تاریخ انتشار : یکشنبه 21 اسفند 1401 - 17:59
کد خبر : 217092

دانلود زیرنویس فیلم Crash 1996 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Crash 1996 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Crash 1996 زیرنویس فیلم تصادف یک فیلم درام روان‌شناختی محصول سال ۱۹۹۶ به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی دیوید کراننبرگ است که بر اساس رمانی به همین نام اثر جی جی بالارد در سال ۱۹۷۳ ساخته شده است. با بازی جیمز اسپیدر، دبورا کارا اونگر، الیاس کوتاس، هالی هانتر و روزانا آرکت، تهیه‌کننده‌ای

دانلود زیرنویس فیلم Crash 1996 زیرنویس فیلم تصادف یک فیلم درام روان‌شناختی محصول سال ۱۹۹۶ به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی دیوید کراننبرگ است که بر اساس رمانی به همین نام اثر جی جی بالارد در سال ۱۹۷۳ ساخته شده است. با بازی جیمز اسپیدر، دبورا کارا اونگر، الیاس کوتاس، هالی هانتر و روزانا آرکت، تهیه‌کننده‌ای را دنبال می‌کند که پس از جان سالم به در بردن از یک تصادف اتومبیل، با گروهی از افراد سمفوروفیلی که در تصادفات اتومبیل برانگیخته می‌شوند، درگیر می‌شود و سعی می‌کند رابطه خود را دوباره احیا کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Crash 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Crash 1996 جیمز بالارد تهیه کننده فیلم و همسر جدا شده اش کاترین در یک ازدواج آزاد هستند. این زوج درگیر تلاش‌های مختلفی می‌شوند، اما بین آن‌ها، رابطه  بی‌اشتیاقی دارند. برانگیختگی آنها با بحث در مورد جزئیات صمیمی رابطه خارج از ازدواجشان افزایش می یابد. او رابطه  آن روز با یک غریبه را در آشیانه هواپیمای سرپایی بازگو می کند. با این حال، او ناراضی رها شد. وقتی جیمز پاسخ می دهد که در طول برخورد  خود با یکی از همکارانش رضایت حاصل نمی کند، کاترین پاسخ می دهد: “شاید مورد بعدی”.

یک شب در اواخر وقت در حال رانندگی از محل کار به سمت خانه، ماشین جیمز با خودروی دیگری برخورد می کند و مسافر مرد آن کشته می شود. دکتر هلن رمینگتون، راننده و همسر مسافر مرده، در حالی که در لاشه‌های متلاشی شده به دام افتاده است، وقتی جیمز کمربند ایمنی خود را از کمربندش جدا می‌کند، سینه‌اش را در معرض دید او قرار می‌دهد.

در حین دوران نقاهت، جیمز دوباره هلن را ملاقات می‌کند و همچنین مردی به نام دکتر رابرت وان را ملاقات می‌کند که علاقه شدیدی به بریس دارد که پای شکسته جیمز را کنار هم نگه می‌دارد و از آن عکس می‌گیرد. هلن و جیمز در حین خروج از بیمارستان، رابطه عاشقانه‌ای را آغاز می‌کنند، رابطه‌ای که عمدتاً ناشی از تجربه مشترک آنها از تصادف اتومبیل است. با تلاش برای درک اینکه چرا آنها با خرابی ماشینشان اینقدر برانگیخته شده‌اند، می‌روند تا شاهد یکی از جلسات فرقه/اجرای وان باشند، که طی آن او به طور کامل تصادف ماشینی را که باعث کشته شدن جیمز دین شد با ماشین‌های معتبر و رانندگان بدلکاری بازسازی می‌کند. هنگامی که مقامات وزارت حمل و نقل رویداد را به هم می زنند، جیمز با هلن و وان فرار می کند.

دانلود زیرنویس فیلم تصادف ۱۹۹۶ جیمز به زودی به یکی از پیروان وان تبدیل می شود که تصادفات اتومبیل را فتیش می کند، با وسواس فیلم های تست ایمنی اتومبیل را تماشا می کند، از تصادفات رانندگی عکس می گیرد و مرگ افراد مشهور در تصادفات جاده ای را بازگو می کند. کاترین که وان چندین بار او را در ماشینش تعقیب کرده است، شروع به خیال پردازی درباره رابطه  او و جیمز می کند. اگرچه وان در ابتدا ادعا می کند که به “تغییر شکل بدن انسان توسط فناوری مدرن” علاقه مند است، پروژه واقعی او این فلسفه را دنبال می کند که تصادف اتومبیل یک “آسیب شناسی روانی خیرخواهانه است که به ما اشاره می کند”.

زیرنویس فیلم Crash 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس Crash 1996 جیمز با ماشین کانورتیبل لینکلن وان در سراسر شهر رانندگی می کند در حالی که وان در صندلی عقب با یک فاحشه رابطه  دارد. مدت کوتاهی بعد، جیمز کاترین را به یکی از درایوهای خود و وان دعوت می کند. در یک ایالتی، آنها با یک خودروی شکسته روبرو می شوند که شامل کالین سیگریو، یکی از اعضای گروه بود، که قصد داشت به طور واقعی حادثه رانندگی را که باعث کشته شدن جین منسفیلد با وان شد، بازسازی کند. در میان خرابه ها، این سه نفر جسد خون آلود کالین را می بینند که لباس و کلاه گیس بلوند به تن دارد تا دقیقاً شبیه منسفیلد باشد. وان از کشتی غرق شده در هنگام عبور عکس می گیرد. پس از آن، وقتی پلیس کانورتیبل وان را در رابطه با برخورد عابر پیاده جستجو می‌کند، جیمز آن را از داخل یک کارواش می‌راند در حالی که وان و کاترین در صندلی عقب رابطه  دارند.

جیمز متعاقباً با گابریل، یکی دیگر از اعضای گروه که پاهایش با بریس‌های فولادی محدودکننده پوشیده شده است و زخمی شبیه فرج در پشت یکی از ران‌هایش دیده می‌شود، در یک تصادف آسیب دیده است. بعداً، وان از جیمز دعوت می‌کند تا با یک خالکوبی که نمادهای ماشین را روی بدن وان خالکوبی می‌کند، ملاقات کند. پس از آن، جیمز و وان، هر دو بسیار برانگیخته، در ماشین وان رابطه مقعدی دارند.

وان و جیمز با ماشین‌های جداگانه به رانندگی می‌روند و به شدت یکدیگر را تعقیب می‌کنند. در یک پل هوایی، وان عمداً با اتومبیل خود تصادف می کند و در اتوبوس مسافربری پایین می آید و خود را می کشد. پس از مرگ وان، گابریل و هلن از یک انبار زباله بازدید می کنند و در حالی که در ماشین وان دراز کشیده اند، با محبت در آغوش می گیرند.

زیرنویس فیلم تصادف ۱۹۹۶ بعدها، جیمز و کاترین شیرین کاری مشابهی را انجام دادند و جیمز او را در یک بزرگراه با سرعت زیاد تعقیب کرد. کاترین با دیدن نزدیک شدن جیمز کمربند ایمنی خود را باز می‌کند و او به عقب ماشینش می‌خورد و مجبور می‌کند تا در میانی چمن به پایین بیفتد. جیمز از ماشین خود خارج می شود و به ماشین کاترین که وارونه شده است نزدیک می شود. کاترین تا حدی زیر ماشین دراز کشیده، ظاهراً به طور سطحی مجروح شده است. وقتی جیمز از او می پرسد که آیا او خوب است، او به او می گوید که آسیبی ندیده است. در حالی که این زوج در نزدیکی وسیله نقلیه خراب شده را می بوسند و شروع به برقراری رابطه می کنند، جیمز با او زمزمه می کند: “شاید نفر بعدی”، به این معنی که تنها نتیجه ممکن از فتیش افراطی آنها مرگ است.

زیرنویس Crash 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس تصادف ۱۹۹۶ در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۶۲ نقد، با میانگین امتیاز ۶.۸/۱۰، ۶۵% تایید شده است. اجماع چنین می‌گوید: «علی‌رغم جهت‌گیری بالینی بسیار دور، فرض صریح و کراش، قلمرو کلاسیک کروننبرگ است». در متاکریتیک، امتیاز فیلم به عنوان امتیاز ۵۳ از ۱۰۰ که توسط ۲۳ منتقد تعیین شده است، به معنای “نقدهای مختلط یا متوسط” است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn