تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 فروردین 1402 - 13:08
کد خبر : 218736

دانلود زیرنویس فیلم El Topo 1970 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم El Topo 1970 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم El Topo 1970 زیرنویس فیلم ال توپو یک فیلم هنری وسترن اسید مکزیکی محصول ۱۹۷۰ به نویسندگی، موسیقی متن، کارگردانی و بازی آلخاندرو جودوروفسکی است. این فیلم با شخصیت ها و اتفاقات عجیب و غریب، استفاده از مجریان معلول و کوتوله، و مقادیر زیادی از نمادگرایی یهودی-مسیحی و فلسفه شرقی، در مورد

دانلود زیرنویس فیلم El Topo 1970 زیرنویس فیلم ال توپو یک فیلم هنری وسترن اسید مکزیکی محصول ۱۹۷۰ به نویسندگی، موسیقی متن، کارگردانی و بازی آلخاندرو جودوروفسکی است. این فیلم با شخصیت ها و اتفاقات عجیب و غریب، استفاده از مجریان معلول و کوتوله، و مقادیر زیادی از نمادگرایی یهودی-مسیحی و فلسفه شرقی، در مورد «ال توپو» – یک تفنگچی خشن و سیاه پوش تلاش برای روشنگری با بازی خود جودوروفسکی – و اوست.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم El Topo 1970 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم El Topo 1970 «ال توپو» با پسر جوان برهنه‌اش هیجو سوار بر اسب در صحرا سفر می‌کند. پس از اینکه آنها با شهری روبرو می شوند که مردم، اسب ها و دام های آن سلاخی شده اند، “ال توپو” عاملان و رهبر آنها را که یک سرهنگ چاق طاس است شکار می کند و می کشد. “ال توپو” پسرش را به راهبان ماموریت شهرک می سپارد و با زنی که سرهنگ او را به عنوان برده نگه داشته بود سوار می شود. «ال توپو» پس از اینکه آب تلخ را با هم زدن با شاخه ای شیرین کرد، نام زن را مره می گذارد. «ال توپو» که به غذا و آب نیاز دارد، پاهای مارا را از هم جدا می کند و از شن های زیر آنها تخم می کند، سپس قبل از شلیک به یک سنگ دعا می کند، که سپس آب آزاد می کند. وقتی مارا همین تکنیک ها را امتحان می کند، چیزی به دست نمی آورد، به نظر می رسد که ایمان «ال توپو» را ندارد. پس از اینکه “ال توپو” لباس های او را پاره کرد و ظاهراً به او تجاوز کرد، مارا بلافاصله می تواند تخم مرغ و آب پیدا کند. او به «ال توپو» می‌گوید که عشق او را باز نمی‌گرداند مگر اینکه او با شکست دادن چهار استاد بزرگ تفنگ بیابان خود را بهترین اسلحه‌باز ثابت کند. هر استاد تفنگ نماینده یک مذهب یا فلسفه خاص است و “ال توپو” قبل از تحریک یک دوئل از هر یک از آنها یاد می گیرد. “ال توپو” هر بار پیروز می شود، نه از طریق مهارت برتر، بلکه از طریق حیله یا شانس.

پس از اولین دوئل، زنی سیاه پوش که با صدای مردانه صحبت می کند، زوج را پیدا می کند و آن ها را نزد استادان تفنگ باقی مانده راهنمایی می کند. همانطور که او هر استاد را می کشد، “ال توپو” شک های فزاینده ای در مورد ماموریت خود پیدا می کند، اما مارا او را متقاعد می کند که ادامه دهد. بعد از اینکه استاد نهایی اسلحه با کشتن خود قبل از اینکه ال توپو بتواند او را بکشد، «ال توپو» را پیشی می‌گیرد، «ال توپو» از گناه غرق می‌شود، اسلحه‌اش را نابود می‌کند و به مکان‌هایی که اربابان را کشته است، می‌رود و اجساد آن‌ها را پیدا می‌کند. یا در آتش، پوشیده از اشیاء هندسی، یا ازدحام زنبورها. زن ناشناس با «ال توپو» روبه‌رو می‌شود و به شیوه‌ای انگ به او شلیک می‌کند. مارا سپس با زن سوار می شود، در حالی که “ال توپو” فرو می ریزد و توسط گروهی از افراد بد شکل گرفته می شود.

دانلود زیرنویس فیلم ال توپو ۱۹۷۰ «ال توپو» سال‌ها بعد در غاری از خواب بیدار می‌شود و متوجه می‌شود که قبیله رانده‌شدگان بدشکل از او مراقبت کرده‌اند و او را به‌عنوان شخصیتی خداگونه در نظر می‌گیرند، در حالی که او در خواب بوده و در مورد «چهار درس» استادان تفنگ فکر می‌کند. “. طردشدگان در سیستمی از غارها زندگی می کنند که در آنها مسدود شده است – تنها راه خروج به دلیل بدشکلی هایشان دور از دسترس آنها است. وقتی “ال توپو” بیدار می شود، “دوباره متولد می شود” و تصمیم می گیرد به فراریان رانده شده کمک کند. او می‌تواند به در خروجی برسد و همراه با دختر کوتوله‌ای که معشوق او می‌شود، برای فرقه‌های فاسد شهر همسایه اجرا می‌کند تا پولی برای دینامیت جمع‌آوری کند تا به حفر تونلی در یک طرف کوه کمک کند. در زندان نگه داشته شده است.

زیرنویس فیلم El Topo 1970 - بلو سابتایتل

زیرنویس El Topo 1970 هیجو، که اکنون یک راهب جوان است، برای کشیش جدید به شهر می‌آید، اما از دینی که فرقه‌ها انجام می‌دهند – به ویژه با نمایش مکرر یک خط اصلی از چشم مشیت – و مشغولیت خشونت‌آمیز آنها با اسلحه، منزجر شده است. ، از “آیین” کلیسایی آنها تا اوج خونین فیلم. علی‌رغم تغییر ظاهری بزرگ «ال توپو»، هیجو او را می‌شناسد و قصد دارد او را درجا بکشد، اما می‌پذیرد که صبر کند تا موفق شود طردشدگان را آزاد کند. هیجو با پوشیدن لباس‌های مشکی اسلحه‌گر پدرش، در زمانی که پروژه در حال انجام است، بی‌صبر می‌شود و شروع به کار در کنار «ال توپو» می‌کند تا لحظه‌ای که او را می‌کشد، تسریع کند. در نقطه ای که هیجو آماده است تا از اتمام تونل دست بکشد، “ال توپو” به داخل غار نفوذ می کند. تونل کامل شده است، اما هیجو متوجه می شود که نمی تواند خود را مجبور به کشتن پدرش کند.

زیرنویس فیلم ال توپو ۱۹۷۰ طردشدگان بیرون می آیند، اما با ورود به شهر توسط فرقه داران تیراندازی می شوند. «ال توپو» بی پناه شاهد سلاخی شدن جامعه است و به خود شلیک می شود. او با عبور از زخم‌هایش، شهر را قتل عام می‌کند، سپس یک چراغ نفتی برمی‌دارد و خود را به آتش می‌کشد. معشوق او در همان زمان زایمان می کند و او و پسرش قبری برای بقایای او می سازند. این می شود کندوی عسل مانند یکی از قبرهای استادان تفنگ. پسر «ال توپو» با معشوق و فرزند پدرش سوار بر اسب می‌رود.

زیرنویس El Topo 1970 - بلو سابتایتل

زیرنویس ال توپو ۱۹۷۰ در گردآورنده بررسی Rotten Tomatoes، El Topo دارای رتبه تایید ۸۰٪ بر اساس ۴۴ بررسی و میانگین امتیاز ۷.۱/۱۰ است. اجماع آن چنین می‌گوید: «ال توپو با تبدیل‌های مست‌کننده و گیج‌کننده، حاوی انبوه خلاقیت‌هایی است که آلخاندرو جودوروفسکی نویسنده و کارگردان را به چنین استعدادی منحصربفرد تبدیل کرده است».

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn