تاریخ انتشار : یکشنبه 16 آوریل 2023 - 12:28
کد خبر : 218631

دانلود زیرنویس فیلم Damage 1992 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Damage 1992 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Damage 1992 زیرنویس فیلم آسیب یک فیلم درام روان‌شناختی رمانتیک محصول سال ۱۹۹۲ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لوئیس مال و با بازی جرمی آیرونز، ژولیت بینوش، میراندا ریچاردسون، روپرت گریوز و ایان بنن است. این فیلم که توسط دیوید هار از رمان آسیب نوشته جوزفین هارت اقتباس شده است، درباره یک سیاستمدار

دانلود زیرنویس فیلم Damage 1992 زیرنویس فیلم آسیب یک فیلم درام روان‌شناختی رمانتیک محصول سال ۱۹۹۲ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لوئیس مال و با بازی جرمی آیرونز، ژولیت بینوش، میراندا ریچاردسون، روپرت گریوز و ایان بنن است. این فیلم که توسط دیوید هار از رمان آسیب نوشته جوزفین هارت اقتباس شده است، درباره یک سیاستمدار بریتانیایی (آیرونز) است که با نامزد پسرش که به زودی نامزدش می شود رابطه برقرار می کند و به طور فزاینده ای نسبت به او وسواس پیدا می کند. ریچاردسون نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و جایزه بافتا بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای بازی در نقش همسر آسیب دیده شخصیت اصلی فیلم دریافت کرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Damage 1992 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Damage 1992 دکتر استیون فلمینگ، پزشکی که وارد سیاست شده و وزیر شده است، با همسرش اینگرید و دخترش سالی در لندن زندگی می کند. پسر بالغ آنها، مارتین، یک روزنامه نگار جوان، در جای دیگری در لندن زندگی می کند. در یک پذیرایی، استفن با زن جوانی به نام آنا بارتون، دختر یک دیپلمات بریتانیایی و یک زن فرانسوی که چهار بار ازدواج کرده است، ملاقات می کند. آنا خود را دوست صمیمی مارتین معرفی می کند. او و استفن فوراً جذب یکدیگر می شوند. مدتی بعد، مارتین آنا را برای ملاقات با والدینش در خانه شهری زیباشان می آورد و نشان می دهد که آنها عاشقانه درگیر هستند. تنش  بین استفن و آنا آشکار است، اگرچه به نظر می رسد مارتین و اینگرید از آن بی خبرند.

پس از تماس آنا با دفتر خود، استفن به آپارتمان او می رود، جایی که آنها رابطه دارند. روز بعد، مارتین ارتقاء می یابد و اینگرید یک شام جشن ترتیب می دهد. در آنجا اینگرید مشکوک به نظر می رسد و آنا را درباره دوران کودکی اش بازجویی می کند. آنا می گوید که برادرش، یک سال بزرگتر، در سن 16 سالگی به خاطر “عشق” خودکشی کرد. بعد از شام، مارتین آنا را به خانه می برد و استفن آنها را تعقیب می کند. هنگامی که مارتین بیرون می‌رود، استفن وارد می‌شود و به آنا می‌گوید که چقدر می‌خواست او را در طول شام لمس کند، که باعث شد دوباره رابطه داشته باشند. آنا مرگ برادرش را پس از ابراز تمایل محارم توصیف می‌کند و می‌گوید “او می‌خواست من همه را برای خودش باشم و بزرگ نشم.” او می گوید که افراد آسیب دیده خطرناک هستند و از مالکیت متنفر است.

دانلود زیرنویس فیلم آسیب 1992 وسواس استفان نسبت به آنا عمیق تر می شود. او یک کنفرانس در بروکسل را ترک می کند تا به پاریس برود، جایی که آنا آخر هفته را با مارتین می گذراند. در حالی که مارتین خواب است، استفان و آنا در یک درب با هم رابطه دارند. پس از آن، استفن در مقابل آنا و مارتین حرکت می کند و از آنها جاسوسی می کند. او اکنون می خواهد برای همیشه با آنا باشد، حتی اگر خانواده اش را نابود کند. آنا او را منصرف می کند و به او اطمینان می دهد که تا زمانی که با مارتین باشد، همیشه به او دسترسی خواهد داشت. استفن با بازدید از خانه آنا، پیتر وتزلر (استورمار)، معشوق سابق او را پیدا می کند. استفن حسود تصور می کند آنا خیانت می کند و وقتی پیتر می رود، با او روبرو می شود. آنا آن را انکار می‌کند و می‌گوید که وقتی شاهد خودکشی برادرش بود، نزد پیتر گریخت و به عنوان واکنش با او خوابید.

