تاریخ انتشار : شنبه 6 اسفند 1401 - 17:25
کد خبر : 216479

دانلود زیرنویس فیلم Michael 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Michael 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Michael 2023 زیرنویس فیلم هندی مایکل یک فیلم اکشن و مهیج نئو نوآر هندی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی رانجیت جیاکودی است که توسط کاران سی اینترتینمنتز و سینما سر ونکتسوارا تهیه شده است. در این فیلم ساندیپ کیشان، ویجی ستوپاتی، دیویانشا کاوشیک، گاوتام واسودف منون، وارون ساندش، وارالاکسمی ساراثکومار،

دانلود زیرنویس فیلم Michael 2023 زیرنویس فیلم هندی مایکل یک فیلم اکشن و مهیج نئو نوآر هندی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی رانجیت جیاکودی است که توسط کاران سی اینترتینمنتز و سینما سر ونکتسوارا تهیه شده است. در این فیلم ساندیپ کیشان، ویجی ستوپاتی، دیویانشا کاوشیک، گاوتام واسودف منون، وارون ساندش، وارالاکسمی ساراثکومار، و آیاپا پی شارما حضور دارند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Michael 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Michael 2023 در دهه ۱۹۸۰، مایکل یک گانگستر است که توسط گورونات رئیس جنایی مستقر در بمبئی راهنمایی می شود و توسط دست راستش سوامی بزرگ می شود. با این حال، او همیشه توسط پسر گورونات، آمارنات، و همسرش، چارولاتا، مخالفت می‌کند.

یک روز، گورونات مورد حمله یک باند قرار می گیرد، جایی که او متوجه می شود که رقیبش، راتان، پشت این حمله بوده است. گورونات مایکل را به دهلی می فرستد تا راتان و دخترش تیرا را بکشد. با این حال، مایکل عاشق Theera می شود و تصمیم می گیرد راتان را نکشد. یک شب، مایکل، تئرا و راتان اسیر شده و به آمارنات آورده می شوند. او فاش می‌کند که حمله به پدرش را سازماندهی کرده است تا موقعیت او را به دست بگیرد. او همچنین به مایکل می گوید که تیرا قبلا تظاهر می کرد که مایکل را دوست دارد، اما اکنون واقعا او را دوست دارد. آمارنات راتان را می کشد و به مایکل شلیک می کند و او را به شدت مجروح می کند. مردان آمارنات او را به دریا می اندازند.

دانلود زیرنویس فیلم هندی مایکل ۲۰۲۳ با این حال، مایکل زنده می ماند و به مخفیگاه آمارنات می رسد. او تقریباً همه مردان آمارنات را مجروح می کند و می کشد، قبل از اینکه خود آمارنات را بکشد. او بعداً با Theera می رود. مایکل در مورد مرگ آمارنات به دست او، به گورونات، که قسم می خورد که انتقام بگیرد، فاش می کند. Charulatha و Gurunath به مخفیگاه Amarnath می روند تا جسد او را جمع آوری کنند. گورونات جایزه ای را برای کشتن مایکل و تئرا در ازای موقعیت خود اعلام می کند. مایکل و تئرا توسط کاناما و همسرش، یک افسر پلیس بازنشسته، گرفته می شوند تا از دست مردان گورونات پنهان شوند. شوهر کاناما با گورونات تماس می گیرد و به او می گوید که مایکل و تیرا با او می مانند.

زیرنویس فیلم Michael 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس Michael 2023 گورونات افراد خود را می فرستد تا آنها را بکشند، اما در بدو ورود، توسط شوهر کاناما کلاهبرداری می شود، جایی که او به همراه کاناما، مردان گورونات را به پایان می رساند. کاناما و همسرش به Theera فاش می‌کنند که مادر مایکل، جنیفر، خواننده، با گورونات رابطه داشته و از این واقعیت غافل بوده که او قبلاً با چارولاتا ازدواج کرده است. جنیفر از مایکل باردار شد که چارولاتا از آن مطلع شد و او را عصبانی کرد. او سعی کرد با آتش زدن خانه اش او را بکشد، اما جنیفر موفق شد زنده بماند و به عنوان آشپز در زندان مشغول به کار شد و در این راه مایکل را بزرگ کرد.

زیرنویس فیلم هندی مایکل ۲۰۲۳ مایکل از گذشته مادرش مطلع شد و عمداً توجه گورونات را به کار برای او جلب کرد تا در زمان مناسب او را بکشد. سوامی همچنین از گذشته خود می دانست و در تمام مدت به او کمک می کرد. مایکل به بمبئی برمی‌گردد و در عمارت خود با گورونات روبرو می‌شود، جایی که رابطه‌اش را با او و تلاش آمارنات برای تصاحب او فاش می‌کند. مایکل بعداً هم چارولاتا و هم گورونات را می کشد و به این ترتیب انتقام بی عدالتی که در حق مادرش ایجاد شده بود را می گیرد. بعداً، مایکل دوباره با Theera متحد می شود و امپراتوری Gurunath را در اختیار می گیرد و تبدیل به رئیس جدید جنایت بمبئی می شود. بعداً، سوامی توسط یک باند جدید به رهبری برادر دوقلوی گورونات ربوده می شود. گورونات این را از همه به جز چارولاتا مخفی نگه داشته بود. پس از اطلاع از مایکل، او به سوامی می گوید که به دنبال او خواهد آمد و برای برادرش قسم می خورد که انتقام می گیرد.

زیرنویس Michael 2023 - بلو سابتایتل

Neeshita Nyayapati از The Times of India 3 ستاره از ۵ ستاره را داد و نوشت: “مایکل یک فیلم ژانری است که به آنچه که می خواهد انجام می دهد – داستان تاریک جوانی را روایت می کند که می داند بودن به چه معناست. انسان خوب یا بد. اگر این نوع سینمای شماست، تماشا کنید.” Latha Srinivasan از India Today 2.5 از ۵ ستاره را به خود اختصاص داد و نوشت: “مایکل یک فیلم گانگستری است که بیشتر سبک است تا داستان. با این حال، Sundeep Kishan، Vijay Sethupathi و Sam CS نکات برجسته این فیلم هستند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn