تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 مارس 2023 - 18:00
کد خبر : 217452

دانلود زیرنویس فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 یک فیلم کمدی و اکشن دزدی فانتزی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دیلی است که با همکاری مایکل گیلیو فیلمنامه را بر اساس داستانی از کریس مک کی و گیلیو نوشتند. این فیلم بر اساس بازی نقش‌آفرینی رومیزی Dungeons

دانلود زیرنویس فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 یک فیلم کمدی و اکشن دزدی فانتزی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دیلی است که با همکاری مایکل گیلیو فیلمنامه را بر اساس داستانی از کریس مک کی و گیلیو نوشتند. این فیلم بر اساس بازی نقش‌آفرینی رومیزی Dungeons & Dragons، در کمپین Forgotten Realms اتفاق می‌افتد و هیچ ارتباطی با سه‌گانه فیلمی که بین سال‌های 2000 تا 2012 منتشر شد، ندارد. بازیگرانی چون کریس پاین، میشل رودریگز، رژ-ژان پیج، عدالت اسمیت، سوفیا لیلیس و هیو گرانت.

براي دانلود فيلم اينجا کليک کنيد

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 ادگین دارویس سال‌ها به عنوان عضوی از هارپرز کار کرد تا اینکه همسرش توسط جادوگر قرمزی که در یک ماموریت با آن روبرو شده بود کشته شد. ادگین با همراهی وحشی هولگا کیلگور، سعی کرد با روی آوردن به دزدی، زندگی جدیدی برای خود و دخترش کیرا بسازد و تیمی را با جادوگر آماتور سیمون اومار و فورج فیتزویلیام سرکش تشکیل داد. یکی از ماموریت‌ها منجر به نفوذ آن‌ها به قلعه سابق هارپر برای به دست آوردن یک تبلت رستاخیز شد که به ادگین اجازه می‌داد همسرش را زنده کند، اما آشنای جدید فورج، سوفینا، یک جادوگر سرخ است که از نفوذ برای سرقت چیز دیگری از قلعه استفاده می‌کند. . سایمون و فورج می توانند فرار کنند، اما ادگین و هولگا دستگیر می شوند.

آن دو دو سال بعد از زندان خود فرار می کنند و متوجه می شوند که فورج به عنوان نگهبان کیرا عمل می کند و به ارباب Neverwinter تبدیل شده است. فورج مدعی شده است که ادگین به این دلیل دستگیر شده است که او فقط می‌خواست ثروتمند شود نه اینکه دلیل واقعی حمله را فاش کند، تبلت رستاخیز مادر کیرا. وقتی فورج تلاش می‌کند تا ادگین و هولگا را اعدام کند، آنها فرار می‌کنند و تصمیم می‌گیرند که تیم جدیدی را برای نفوذ به طاق فورج و بازیابی تبلت رستاخیز به عنوان مدرکی مبنی بر اینکه ادگین حقیقت را می‌گوید استخدام کنند. آن‌ها سایمون را دنبال می‌کنند تا از مهارت‌های جادویی‌اش استفاده کنند، و سایمون دوریک، یک دروید بندکش را به عنوان عضو دیگر پیشنهاد می‌کند.

دانلود زیرنویس فیلم سیاه چال ها و اژدها: افتخار در میان دزدان 2023 تغییر شکل حیوانات دوریک به گروه اجازه می‌دهد تا دفاع‌های اطراف طاق را تأیید کنند، اما سایمون اعلام می‌کند که قدرتی ندارد که افسون‌های پیچیده را غیرفعال کند. هولگا با یادآوری داستانی از یک یادگار به دست آمده توسط مردمش که چنین قدرتی دارد، آنها را به قبرستانی قدیمی هدایت می‌کند که به سیمون اجازه می‌دهد با طلسم از مردگان سؤال کند. گروه با تأیید اینکه سربازان سکان مورد نظرشان را در آخرین نبرد خود به دست گرفتند، این یادگار را به زنک یاندار، یکی از پالادین ها و بازمانده تای پس از اینکه جادوگران سرخ کشورشان را ویران کردند، ردیابی کردند.

زیرنویس فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 گروه را به شهر زیرزمینی که در آن یادگاری را ترک کرد، راهنمایی می‌کند، که همچنین منجر به دریافت کارکنان Hither و Thither توسط Simon می‌شود که امکان انتقال از راه دور کوتاه را فراهم می‌کند. با بازیابی کلاه ایمنی، زنک می رود، اما سیمون در تسلط بر یادگار مشکل دارد. ادگین طرح جدیدی را پیشنهاد می‌کند که در آن از کارکنان برای دوربری به داخل طاق و سرقت ثروت فورج در طول بازی‌های جدیدی که او بازگشایی کرده است، استفاده می‌کنند. با این حال، هنگامی که آنها به طاق نفوذ می کنند، معلوم می شود که خالی است، و باعث می شود ادگین و دیگران متوجه شوند که فورج با سوفینا کار کرده است تا مراسمی باستانی برگزار کند تا کسانی را که در بازی ها شرکت می کنند با شاخی که در آن دزدیده است، به بردگان زامبی خود تبدیل کنند. حمله اصلی، در حالی که فورج با ثروت فرار می کند.

ادگین می‌تواند با متقاعد کردن فورج برای قرار دادن آنها در بازی‌ها با بازی بر روی نفس خود از اعدام بگریزد و به تیم اجازه دهد در طول مسابقه فرار کند. با بازگشت به قایق که فورج ثروت خود را در آن جا به جا کرده بود، فورج ثابت می کند که ادگین حقیقت را گفته است، زمانی که او کیرا را تهدید می کند که ادگین را متقاعد کند که قایق را رها کند، فقط برای اینکه گروه قایق را پس بگیرند. شاهد اینکه سوفینا مراسم خود را آغاز می کند، ادگین را به این نتیجه می رساند که باید به عقب برگردند و مردم را نجات دهند، با استفاده از کارکنان تله پورت برای انتقال ثروت های دزدیده شده فورج از قایق و پخش شدن در سراسر شهر برای بیرون کشیدن مردم از استادیوم.

زیرنویس فیلم سیاه چال ها و اژدها: افتخار در میان دزدان 2023 سوفینا که از شکست خود خشمگین شده است به گروه حمله می کند، اما در این روند سایمون می تواند بر جادوی خود مسلط شود. تلاش سوفینا برای استفاده از طلسم توقف زمانی شکست می خورد که سایمون طلسم را باطل می کند و به کیرا اجازه می دهد تا از یک آویز نامرئی برای قرار دادن یک دستبند ضد جادو روی سوفینا استفاده کند تا تیم بتواند او را شکست دهد. مشخص می شود که هولگا در نبرد به طرز مرگباری مجروح شده است، اما ادگین و کیرا از تبلت برای بازگرداندن او به زندگی استفاده می کنند. با بازسازی، لرد قدیمی Neverwinter تیم را قهرمانان قلمرو اعلام می کند و فورج به زندان فرستاده می شود.

زیرنویس Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس سیاه چال ها و اژدها: افتخار در میان دزدان 2023 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 85 درصد از نظرات 53 منتقد، با میانگین امتیاز 7.3/10 مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «یک کمدی با روحیه عفونی با هسته احساسی قوی، Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves حتی اگر HP خود را از OP خود نشناسید، فانتزی و ماجراجویی سرگرم‌کننده ارائه می‌کند.» متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس 15 منتقد، امتیاز 77 از 100 را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است.

پس از نمایش در South by Southwest، A.A. داود در کرون خاطرنشان کرد که «واکنش شب گذشته در تئاتر پارامونت نشان می‌دهد که این می‌تواند موفقیت بزرگ‌تری از آن چیزی باشد که بسیاری از آن‌ها پیش‌بینی می‌کردند، در صورتی که خبر بهره‌برداری از مدل مارول سریع و دور از راه برسد».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید رپورتاژ آگهی

جدیدترین  گلایه   دستگیر  شورا   ثبت   اشتغالزای

اختصاص  جمع آوری   ۳۷ اثر  فصل  کمک   آماده 

خرید   برگزاری  حضور   مسابقا  بلیت پر  رئیس 

انتخابات   نشان ملی   خرداد   آغاز کا   آماده

 جدیدتری  اجرای   ۱۲ کیل   مدیرک

 یک زوج   پاسد   سبک  تولید   مصوبات

استند تسلیت

پلتفرم تبادل پرفکت مانی

automoby

خرید روباکس

post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post