زیرنویس فیلم Damage 1992 - بلو سابتايتل

زیرنویس Damage 1992 فلاندی ها برای جشن تولد ادوارد لوید، پدر اینگرید و مربی سیاسی استفن، ملاقات می کنند. مارتین اعلام می کند که آنا پیشنهاد ازدواج او را پذیرفته است، که به وضوح استفن را ناراحت می کند. آن شب، سالی او را مشاهده می کند که از اتاق آنا خارج می شود. استفن مضطرب در مورد آن دروغ می گوید و به سالی می گوید که در مورد ازدواج با آنا صحبت می کند زیرا اینگرید ناراحت بود. بعداً، فلاندی ها با مادر آنا، الیزابت، ناهار می خورند، که این ازدواج را تحقیر می کند و می گوید که مارتین شبیه “نوع معمول” آنا نیست، اما توجه دارد که چقدر به برادر مرده آنا شباهت دارد. الیزابت متوجه رفتار تنش‌آمیز آنا و استفان می‌شود. او ماجرا را استنباط می کند و به استفن هشدار می دهد که آن را پایان دهد.

استفن در ابتدا از این کار پیروی می کند و به رابطه پایان می دهد. او سعی می کند به طور جداگانه به مارتین و اینگرید اعتراف کند، اما در نهایت این کار را نمی کند. او با آنا تماس می گیرد، اما وقتی مارتین جواب می دهد، تلفن را قطع می کند. آنا کلیدی را به دفتر استفان می فرستد، با آدرس آپارتمانی که می توانند ملاقات کنند. او به استفن می گوید که نمی تواند بدون همراهی مارتین با او ازدواج کند. آنها در آپارتمان ملاقات می کنند و تلاش دیگری را آغاز می کنند، اما مارتین – که به طور اتفاقی در مورد آپارتمان کشف شده است – آنها را در رختخواب می یابد. او که مات و مبهوت شده بود، به طور تصادفی از روی نرده می افتد و جان خود را از دست می دهد. استفان ویران شده او را در آغوش می گیرد در حالی که آنا بی صدا می رود.

زیرنویس فیلم آسیب 1992 ماجرای استفن فاش می شود و تبدیل به یک جنون رسانه ای می شود. اینگرید مضطرب می پرسد که آیا تا به حال او را دوست داشته است یا نه و به او می گوید که ای کاش هرگز ملاقات نکرده بودند. استفان از سمت دولتی خود استعفا داد. با ملاقات با مادر آنا، او متوجه می شود که آنا با او می ماند، اما او و آنا در آخرین ملاقات خود سکوت می کنند. استفان، همسر و دخترش را ترک می‌کند و به اتاقی اجاره‌ای در یکی از شهرهای جنوب اروپا بازنشسته می‌شود. او در روایت نشان می دهد که آنا را فقط یک بار دیگر در فرودگاه در حال گذر دیده است و او از پیتر صاحب فرزندی شده است. استفن به عکسی که مارتین از استفن، آنا و مارتین با هم به او داده بود، به یک انفجار بزرگ روی دیوارش خیره شده است. او با یک یادداشت آرام پایان می دهد: “او با هیچ کس تفاوتی نداشت.”

زیرنویس Damage 1992 - بلو سابتايتل

زیرنویس آسیب 1992 با استقبال منتقدان مثبت مواجه شده است و امتیاز ۷۹٪ را در Rotten Tomatoes بر اساس بررسی ۲۴ منتقد با میانگین وزنی ۶.۹/۱۰ دارد. Gene Siskel پس از اکران آن را یکی از بهترین فیلم‌های سال دانست و گفت: «هوشمندانه نوشته شده است، با موضوعیت نوشته شده است، بنابراین شخصیت‌ها باورپذیر به نظر می‌رسند» و ادامه داد: «Damage یک فیلم واقعی است». راجر ایبرت این فیلم را «یکی از جذاب‌ترین فیلم‌هایی که تا به حال دیده است» توصیف کرد و به فیلم 4 از 4 ستاره داد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها