تاریخ انتشار : دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 - 18:25
کد خبر : 219069

دانلود زیرنویس فیلم Once Upon a Time in America 1984 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Once Upon a Time in America 1984 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Once Upon a Time in America 1984 زیرنویس فیلم روزی روزگاری در آمریکا یک فیلم جنایی حماسی محصول ۱۹۸۴ به نویسندگی و کارگردانی فیلمساز ایتالیایی سرجیو لئونه و با بازی رابرت دنیرو و جیمز وودز است. این فیلم یک سرمایه‌گذاری ایتالیایی-آمریکایی است که توسط The Ladd Company، Embassy International Pictures، PSO Enterprises،

دانلود زیرنویس فیلم Once Upon a Time in America 1984 زیرنویس فیلم روزی روزگاری در آمریکا یک فیلم جنایی حماسی محصول ۱۹۸۴ به نویسندگی و کارگردانی فیلمساز ایتالیایی سرجیو لئونه و با بازی رابرت دنیرو و جیمز وودز است. این فیلم یک سرمایه‌گذاری ایتالیایی-آمریکایی است که توسط The Ladd Company، Embassy International Pictures، PSO Enterprises، و Rafran Cinematografica تولید شده و توسط برادران وارنر بر اساس رمان هری گری به نام The Hoods توزیع شده است و زندگی بهترین دوستان دیوید “نودلز” را روایت می‌کند. آرونسون و ماکسیمیلیان “مکس” برکویچ در حالی که گروهی از جوانان یهودی یهودی نشین را رهبری می کنند که به عنوان گانگسترهای یهودی در دنیای جنایات سازمان یافته شهر نیویورک به شهرت می رسند. این فیلم مضامین دوستی های دوران کودکی، عشق، شهوت، حرص، خیانت، از دست دادن، روابط شکسته، همراه با ظهور اوباش در جامعه آمریکا را بررسی می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Once Upon a Time in America 1984 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Once Upon a Time in America 1984 در سال ۱۹۳۳، سه اراذل و اوباش به دنبال مردی به نام “نودلز” می گردند و مردم را برای کسب اطلاعات شکنجه می کنند. آنها وارد یک تئاتر ویانگ می شوند، جایی که مالکان به داخل یک لانه مخفی تریاک در ساختمان می روند و به نودلز هشدار می دهند. او بی تفاوت است، مواد مخدر مصرف می کند و روزنامه ای را در دست دارد که در آن از مرگ پاتریک گلدبرگ، فیلیپ استاین و ماکسیمیلیان برکوویچ غرفه داران منتشر شده است. او به یاد می آورد که پلیس اجساد آنها را بیرون می آورد، مکس که غیرقابل تشخیص سوخته بود. نودلز از دستگیری طفره می رود و شهر را تنها و بی پول ترک می کند.

در سال ۱۹۱۸، دیوید “نودلز” آرونسون و دوستانش “پتسی” گلدبرگ، “کاکی” استین و دومینیک به عنوان بچه های خیابانی در منطقه پایین ایست ساید منهتن مبارزه می کنند و جنایات کوچکی را برای رئیس محلی باگزی انجام می دهند. مکس یکی از دزدی های آنها را خنثی می کند اما غنایم توسط یک افسر پلیس فاسد به نام وایتی از او دزدیده می شود. بعداً، افسر را باج‌گیری می‌کنند و او را در حال رابطه با پگی، یک فاحشه، دستگیر می‌کنند و پنج جوان باندی را تشکیل می‌دهند که همان سطح حفاظت پلیس باگزی را دارد. مکس و نودلز بهترین دوستان می شوند.

این گروه پس از اجرای ایده Noodles برای مخفی کردن مشروبات الکلی، در رتبه های بالاتری قرار می گیرد. آنها نیمی از درآمد خود را در یک قفسه ایستگاه راه آهن ذخیره می کنند و کلید را به “Fat Moe”، دوستی که مستقیماً در فعالیت های آنها دخالت ندارد، می دهند. نودلز عاشق خواهر مو، دبورا است که آرزو دارد رقصنده و بازیگر شود. باگزی که اکنون یک رقیب است، در نهایت به کمین پسرها می پردازد و به دومینیک شلیک می کند که در آغوش نودلز می میرد. نودلز در حالت عصبانیت، باگزی را می کشد و یک افسر پلیس را مجروح می کند و به زندان محکوم می شود.

دانلود زیرنویس فیلم روزی روزگاری در آمریکا ۱۹۸۴ نودلز در سال ۱۹۳۰ منتشر شد و دوباره به دوستانش ملحق شد که اکنون در دوران ممنوعیت به فروش می‌رسند. اولین کار او با آنها دزدی الماس با استفاده از یک کارمند جواهرات و روسپی گاه به گاه به نام کارول به عنوان خبرچین آنهاست. در طول دزدی، کارول نودلز را تشویق می کند تا او را بزند، پس از آن او به او تجاوز می کند. او بعداً تبدیل به مولد مکس می شود. اینکه این کار توسط یک شخصیت سندیکایی برای حذف رقابت سفارش داده شده بود، برای نودلز که برخلاف مکس، سلسله مراتب را دوست ندارد و جاه طلبی سیاسی ندارد، بسیار بد است. باند از جیمی اودانل، رئیس اتحادیه تیمسترها محافظت می کند، اما نودلز بعداً طرح مکس برای تعمیق این روابط را رد کرد.

زیرنویس فیلم Once Upon a Time in America 1984 - بلو سابتایتل

زیرنویس Once Upon a Time in America 1984 نودلز که به دنبال ایجاد یک صمیمیت واقعی با دبورا است، او را به یک قرار مجلل می برد، جایی که او برنامه های خود را برای دنبال کردن یک حرفه در هالیوود فاش می کند. در حین رانندگی، یک نودل ناامید در لیموزین به او تجاوز می کند. او بعداً هنگامی که دبورا را در حال سوار شدن به قطار به کالیفرنیا تماشا می کند، با گوشه گیری دبورا مواجه می شود.

موفقیت این باند با لغو ممنوعیت در سال ۱۹۳۳ به پایان می رسد. مکس دزدی از بانک فدرال رزرو نیویورک را پیشنهاد می کند که نودلز و کارول آن را یک ماموریت انتحاری می دانند. کارول نودلز را متقاعد می‌کند تا پلیس را در مورد جرم کوچک‌تری مطلع کند، به این امید که زندانی شدن کوتاه مدت جاه‌طلبی مکس را کاهش دهد. پس از اینکه نودلز با پلیس تماس می گیرد، مکس او را در جریان یک مشاجره به ظاهر بداهه ناک اوت می کند. این منجر به اتفاقاتی می‌شود که در پیش‌گفتار نشان داده شده است: وقتی به هوش می‌آیند و متوجه می‌شوند که مکس، پتسی و کاکی توسط پلیس کشته شده‌اند، یک نودلز گناهکار در لانه تریاک پنهان می‌شود. او مو را نجات می دهد اما متوجه می شود که دوست دختر جدیدش ایو به قتل رسیده است و پول کمد راه آهن ناپدید شده است. با کشته شدن باندش و شکار او توسط اراذل سندیکا، نودلز با نام مستعار در بوفالو ساکن می شود.

در سال ۱۹۶۸، نودلز با تاخیر مطلع شد که گورستان بث اسرائیل در حال بازسازی است، و از آنها خواسته شد تا عزیزان خود را دوباره دفن کنند. پس از پرس و جو، خاخامی که نامه را ارسال کرده بود به او اطلاع می دهد که اجساد سه دوست مرده او از آن زمان به ریوردیل منتقل شده است. نودلز که متوجه می شود شخصی هویت او را مشخص کرده است به منهتن باز می گردد و نزد مو می ماند. در داخل مقبره Riverdale، Noodles کلیدی برای کمد راه آهن پیدا می کند. عنوان روی پلاک یادبود به دروغ نشان می دهد که مقبره توسط خود نودلز ساخته شده است.

قفسه یک چمدان پر از پول را نشان می‌دهد و یادداشتی مبنی بر پیش‌پرداخت کار بعدی او است. نودلز اخبار سوء قصد به جان کریستوفر بیلی وزیر بازرگانی جنجالی ایالات متحده را تماشا می کند. این گزارش نشان می دهد که جیمی اودانل، که هنوز رئیس تیمستر است، از رسوایی فساد بیلی فاصله گرفته است. نودلز کارول را در خانه سالمندانی می یابد که توسط بنیاد بیلی اداره می شود. او به او می گوید که مکس آنها را دستکاری کرد تا او را به پلیس راهنمایی کنند و اول تیراندازی کرد و آرزو داشت که در جوانی بمیرد نه در یک دیوانه مانند پدرش.

بعد از دیدن او در عکس وقف خانه سالمندان، نودلز دبورا را که هنوز یک هنرپیشه است، دنبال می کند. او در مورد دعوتش برای یک مهمانی در عمارت بیلی به او می گوید. دبورا اعتراف می کند که معشوق بیلی است و از نودلز التماس می کند که قبل از اینکه با افشاگری های آزاردهنده مواجه شود، آنجا را ترک کند. نودلز با نادیده گرفتن توصیه دبورا، پسر بیلی را بیرون می بیند که ظاهراً شبیه مکس کوچکتر به نظر می رسد.

در مهمانی، نودلز با بیلی ملاقات می‌کند، که نشان می‌دهد او در واقع مکس است و با کمک پلیس و سندیکا مرگ خود را جعل کرده، پول باند را دزدیده و خود را به‌عنوان یک سیاستمدار خودساخته و مرتبط با تیم‌سترها اختراع کرده است. او تأیید می کند که سال ها قبل دبورا را معشوقه خود کرده است. مکس در مواجهه با ویرانی و شبح یک ترور تیمستر، کارش را برای نودلز نشان می دهد که او را بکشد. نودلز که لجوجانه با هویت بیلی به او اشاره می کند، امتناع می کند و توضیح می دهد که از نظر او مکس همراه با گروه مرده است. همانطور که Noodles املاک را ترک می کند، یک کامیون زباله راه می افتد و مردی، احتمالا مکس، از ورودی به سمت Noodles راه می رود تا زمانی که کامیون بین آنها رد شود. نودلز نوار نقاله کامیون را می بیند که زباله ها را آسیاب می کند، اما مرد هیچ جا دیده نمی شود.

زیرنویس فیلم روزی روزگاری در آمریکا ۱۹۸۴ خلاصه داستان به سال ۱۹۳۳ باز می گردد که نودلز پس از مرگ دوستانش وارد لانه تریاک می شود، مواد مخدر را مصرف می کند و به طور گسترده پوزخند می زند.

زیرنویس Once Upon a Time in America 1984 - بلو سابتایتل

زیرنویس روزی روزگاری در آمریکا ۱۹۸۴ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، روزی روزگاری در آمریکا، بر اساس ۵۴ بررسی، با میانگین امتیاز ۸.۵۰/۱۰، دارای رتبه‌ی تایید ۸۷ درصدی است. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «درام جنایی حماسی سرجیو لئونه از نظر بصری خیره‌کننده، از نظر سبکی جسورانه و از نظر احساسی تحسین‌برانگیز است و مملو از بازی‌های عالی از افرادی مانند رابرت دنیرو و جیمز وودز است. در متاکریتیک، فیلم بر اساس نقدهای ۲۰ منتقد، میانگین وزنی ۷۵ از ۱۰۰ را کسب کرده است که نشان‌دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
advanced-floating-content-close-btn