تاریخ انتشار : یکشنبه 21 اسفند 1401 - 18:25
کد خبر : 217101

دانلود زیرنویس فیلم Go Goa Gone 2013 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Go Goa Gone 2013 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Go Goa Gone 2013 یک فیلم کمدی اکشن زامبی هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۱۳ به کارگردانی راج و دی. در این فیلم سیف علی خان، کونال خمو، ویر داس، آناند تیواری و پوجا گوپتا حضور دارند. این فیلم در ۱۰ می ۲۰۱۳ اکران شد. تقریباً یک سوم فیلم در موریس فیلمبرداری

دانلود زیرنویس فیلم Go Goa Gone 2013 یک فیلم کمدی اکشن زامبی هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۱۳ به کارگردانی راج و دی. در این فیلم سیف علی خان، کونال خمو، ویر داس، آناند تیواری و پوجا گوپتا حضور دارند. این فیلم در ۱۰ می ۲۰۱۳ اکران شد. تقریباً یک سوم فیلم در موریس فیلمبرداری شد. این اولین فیلم هندی زامبی است. Goa Goa Gone در باکس آفیس موفق بود. بررسی های متفاوتی دریافت کرد. آهنگسازی، ویرایش و استفاده از زامبی ها مورد ستایش قرار گرفت، در حالی که فیلمنامه و قسمت دوم مورد انتقاد قرار گرفتند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Go Goa Gone 2013 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Go Goa Gone 2013 هاردیک و لوو دو مرد جوان هستند که با هم اتاقی/دوست خود بانی زندگی می کنند. پس از اینکه هاردیک کار خود را از دست می دهد و لوو توسط دوست دخترش اخراج می شود، هر دو تصمیم می گیرند همراه بانی به گوا بروند تا آرام شوند. در گوا، لوو عاشق لونا می‌شود و او بچه‌ها را به یک مهمانی هیجان انگیز دعوت می‌کند که توسط مافیای روسی برگزار می‌شود، که در جزیره‌ای منزوی برگزار می‌شود. هیچ یک از دوستان داروی جدید را امتحان نکردند زیرا بسیار گران است. صبح روز بعد، سه هم اتاقی متوجه می شوند که جزیره توسط زامبی ها آلوده شده است، سعی کردند به سمت قایق خود فرار کنند، اما لوو همه اصرار کرد که لونا را در ویلای بالای تپه بررسی کنند. ویلا در اثر حمله زامبی‌ها دچار رگ‌های خونی شد اما لونا را در مخفیگاه یافت. او به آنها گفت که دوستش مریض شده و تبدیل به یک زامبی شده است و به دوست دیگرش حمله کرد در حالی که او ترسیده خود را قفل کرده بود. هر سه لونا را از ویلای خود نجات می دهند و به امید زنده ماندن در کنار هم می مانند. هنگامی که دوستان او تبدیل به زامبی شدند و در راه به آنها حمله کردند، یک مافیوز روسی، بوریس و همکارش از راه می رسند و خود را به عنوان یک قاتل زامبی نشان می دهند.

بوریس، شریک زندگی‌اش نیکولای، سه پسر و لونا قصد دارند از قایق‌ای که برای سفر به جزیره استفاده کرده بودند برای فرار از آن استفاده کنند. بوریس و نیکولای اسلحه‌های خود را به شرط هدر ندادن گلوله‌ها، به لوو و هاردیک دادند تا اصرار کنند، اما آنها تمام گلوله‌ها را صرف یک زامبی کردند که بوریس مجبور شد آن را از بین ببرد.

در راه، وقتی دسته ای سر راهشان قرار گرفت، لونا و سه نفر از درختی بالا رفتند و بوریس و نیکولای برای فرار در بوته ها پنهان شدند، اما بانی سقوط کرد که یک زامبی متوجه شد. وقتی به بانی حمله کرد، بوریس آن را با چاقو پایین می آورد. بوریس گفت که این داروی جدید، D2RF، که مهمانی برای آن به عنوان مراسم راه اندازی برگزار شد، مسئول آن بود و بخشی از مغز زنده است، بقیه از نظر فنی مرده کسانی هستند که آن را مصرف می کنند. او حتی گفت که آنها با خون انسان بالا می‌روند و وقتی گرسنگی آنها بیشتر شد این وضعیت بدتر شد.

دانلود زیرنویس فیلم برو گوا رفته ۲۰۱۳ در نهایت، پس از فرار از جنگل، آنها متوجه می شوند که سرزمین اصلی نیز مورد هجوم زامبی ها قرار گرفته است و آنها را مجبور می کند راه دیگری برای زنده ماندن پیدا کنند. بوریس به آنها می گوید که قایق به دلیل ماهیت چرخه ای جریان های آب به مکان اصلی بازخواهد گشت. با این حال، قایق توسط یک زامبی گرفته شده است. آنها خانه ای خالی پیدا می کنند و تصمیم می گیرند در آنجا بمانند. چند میوه در یخچال پیدا کردند، آن شب آن را داشتند. بوریس شک داشت که هاردیک از دوست دختر روس آلوده اش آلوده شده باشد، سعی کرد بکشد اما بقیه سه نفر از او دفاع کردند و بوریس از آنها خواست که او را زیر نظر داشته باشند. بوریس چهار نفر را در خانه رها می کند و می گوید که کارهای مهمی با نیکولای دارد.

زیرنویس فیلم Go Goa Gone 2013 - بلو سابتایتل

زیرنویس Go Goa Gone 2013 شب بعد از خروج بوریس، زامبی ها خانه را پیدا کرده و به چهار نفرشان حمله می کنند. ایده Luv برای بازی مانند یک زامبی شکست خورد و آنها مجبور شدند در حال دویدن باشند. آنها از زامبی ها فرار می کنند و به منطقه ی rave party می رسند و به دنبال غذا می گردند. در آنجا نیز توسط زامبی ها مورد حمله قرار می گیرند. بانی در چادر به دام می افتد و توسط زامبی ها کشته می شود. هر سه با کمک بوریس و نیکولای موفق به فرار می شوند: که به موقع می رسند. در راه، نیکولای توسط یک زامبی گاز گرفته می شود، بنابراین او در جنگل می ماند. این چهار نفر غمگین هستند.

لونا متوجه می شود که بوریس برای تهیه کوکائین گران قیمت خود به آنجا رفته است. در حالی که منتظر رسیدن قایق است، هاردیک از بانی تماس می گیرد که می گوید او زنده است و بالای یک برج است. چهار نفر برای نجات او می روند، جایی که بوریس توسط زامبی ها محاصره می شود و چهار جوان فرار می کنند.

وقتی به جیپ بوریس می رسند، بانی به آنها می گوید که به سمت زامبی هایی که برای حمله به او می آمدند کوکائین پرتاب کرد. اختلاط قرص قرمز و کوکائین آنها را آرام کرد. آنها برای نجات بوریس برمی گردند و بسته های کوکائین را به سمت آسمان پرتاب می کنند و از بوریس می خواهند که به آنها شلیک کند. این ترفند کار می کند و همه زامبی ها متوقف می شوند. او مجبور شد نیکولای را با یک موشک انداز به هنگام تفنگ ساچمه ای از پای در آورد. در کنار دریا، منتظر قایق بود و وقتی قایق رسید، بوریس آدرینا را نشانه گرفت اما هاردیک از او خواست که این کار را نکن و او زامبی او را فریب داد تا از قایق پایین بیاید تا بتوانند فرار کنند. آنها جزیره را ترک می کنند و به این نتیجه می رسند که مواد مخدر زندگی آدم را خراب می کند.

زیرنویس فیلم برو گوا رفته ۲۰۱۳ وقتی به سواحل گوا می رسند، می بینند که شهرک در حال سوختن است و همه چیز آسیب دیده است. هر پنج نفر اسلحه‌هایشان را بیرون می‌آورند، و فیلم در همان جا به پایان می‌رسد – «پایان.. نزدیک است»، که نشان‌دهنده آخرالزمان زامبی‌ها است.

زیرنویس Go Goa Gone 2013 - بلو سابتایتل

زیرنویس برو گوا رفته ۲۰۱۳ این فیلم نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد و در کمدی ترسناک جایگاهی کالت به دست آورد. Piyasree Dasgupta از Firstpost خاطرنشان کرد که “Go Goa Gone به شیوه ای شبیه به دلی بللی کار می کند” و آن را به دلیل “سرعت فوق العاده” و “ویرایش هوشمندانه” ستایش کرد. لیزا تسرینگ از هالیوود ریپورتر اظهار داشت که «فیلم امیدوارکننده‌ای شروع می‌شود» و موسیقی متن آن را «عفونی‌کننده» می‌خواند و در عین حال از فیلم‌نامه آن به دلیل «فروختن در نیمه راه» انتقاد می‌کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn