تاریخ انتشار : دوشنبه 7 فروردین 1402 - 18:40
کد خبر : 217688

دانلود زیرنویس فیلم Cry Danger 1951 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cry Danger 1951 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Cry Danger 1951 زیرنویس فیلم خطر گریه کن یک فیلم مهیج فیلم نوآر محصول ۱۹۵۱ است که دیک پاول و روندا فلمینگ در آن نقش آفرینی می‌کنند. کارگردانی این فیلم را رابرت پریش، ستاره کودک سابق و بعداً تدوینگر در اولین کارگردانی خود برعهده داشت. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس

دانلود زیرنویس فیلم Cry Danger 1951 زیرنویس فیلم خطر گریه کن یک فیلم مهیج فیلم نوآر محصول ۱۹۵۱ است که دیک پاول و روندا فلمینگ در آن نقش آفرینی می‌کنند. کارگردانی این فیلم را رابرت پریش، ستاره کودک سابق و بعداً تدوینگر در اولین کارگردانی خود برعهده داشت.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Cry Danger 1951 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Cry Danger 1951 راکی مولوی به دلیل سرقت و قتلی که مرتکب نشده بود به حبس ابد محکوم شد. او پنج سال بعد آزاد می شود که یک “شاهد عینی”، یک تفنگدار سابق تک پا به نام دلونگ، ناگهان ظاهر می شود و یک حقایق جعلی ارائه می دهد. دلونگ فرصت طلبی است که می فهمد با آزاد کردن راکی می تواند سهمی از ۱۰۰۰۰۰ دلار گم شده از سرقت را به دست آورد. راکی اصرار می کند که او درگیر نبوده است و تصمیم می گیرد تا بفهمد چه کسی او را قاب گرفته است، به این امید که دوستش دنی مورگان را که هنوز به خاطر همان جرم در زندان است، آزاد کند. ستوان پلیس گاس کاب وقتی به لس آنجلس می رسد راکی را ملاقات می کند و به او می گوید که تحت نظارت ۲۴ ساعته خواهد بود.

راکی و دلونگ مکانی را در یک پارک تریلر اجاره کردند. همسر مورگان، نانسی، دوست دختر سابق راکی، در آنجا زندگی می کند. دلونگ با دارلین، یک ساکن زیبا آشنا می شود.

راکی می‌داند که لوئیس کاسترو عامل اصلی سرقت است و معتقد است که او نیز کسی است که او را قاب کرده و به زندان فرستاده است. او به زور اسلحه ۵۰۰۰۰ دلار می خواهد. او در زمان زندانی شدنش سالی ۲۰۰۰۰ دلار درآمد داشت و معتقد است که کاسترو به ازای هر سالی که در زندان گذرانده است، نصف آن را به او بدهکار است. در عوض کاسترو به او ۵۰۰ دلار می دهد تا روی یک مسابقه اسب دوانی ثابت شرط بندی کند. روز بعد راکی سعی می کند شاهدی را پیدا کند که در دادگاه او علیه او شهادت داده است. او خانم فلچر را پیدا می کند که به او می گوید شوهرش دو سال قبل مرده است. او همچنین به او می گوید که پس از شهادت در دادگاه، شوهرش ۵۰۰۰ دلار “ارث” گرفته است.

دانلود زیرنویس فیلم گریه کن ۱۹۵۱ سپس راکی می رود برنده های خود را از مسابقه اسب سواری جمع آوری کند. اما پس از اینکه مقداری از پول را خرج می کند، کاب به او اطلاع می دهد که این پول از سرقت حقوق و دستمزد است و آن را پس می گیرد. راکی متوجه می شود که کاسترو دوباره او را قاب کرده است، اما وقتی کاب با کاسترو تماس می گیرد تا داستان او را بررسی کند، کاسترو اشتباه می کند. او ادعا می کند که حتی نمی دانست راکی دوباره آزاد شده است، که کاب می داند که دروغ است، زیرا او شب قبل راکی را به دفتر کاسترو برد.

زیرنویس فیلم Cry Danger 1951 - بلو سابتایتل

زیرنویس Cry Danger 1951 بعداً، دو مرد دلنگ و دوست دخترش دارلین را با راکی و نانسی اشتباه می گیرند. دلونگ مجروح می شود و دارلین کشته می شود. سپس راکی، کاسترو را مجبور می‌کند تا رولت روسی بازی کند، با اسلحه به سمت سر کتاب‌دار، تا زمانی که کاسترو خراب می‌شود و نشان می‌دهد که نیمی از پول سرقت در گاوصندوق زیر میز او پنهان شده است. او همچنین ادعا می کند که مورگان دوست راکی در سرقت شرکت کرده و قتل را انجام داده است و نانسی حقیقت را می داند و سهم شوهرش را دارد. راکی به کاسترو دستور می دهد که با کاب تماس بگیرد و به او بگوید که اعتراف کامل خواهد کرد. کاسترو در عوض به دژخیمانش، کسانی که دارلین را کشتند، صدا می زند. با این حال، راکی فریب نمی خورد. او خود کاب را صدا می کند و دو قاتل وارد تله پلیس می شوند.

زیرنویس فیلم گریه کن ۱۹۵۱ سپس راکی به دیدن نانسی می رود و به او می گوید که نتوانسته کاسترو را پیدا کند. نانسی اعتراف می کند که پول دارد. می گوید دوستش دارد و التماس می کند که با او و غارت فرار کند. راکی وانمود می‌کند که موافق است، اما وقتی کاب را بیرون از تریلر نانسی منتظر می‌بیند، راکی به او می‌گوید که او پول را کجا پنهان کرده است و می‌رود.

زیرنویس Cry Danger 1951 - بلو سابتایتل

زیرنویس گریه کن ۱۹۵۱ وقتی فیلم برای اولین بار اکران شد، کارکنان مجله ورایتی از فیلم خوششان آمد و گفتند: «همه اجزای یک ملودرام پر تعلیق در Cry Danger موجود است… رابرت پریش، تدوینگر سابق فیلم، یک تعظیم کارگردانی قوی می کند.

بررسی مجله آنلاین مدرن تایم اوت می گوید: “این نوعی از فیلم است که در آن به فلمینگ لذیذ گفته می شود که برای شام منتظر کسی اضافی باشید، لبخند می زند “خوب، من آب بیشتری در سوپ می ریزم”. با بازیکنان پشتیبانی عالی مانند یک جوان، لاغر (برای او) ویلیام کنراد و جی آدلر، این یک لذت سریع، ترد و لاکونیک است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn