تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 سپتامبر 2023 - 19:16
کد خبر : 225902

فیلم پسر رویایی

دانلود زیرنویس فیلم Dream Boy 2008 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Dream Boy 2008 – بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس فیلم Dream Boy 2008 فیلم پسر رویایی یک فیلم درام گوتیک جنوبی به نویسندگی و کارگردانی جیمز بولتون و بر اساس رمان جیم گریمزلی به همین نام در سال ۱۹۹۵ درباره دو نوجوان است.

دانلود زیرنویس فیلم Dream Boy 2008 فیلم پسر رویایی یک فیلم درام گوتیک جنوبی به نویسندگی و کارگردانی جیمز بولتون و بر اساس رمان جیم گریمزلی به همین نام در سال ۱۹۹۵ درباره دو نوجوان است.

دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Dream Boy 2008 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Dream Boy 2008 ناتان دیویس (استفان بندر) پانزده ساله به همراه والدینش (توماس جی رایان و دایانا اسکاروید) به سنت فرانسیس ویل، لوئیزیانا، یک شهر کوچک جنوبی نقل مکان می کند و شروع به دوستی با پسر بزرگتر همسایه، روی (ماکسی میلیان روگ) می کند. همکار دانش آموز دبیرستانی و راننده اتوبوس که با اولین (رونی مارا) رابطه دارد. ناتان و روی با کمک به یکدیگر در کارهای مدرسه در خانه ناتان شروع به توسعه روابط خود می کنند. در حالی که روی به ناتان آموزش می دهد که چگونه یک مسئله جبر را حل کند، ناتان دست او را لمس می کند. روی ابتدا خود را کنار می کشد، اما بعد دست نیتان را می گیرد.

پس از اتمام کار، پسرها برای قدم زدن در جنگل می روند و یک قبرستان قدیمی پیدا می کنند، جایی که می ایستند و شروع به بوسیدن می کنند. آن‌ها لباس‌های خود را به‌جز جوراب و لباس‌های زیر در می‌آورند و با هم در آغوش می‌کشند. لمس و احساس نرم زیادی بین دو پسر وجود دارد. رابطه بین ناتان و پدرش کمی عجیب و پر از تنش آشکار می شود. یک روز صبح روی اتوبوس را به قسمتی در جنگل می کشد و آنها را می بوسند و ناتان روی را لمس می کند. روی از او می پرسد که آیا نیتان قبلاً با کسی این کار را کرده است یا خیر، و او قول می دهد که هرگز این کار را نکرده است. روی، ناتان را با بورک و رندی به شنا می برد، اما ناتان اعتراف می کند که نمی تواند شنا کند. در حین تماشای روی، برک تهدید می کند که او را در آب می اندازد، اما روی او را متوقف می کند. در حالی که روی آنها را به خانه می برد، به کنار جاده می زند و آنها شروع به بوسیدن می کنند. آن‌ها لباس‌هایشان را در کامیون درآورده‌اند و ناتان روی دامان روی بالا می‌رود و شروع به پیچیدن می‌کنند. روی با عصبانیت او را متوقف می کند و می پرسد “چه کسی [به او] یاد داده که اینطور قاطی کند”. ناتان قسم می خورد “هیچ کس”. روی بیرون می‌آید و من عصبانی هستم، او لباس می‌پوشد

وقتی ناتان همان شب به خانه می‌رسد، پدرش می‌خواهد بداند که آیا به او خوش گذشته است یا نه. ناتان در حالی که به پدرش پاسخ می دهد در آستانه اشک است. یک نخ به کشوی کمد و میله تختش می بندد، بالش هایش را زیر ملحفه هایش می گذارد و روی زمین می رود تا بخوابد. در شب صدای تیز را می شنود و از اتاقش فرار می کند، زیرا پدرش مخفیانه وارد می شود. بعداً مشخص می شود که پدرش در گذشته او را به طور نامناسبی لمس کرده است. ناتان بیرون می خوابد و فقط برای صرف غذا به خانه می آید، اما پس از صرف غذا به درخت خود در بیرون باز می گردد.

دانلود زیرنویس فیلم پسر رویایی 2008 روی او را پیدا می کند و به او جایی برای خوابیدن در انبار خانواده اش پیشنهاد می کند. صبح روز بعد، ناتان برای صرف صبحانه به خانه می رود و پدرش او را می گیرد و سرش فریاد می زند که از او فرار نکند، اما مادر ناتان حرفش را قطع می کند و او به سمت اتوبوس مدرسه می دود. بعداً، روی به ناتان می‌گوید که آن‌ها آخر هفته با برک و رندی به کمپینگ می‌روند. آن شب، روی داستان‌های ارواح را در اطراف آتش می‌گوید، و در چادرشان، نیتن به روی یک بادبزن می‌زند و روی از او می‌پرسد که آیا بدش می‌آید که روی این کارها را به او انجام ندهد، و ناتان می‌گوید که او برایش مهم نیست. با پیاده روی در میان جنگل، پسران یک خانه مزرعه قدیمی پیدا می کنند. آنها برای تحقیق به داخل می روند و ناتان صدایی را می شنود که نام او را صدا می کند، شبیه صدای پدرش. سپس پارچه‌ای را پیدا می‌کنند که روی آن چیزی شبیه به خون است، و بوی گوگرد (که ناتان می‌گوید بوی شیطان است) به مشام می‌رسد و پسرها سایه‌ای را می‌بینند که از پله‌ها بالا می‌رود.

زیرنویس فیلم Dream Boy 2008 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dream Boy 2008 برک چراغ قوه را از روی می گیرد و با رندی به تحقیق می رود. روی و ناتان به اتاق خواب می روند و با هم صحبت می کنند و ناتان می گوید که احساس می کند هرگز آن خانه را ترک نخواهد کرد. او دوباره صدا را می شنود و روی می رود تا ببیند بچه ها برگشته اند یا نه. ناتان پدرش را می بیند و چشمانش را محکم می بندد که روی دوباره وارد اتاق می شود. او به ناتان می گوید که دیگر به هر چیزی که می بیند نگاه نکند و او را می بوسد. زمانی که برک و رندی آن‌ها را پیدا کردند، روی زانو می‌زند و به سراغ ناتان می‌رود. روی طوفانی از اتاق بیرون می آید و نیتن دوباره صدا را می شنود و ناگهان بیهوش می شود. سایه یک نفر او را از پله ها بالا می برد.

در اتاق زیر شیروانی، برک به ناتان تجاوز می‌کند، و متوجه می‌شود که چه کرده است، در حالی که از خودش منزجر شده است، دستی را از روی صندلی گهواره‌ای می‌شکند و با آن بر سر ناتان می‌کوبد. خون شروع به جمع شدن روی زمین زیر سر ناتان می کند و برک او را در اتاق زیر شیروانی رها می کند. هنگامی که روی و رندی صبح روز بعد نیتان را پیدا می کنند، به نظر می رسد که او مرده است. روی به رندی می‌گوید که ادامه دهد و برک را پیدا کند، که او می‌گوید فعلاً به آنچه اتفاق افتاده اعتقادی ندارد. روی یک بار گریه می کند که رندی می رود، سپس روی نیز می رود. پلیس از راه می رسد و پدر ناتان را می آورد که با گریه صورت ناتان را با یک پتو پوشانده است.

ناتان طوری بیدار می شود که انگار از مردگان زنده شده است، بلند می شود و خانه مزرعه را ترک می کند. او برای مدت طولانی همچنان سرگردان از ضربه ای که به سرش وارد شده بود. در نهایت او روی را می بیند که از کلیسای عصر یکشنبه بیرون می آید، اما روی با خانواده اش است، بنابراین نیتن بیشتر در انتظار رسیدن روی به خانه سرگردان است. مادر ناتان پدرش را ترک می کند و ناتان که اکنون سرش روشن است، روی را در حال گریه در انباری که ناتان در آن از پدرش پنهان کرده بود، می یابد. همانطور که روی به بالا نگاه می کند، نیتان را می بیند و او را در آغوش می گیرد.

زیرنویس فیلم پسر رویایی 2008 در پایان داستان، روی در حال رانندگی اتوبوس است و در آینه به یک صندلی خالی نگاه می کند، اما وقتی برای بار دوم نگاه می کند، ناتان آنجاست و به او لبخند می زند.

زیرنویس Dream Boy 2008 - بلو سابتايتل

زیرنویس پسر رویایی 2008 اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم برلین در آلمان در 12 فوریه 2008 به نمایش درآمد. اولین نمایش آمریکایی آن در 24 اکتبر 2008 در جشنواره بین المللی فیلم شیکاگو بود. این فیلم در 24 آگوست 2010 به صورت DVD در آمریکای شمالی منتشر شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها