد، مانند بازیگران کودک، مجبور شد غواصی آزاد را برای فیلم یاد بگیرد. وینسلت که به‌خاطر موقعیت‌های پیچیده‌ای که بازیگرانش را در صحنه‌هایشان قرار می‌دهد، به شدت تمایلی به همکاری مجدد با کامرون نداشت، اظهار داشت که کامرون در جولای 2017 زمانی که برای کمک به او و همکار تایتانیک، لئوناردو دی کاپریو آمد، این نقش را به او پیشنهاد داد. در یک گردآوری کمک مالی در فرانسه، اندکی بعد فیلمنامه ها را برای او فرستادند. او اظهار داشت که نقش او در مقایسه با فیلمبرداری طولانی، نسبتاً کوچک است، زیرا او فقط یک ماه فیلمبرداری خواهد داشت، اما همچنین «یک شخصیت محوری در داستان در حال انجام است».

در 13 اکتبر 2017، اعلام شد که جووانی ریبیسی نقش پارکر سلفریج را از اولین فیلم، در هر چهار فیلم آینده آواتار، دوباره بازی خواهد کرد. در 25 ژانویه 2018، دیلیپ رائو به عنوان دکتر مکس پاتل بازگشت. یک سال بعد، ادی فالکو، برندن کاول، و میشل یوه در نقش‌های لایو اکشن به بازیگران پیوستند. در اوایل آوریل 2019، وین دیزل اعلام کرد که به گروه بازیگران دنباله آواتار خواهد پیوست، اگرچه به وضوح مشخص نشده بود که او در کدام دنباله ها خواهد بود. در اکتبر 2019، ادوارد نورتون فاش کرد که نقشی در آواتار 2 را رد کرده است، زیرا فقط به بازی در نقش ناوی علاقه داشته است، که شخصیت پیشنهادی او چنین نبود. در آوریل 2018، دیوید تیولیس مشارکت خود در این فرنچایز را فاش کرد و اظهار داشت که در سه مورد از چهار دنباله آن حضور خواهد داشت، و بعداً در ژانویه 2020 بیان کرد که شخصیت او یک ناوی است. این باعث شد که Thewlis تا حد زیادی به عنوان بخشی از بازیگران آواتار 2 گزارش شود. با این حال، او در ژوئن 2020 اظهار داشت که گزارش‌ها اشتباه هستند، و او در واقع بخشی از آواتار 3 تا 5 خواهد بود.

آواتار: راه آب وارد تولید شده بود و فیلمبرداری مقدماتی را در 15 آگوست 2017 با ساحل منهتن، کالیفرنیا، به عنوان محل اصلی فیلمبرداری آغاز کرد.  عکاسی اصلی در 25 سپتامبر 2017 همزمان با آواتار 3 آغاز شد. همانطور که سیگورنی ویور بعداً در ماه نوامبر فاش کرد، فیلمبرداری باید تغییر می کرد تا به او اجازه داده شود تا یک ظاهر کوتاه در سری هشتم پایانی Doc Martin را فیلمبرداری کند.

در 23 نوامبر، کامرون اظهار داشت که خدمه در ماه گذشته آزمایش هایی را با بازیگران انجام داده اند تا صحنه های زیر آب را به صورت پرفورمنس فیلمبرداری کنند و آنها موفق شدند اولین صحنه را در 14 نوامبر فیلمبرداری کنند که شش نفر از هفت بازیگر اصلی کودک خود را بازی می کردند. از جمله ترینیتی بلیس. او اظهار داشت: “ما در حال دریافت داده های بسیار خوب، حرکت شخصیت زیبا و ضبط عملکرد عالی از چهره هستیم. ما اساساً کد را شکسته ایم”. او گفت که آزمایشات تا ژانویه 2018 ادامه خواهد داشت، زیرا “ما هنوز در مخزن آزمایش کوچک خود کار می کنیم. ما در ژانویه به مخزن بزرگ خود فارغ التحصیل می شویم”. این یک “صحنه گفتگو” بود، زیرا به گفته کامرون، شخصیت ها از طریق “نوعی زبان اشاره” ارتباط برقرار می کنند.

AVATAR 2 (2022) The Way Of Water Trailer | 20th Century Fox | James Cameron  | Disney+ Concept - YouTube

زیرنویس آواتار: راه آب در فوریه 2019، لاندو اظهار داشت که فیلمبرداری لایو اکشن آواتار 2 و 3 در بهار 2019 در نیوزیلند آغاز خواهد شد. کامرون در اواخر همان ماه تأیید کرد که آنها “فقط برای بسته بندی کرده اند. اکنون، این اکثریت قریب به اتفاق شخصیت ها و اکثریت قریب به اتفاق زمان پخش فیلم [ها] است. اما آزاردهنده است. جزء کوچک اکشن زنده پنج ماه از عمرم را در دو فیلم تمام خواهد کرد.”

در 17 مارس 2020، لاندو اعلام کرد که فیلمبرداری فیلم‌های دنباله‌ای آواتار در نیوزیلند در پاسخ به همه‌گیری کووید-19 برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده است. او همچنین تایید کرد که تولید در لس آنجلس باقی خواهد ماند. با این حال، تولید مجازی در ساحل منهتن، کالیفرنیا ادامه یافت، در حالی که جلوه های بصری در Weta Digital در ولینگتون ادامه یافت. در اوایل ماه مه، پروتکل‌های تولید ایمنی و بهداشت توسط دولت نیوزیلند تأیید شده بود و اجازه می‌داد فیلمبرداری در این کشور از سر گرفته شود. در 1 ژوئن 2020، لاندو تصویری از خود و کامرون در اینستاگرام منتشر کرد که نشان می داد آنها برای از سرگیری فیلمبرداری به نیوزیلند بازگشته اند. پس از ورود، کامرون و 55 نفر دیگر از خدمه که به نیوزیلند سفر کرده بودند، یک دوره 2 هفته ای انزوا تحت نظارت دولت را در هتلی در ولینگتون قبل از شروع مجدد فیلمبرداری آغاز کردند. این امر آواتار 2 و 3 را به اولین فیلم های پرفروش هالیوود تبدیل می کند که پس از به تعویق انداختن فیلمبرداری به دلیل همه گیری همه گیر، تولید را از سر می گیرند. در 16 ژوئن 2020، کامرون فیلمبرداری را از سر گرفت و لاندو عکسی از گروه خود در اینستاگرام در حال فیلمبرداری از تولید منتشر کرد.

در سپتامبر 2020، کامرون تأیید کرد که فیلمبرداری زنده در نیوزلند به پایان رسیده است، بنابراین فیلمبرداری فیلم پس از بیش از سه سال به طور کامل به پایان رسید. او تخمین زد که آواتار 3 “95٪” تکمیل شده باشد، زیرا هنوز بخش‌های لایو اکشن در خارج از نیوزلند فیلمبرداری نشده است.

راه آب اولین قسمت از چهار دنباله برنامه ریزی شده برای آواتار است. فیلمبرداری آواتار 3 همزمان با این فیلم در نیوزلند در 25 سپتامبر 2017 آغاز شد. بازیگران Worthington، Saldaña، Lang، Weaver، Pounder، Curtis، Ribisi، Moore، Rao، جرالد و چاپلین همگی برای آواتار 3 اعلام شده‌اند. اگرچه طبق گزارش‌ها، دو دنباله آخر با نور سبز روشن شده‌اند، کامرون در مصاحبه‌ای در نوامبر ۲۰۱۷ اظهار داشت: «بپذیریم، اگر آواتار ۲ و ۳ پول کافی به دست نیاورند، ۴ و ۵ نیز وجود نخواهد داشت». دیوید تیولیس، یکی از بازیگران آواتار 3، بعداً این موضوع را در فوریه 2018 تأیید کرد و اظهار داشت: “آنها در حال ساختن 2 و 3 هستند، آنها می خواهند ببینند که آیا مردم بروند و آنها را ببینند، و سپس 4 و 5 را خواهند ساخت.” برعکس. ویور در نوامبر 2018، پس از اینکه دو دنباله اول عکاسی اصلی را به پایان رساندند، اظهار داشت که او در حال حاضر “مشغول انجام آواتار 4 و 5” است، که چندین رسانه آن را تاییدی بر شروع فیلمبرداری دو دنباله آخر تفسیر کردند.

در ژانویه 2019، در مواجهه با پیشنهاد خرید فاکس قرن بیست و یکم توسط شرکت والت دیزنی، مدیرعامل دیزنی، باب ایگر، تایید کرد که هر دو آواتار 4 و آواتار 5 در حال توسعه هستند اما به طور رسمی چراغ سبز نشده اند. به گفته تهیه کننده لاندو در فوریه 2019، ایگر ممکن است اشتباه تفسیر شده باشد. او گفت که آواتار 4 و 5 “نه تنها [نور سبز] هستند” بلکه یک سوم آواتار 4 نیز قبلا فیلمبرداری شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.