تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 فروردین 1402 - 13:16
کد خبر : 217797

دانلود زیرنویس انیمیشن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023

دانلود زیرنویس انیمیشن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023

دانلود زیرنویس انیمیشن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023 زیرنویس انیمیشن شیطان کش: کیمتسو نو یایبا – به دهکده شمشیر ساز همچنین به عنوان روستای اهریمنی ۲۰ ژاپنی شناخته می شود. فیلم اکشن فانتزی بر اساس آرک‌های «منطقه سرگرمی» و «دهکده شمشیر ساز» از سری مانگای شونن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

دانلود زیرنویس انیمیشن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023 زیرنویس انیمیشن شیطان کش: کیمتسو نو یایبا – به دهکده شمشیر ساز همچنین به عنوان روستای اهریمنی ۲۰ ژاپنی شناخته می شود. فیلم اکشن فانتزی بر اساس آرک‌های «منطقه سرگرمی» و «دهکده شمشیر ساز» از سری مانگای شونن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ساخته Koyoharu Gotouge. این دنباله مستقیم فصل دوم مجموعه تلویزیونی انیمه و همچنین دومین اقتباس سینمایی آن است که به دنبال Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train (2020) می باشد. کارگردانی این فیلم بر عهده هارو سوتوزاکی، نویسندگی کارکنان Ufotable، و تهیه کنندگی Ufotable با همکاری Aniplex و Shueisha بوده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023

زیرنویس انیمیشن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023 همانطور که تانجیرو کامادو، زنیتسو آگاتسوما و اینوسوکه هاشیبیرا به ساوند هاشیرا تنگن اوزوی در برابر شیاطین جیوتارو و داکی، دارندگان رتبه ششم از دوازده کیزوکی کمک می‌کنند، [N 1] متوجه می‌شوند که تنها راه برای کشتن خواهر و برادرها سر بریدن است. آنها را به طور همزمان این سه نفر حملات خود را برای بریدن سر دکی هماهنگ می کنند، اما تنگن توسط گیوتارو به شدت مجروح می شود، که سپس اینوسوکه را با سم از پشت می کوبد تا سر خواهرش را پس بگیرد. زنیتسو تانجیرو را از پشت بام هل می‌دهد تا او را از چنگ‌های ابی داکی نجات دهد، درست در زمانی که گیوتارو برای تمسخر تانجیرو به خاطر ناتوانی‌اش در نجات دوستانش وارد می‌شود.

گیوتارو تانجیرو را متقاعد می‌کند که تبدیل به یک شیطان شود، اما تانجیرو با سرش به او ضربه می‌زند و مخفیانه با یک کونای مسموم به شیطان ضربه می‌زند. گیوتارو بی حرکت می شود و تانجیرو سعی می کند سر او را برید. قبل از اینکه داکی بتواند مداخله کند، زنیتسو به او حمله می کند و از آخرین نیروی خود برای رسیدن به گردنش استفاده می کند، زیرا اینوسوکه به او ملحق می شود و با حرکت دادن اندام های داخلی خود پس از ضربه چاقو جان سالم به در می برد. Gyutaro کونای را حذف می کند و بهبود می یابد. او تقریباً تانجیرو را می کشد اما تنگن مداخله می کند و با جیوتارو می جنگد. تانجیرو نیروی باقی مانده خود را احضار می کند و گردن گیوتارو را می زند در حالی که زنیتسو و اینوسوکه گردن داکی را قطع می کنند.

دانلود زیرنویس انیمیشن شیطان کش: کیمتسو نو یایبا – به دهکده شمشیر ساز ۲۰۲۳ شیطان‌کش‌ها با هم، خواهر و برادرهایی را که سرشان به هم نزدیک می‌شود، سر می‌برند. تنگن به تانجیروی که به شدت مسموم شده است هشدار می دهد که درست زمانی که بدن گیوتارو به امواجی از تیغه های خونی منفجر می شود که کل شهر را ویران می کند، فرار کند. با این حال، نزوکو خواهر تانجیرو از هنر شیطان خونی خود برای سوزاندن تیغه ها و نجات برادرش از سم استفاده می کند. او همچنین سم Gyutaro را از Inosuke و Tengen می سوزاند و جان آنها را نجات می دهد. تانجیرو متوجه می شود که یک گیوتارو و داکی در حال مرگ هستند که در مورد شکست خود بحث می کنند و به رابطه آنها توهین می کنند.

زیرنویس انیمیشن Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023

زیرنویس Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023 تانجیرو مداخله می‌کند و از آن‌ها فشار می‌آورد تا با یکدیگر جبران کنند، همان‌طور که دارند، درست همانطور که داکی ابتدا از هم می‌پاشد، در حالی که گیوتارو زندگی انسانی آن‌ها را قبل از تبدیل شدن به شیاطین به یاد می‌آورد. در زندگی پس از مرگ، گیوتارو و داکی با یادآوری قولی که داده بودند قبل از اینکه با هم به جهنم بروند هرگز از هم جدا نشوند، آشتی می کنند. مار هاشیرا اوبانای ایگورو از راه می رسد و تنگن را به خاطر کشتن رتبه بالای شش از دوازده کیزوکی تحسین می کند، اما تنگن به او در مورد بازنشستگی خود از شیطان کشان و پتانسیل تانجیرو برای تبدیل شدن به هاشیرا اطلاع می دهد. در همین حال، موزان کیبوتسوجی، پادشاه شیاطین، پنج دیو باقیمانده – آکازا، گیوککو، هانتگو، دوما و کوکوشیبو – را احضار می کند تا آنها را از مرگ گیوتارو مطلع کند. او قبل از فرستادن گیوککو و هانتنگو به یک ماموریت مشترک، آنها را به خاطر شکست آنها در برآورده کردن خواسته هایش توصیه می کند.

دو ماه بعد، تانجیرو همچنان در حال بهبودی از مصدومیت خود است زیرا زنیتسو و اینوسوکه یک هفته پیش به ماموریت های انفرادی احضار شدند. از آنجا که هوتارو هاگانزوکا شمشیرساز به دلیل شکستن شمشیرهای قبلی خود از جعل شمشیر جدید برای او امتناع می ورزد، به تانجیرو گفته می شود که او را در دهکده شمشیر ساز ملاقات کند تا شخصاً با او صحبت کند. او با نزوکو وارد می‌شود و هر دو با لاو هاشیرا میتسوری کانروجی و همچنین تکچین تکیکاواهارا، رئیس دهکده ملاقات می‌کنند، که به تانجیرو اطمینان می‌دهد که هوتارو را برای ساختن شمشیر برمی‌گرداند.

زیرنویس انیمیشن شیطان کش: کیمتسو نو یایبا – به دهکده شمشیر ساز ۲۰۲۳ در حالی که در چشمه های آب گرم استراحت می کنند، تانجیرو و نزوکو با Genya Shinazugawa، برادر کوچکتر Wind Hashira Sanemi Shinazugawa و همکار شیطان قاتل روبرو می شوند که با عصبانیت به Tanjiro حمله می کند و طوفان می کند. در بازگشت به دهکده، میتسوری به تانجیرو اشاره می کند که در دهکده یک “سلاح مخفی” پنهان شده است که می تواند او را قوی تر کند و با خواهر و برادر خداحافظی می کند. روز بعد، تانجیرو در حین جستجوی هوتارو، با میست هاشیرا مویچیرو توکیتو ملاقات می‌کند و می‌بیند که ظاهراً با او چهره‌ای از رویاهایش است.

زیرنویس Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc 2023

زیرنویس شیطان کش: کیمتسو نو یایبا – به دهکده شمشیر ساز ۲۰۲۳ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۷۱ درصد از ۷ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۶.۴/۱۰ مثبت هستند. تماشاگرانی که توسط CinemaScore مورد بررسی قرار گرفتند، به فیلم نمره متوسط «B+» در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که افراد شرکت‌کننده در نظرسنجی PostTrak به آن ۷۴ درصد نمره مثبت دادند و ۶۱ درصد گفتند که قطعا آن را توصیه می‌کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn