تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 بهمن 1400 - 11:39
کد خبر : 194545

دانلود زیرنویس فیلم Inubu 2021 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Inubu 2021 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم Inubu 2021 سوتا هانای (کنتو هایاشی) ۲۲ ساله و دانشجوی دانشگاه در بخش دامپزشکی است. از کودکی همیشه عاشق حیوانات بوده است. آپارتمان او پر از حیواناتی است که به کمک نیاز داشتند. روزی سوتا هانای سگی را که در آزمایشات مورد استفاده قرار می گرفت نجات می دهد. او برای نجات

دانلود زیرنویس فیلم Inubu 2021 سوتا هانای (کنتو هایاشی) ۲۲ ساله و دانشجوی دانشگاه در بخش دامپزشکی است. از کودکی همیشه عاشق حیوانات بوده است. آپارتمان او پر از حیواناتی است که به کمک نیاز داشتند. روزی سوتا هانای سگی را که در آزمایشات مورد استفاده قرار می گرفت نجات می دهد. او برای نجات بیشتر حیوانات، باشگاه «اینوبو» را راه اندازی می کند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/inubu-2021/

Inubu: The Dog Club': Puppy love with a heavy dose of advocacy | The Japan  Times

زیرنویس فیلم Inubu 2021 دوست او ریوسوکه شیباساکی (تایشی ناکاگاوا) در میان افراد دیگر به گروه می‌پیوندد. ریوسوکه شیباساکی نیز عاشق سگ است و در همان بخش دامپزشکی سوتا هانای دانشجو است. آنها برای محافظت از حیوانات سخت کار می کنند. ۱۶ سال بعد گزارشی منتشر شد. این گزارش در مورد سوتا هانایی است که دستگیر شده است.

Inubu (2021) - MyDramaList

زیرنویس Inubu 2021 هانای سوتا ۲۲ ساله و دانشجوی دانشگاه در بخش دامپزشکی است. از کودکی همیشه عاشق حیوانات بوده است. آپارتمان او پر از حیواناتی است که به کمک نیاز داشتند. یک روز هانای سوتا سگی را که در آزمایشات مورد استفاده قرار می‌گرفت نجات می‌دهد.

Japanese Movie Poster: Inubu (2021) - 3D model by Keisuke.Tanaka  (@Keisuke.Tanaka) [4c2e574]

او برای نجات بیشتر حیوانات، باشگاه «اینوبو» را راه اندازی می کند. دوست او Shibasaki Ryosuke، در میان افراد دیگر، به گروه می پیوندد. شیباساکی ریوسوکه نیز عاشق سگ است و در همان بخش دامپزشکی با هانای سوتا دانشجو است. آنها برای محافظت از حیوانات سخت کار می کنند. ۱۶ سال بعد گزارشی منتشر شد. این گزارش در مورد هانای سوتا است که دستگیر شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn