تاریخ انتشار : جمعه 12 اسفند 1401 - 15:43
کد خبر : 216658

دانلود زیرنویس فیلم Missing 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Missing 2023 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Missing 2023 زیرنویس فیلم گمشده یک فیلم مهیج آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی ویل مریک و نیک جانسون (در اولین کارگردانی بلندشان) از داستانی از سو اوهانیان و آنیش چاگانتی است که ناتالی قصابیان فیلم را نیز تهیه کرده‌اند. این فیلم دنباله ای مستقل برای جستجو (۲۰۱۸) است. استورم

دانلود زیرنویس فیلم Missing 2023 زیرنویس فیلم گمشده یک فیلم مهیج آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی ویل مریک و نیک جانسون (در اولین کارگردانی بلندشان) از داستانی از سو اوهانیان و آنیش چاگانتی است که ناتالی قصابیان فیلم را نیز تهیه کرده‌اند. این فیلم دنباله ای مستقل برای جستجو (۲۰۱۸) است. استورم رید، جواکیم دی آلمیدا، کن لیونگ، امی لندکر، دنیل هنی و نیا لانگ در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. داستان آن جوون آلن نوجوانی را دنبال می کند که سعی می کند مادر گمشده اش را پس از ناپدید شدن او در تعطیلات در کلمبیا با دوست پسر جدیدش پیدا کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Missing 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Missing 2023 در یک ویدیوی آرشیو، جون آلن جوان در کنار پدرش جیمز است که مدت کوتاهی پس از ساخت این ویدئو بر اثر تومور مغزی درگذشت. سال‌ها بعد، جون پس از اینکه مادرش گریس برای یک سفر یک هفته‌ای با دوست پسر جدیدش کوین به کلمبیا رفت، یک مهمانی خانگی را برنامه‌ریزی می‌کند و به جون می‌گوید که مورد آزارش قرار می‌گیرد که توسط دوست گریس، هدر، وکیل طلاق، تحت نظر خواهد بود. مقداری حسادت در رابطه گریس با کوین.

یک هفته بعد، جون وظیفه دارد مادرش و کوین را در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس ببرد، اما آن‌ها هرگز حاضر نشدند و باعث می‌شود جون با مقامات تماس بگیرد. جون که از عدم پیشرفت ظاهری اف‌بی‌آی ناامید شده است، تصمیم می‌گیرد با استفاده از مجموعه‌ای از ابزارهای دیجیتالی که در اختیار دارد از جمله نقشه‌های گوگل (جایی که سعی می‌کند مکان مادرش را در کلمبیا ردیابی کند)، پیام‌های فیس‌بوک، تاریخچه جستجوی اینترنتی و غیره، درباره خود تحقیق کند. او همچنین خاویر، یک کارگر کلمبیایی را که درخواست‌های ژوئن را با هزینه‌ای ناچیز انجام می‌دهد، استخدام می‌کند.

جون متوجه می شود که کوین آن چیزی نیست که می گوید. او با هک کردن حساب جیمیل او، تعدادی نام مستعار و در نهایت یک سوابق جنایی از کلاهبرداری از بسیاری از زنان برای پول آنها کشف می کند. جون با این باور که کوین مادرش را برای پول ربوده است، خاویر را مجبور می‌کند تا سرنخ‌هایی را در مورد محل نگهداری آنها در کلمبیا جستجو کند. او حرکت‌های گذشته کوین را در مکانی در نوادا دنبال می‌کند، جایی که با جیمی، مردی که ادعا می‌کند در یک مرکز بازپروری مسیحی برای محکومان سابق کشیش است، صحبت می‌کند. او به او می گوید که کوین بازپروری شده است و واقعاً عاشق گریس است. جون در نهایت به پروفایل دوستیابی آنلاین مادرش دسترسی پیدا می کند، جایی که متوجه می شود مادرش قبلاً از گذشته جنایتکارانه کوین آگاه بوده است. او همچنین به رازی از گذشته خود اشاره می کند که می خواهد با کوین آفلاین به اشتراک بگذارد.

دانلود زیرنویس فیلم گمشده ۲۰۲۳ الیجا پارک، مامور اف‌بی‌آی، به ژوئن اطلاع می‌دهد که فیلم‌های ویدیویی از گروهی از تبهکاران دریافت کرده است که ظاهراً کوین و گریس را در کلمبیا می‌ربایند. ژوئن این را به عنوان یک رویداد ساختگی فاش می کند، زیرا کوین بازیگری شبیه به نام راشل پیج را برای جعل هویت مادرش که در مسیر فرودگاه ربوده شده بود، استخدام کرده بود. از آنجایی که این پرونده به تیتر اخبار سراسری تبدیل می شود، ریچل اعتراف می کند که نمی دانسته زمانی که کوین با او به کلمبیا رفته بود، چه کار می کرد، و گمانه زنی ها وجود دارد که گریس خود با ناپدید شدن خودش، زمانی که فاش شد که چندین بار داشته است، ارتباطی دارد. نام مستعار نیز. جون که معتقد است مادرش بی گناه است، زمانی که هدر یک خط ارتباطی رمزگذاری شده بین او و کوین را کشف می کند، شک بر سر او می افتد. جون به صورت مخفیانه وارد دفتر هدر می شود، اما آن را غارت شده و با فایل های پاک شده می بیند و به طور تصادفی با جسد هدر در کمد انباری برخورد می کند.

زیرنویس فیلم Missing 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس Missing 2023 بعداً، ژوئن فیلمی زنده از یورش پلیس در کلمبیا با تمرکز بر کوین را مشاهده می کند که با وجود تسلیم شدن به ضرب گلوله کشته می شود. جون که ظاهراً در بن بست قرار دارد، در شرف تسلیم شدن است، اما موفق می شود به ایمیل مادرش دسترسی پیدا کند، ایمیلی که با رمز عبور محافظت شده است که ژوئن قبلاً نمی توانست حدس بزند. او یک ایمیل تهدیدآمیز خطاب به گریس را ردیابی می کند، که باعث می شود دوربین های امنیتی را پیدا کند که کوین برای نصب در خانه متروکه ای خریداری کرده است. جون با مشاهده فیلم دوربین متوجه می شود که این خانه تعطیلات قدیمی او در نوادا است. درست در همان لحظه، جیمی تماس می گیرد و نشان می دهد که اطلاعاتی در مورد مادرش دارد. او به زودی در ژوئن است و از او التماس می کند که اجازه دهد وارد شود.

جون در را باز می کند تا متوجه شود که جیمی پدرش جیمز است که هرگز نمرده است. او به جون می‌گوید که گریس از نظر عاطفی بی‌ثبات بود و بعد از اینکه او را تحت اتهامات دروغین دستگیر کرد، او را از او گرفت و آنها را با نام دیگری در تمام این سال‌ها پنهان کرد. با این حال، او ناخواسته فاش می‌کند که مدت زندانش در همان مکان و در همان پنجره زمانی بوده است که کوین حکم خود را اجرا کرد، علی‌رغم اینکه ادعا می‌کرد که آنها هرگز ملاقات نکرده‌اند تا پس از آزادی کوین. معلوم می شود که جیمز یک سوء مصرف کننده خانگی بوده که مصرف مواد مخدر همه آنها را به خطر انداخته است. گریس به جون گفت که او بر اثر سرطان درگذشت و به هدر گفت که از این موضوع حمایت کند تا جون را از حقیقت محافظت کند. جیمز سپس با مجبور کردن کوین که در زندان با او آشنا شده بود، به دنبال انتقام بود تا به عنوان یک دوست پسر بالقوه ظاهر شود تا بتواند گریس و جون را پیدا کند.

جیمز به سرعت جون را می رباید و او را به خانه قدیمی می برد که گریس نیز در آنجا نگهداری می شود. گریس و جون دوباره با هم متحد می شوند اما به زودی توسط جیمز تهدید می شوند که به گریس شلیک می کند. جیمز سعی می کند با جون آنجا را ترک کند، اما گریس هنوز زنده با یک تکه شیشه شکسته به گردن او ضربه می زند و جیمز بر اثر از دست دادن خون می میرد. جون که متوجه می‌شود جیمز هرگز لپ‌تاپ خود را هنگام ربودن او خاموش نکرده، از دوربین‌ها استفاده می‌کند تا به سیری بگوید که با پلیس تماس بگیرد.

زیرنویس فیلم گمشده ۲۰۲۳ چند ماه از آدم ربایی می گذرد. گریس از جراحات گلوله خود جان سالم به در برده و جون در دانشگاه است. داستان آنها در سریال جنایی واقعی Unfiction اقتباس شده است و گریس پس از معرفی آنها توسط جون، دوستی با خاویر را آغاز کرده است. جون به مادرش پیامک می‌دهد تا به او بگوید که او را دوست دارد، که گریس پاسخ داد که او نیز او را دوست دارد.

زیرنویس Missing 2023 - بلو سابتایتل

زیرنویس گمشده ۲۰۲۳ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۸۸ درصد از ۱۲۰ منتقد، با میانگین امتیاز ۶.۹/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «مفقود شدن می‌تواند اعتماد به نفس را در تلاش‌هایش برای حدس‌زدن تماشاگران کاهش دهد، اما سرعت سریع و ترس‌های مرتبط مانع از این می‌شود که این تکنو-هیجان‌انگیز راه خود را کاملا گم نکند». متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۳۰ منتقد، امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگرانی که توسط CinemaScore مورد بررسی قرار گرفتند به فیلم نمره متوسط «B» در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آنهایی که توسط PostTrak شرکت کردند ۸۱ درصد نمره مثبت به آن دادند و ۶۰ درصد گفتند که قطعا آن را توصیه می کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn