تاریخ انتشار : یکشنبه 26 مارس 2023 - 13:33
کد خبر : 217630

دانلود زیرنویس فیلم Partners in Crime 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Partners in Crime 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Partners in Crime 2022 یک فیلم کمدی اکشن-ماجراجویی فیلیپینی محصول سال ۲۰۲۲ با بازی نایب گاندا و ایوانا علوی است. کارگردانی این فیلم بر عهده کتی گارسیا-مولینا است و توسط استار سینما و ویوا فیلمز ساخته شده است. این یکی از آثار رسمی جشنواره فیلم مترو مانیل 2022 بود و در 25

دانلود زیرنویس فیلم Partners in Crime 2022 یک فیلم کمدی اکشن-ماجراجویی فیلیپینی محصول سال ۲۰۲۲ با بازی نایب گاندا و ایوانا علوی است. کارگردانی این فیلم بر عهده کتی گارسیا-مولینا است و توسط استار سینما و ویوا فیلمز ساخته شده است. این یکی از آثار رسمی جشنواره فیلم مترو مانیل 2022 بود و در 25 دسامبر 2022 منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Partners in Crime 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Partners in Crime 2022 جک کایانان (معاون گاندا) مجری موفق تلویزیونی برنامه “ساعت خوش با جک” است. اما به دلیل برنامه کاری اش، زمانی برای خانواده اش ندارد. در یک قسمت، صدای جک شروع به هوسکی شدن کرد. پزشکان به جک توصیه کردند استراحت کند، اما او نپذیرفت زیرا بسیاری از طرفداران وفادارش ناامید خواهند شد. سپس، او خانواده‌اش، به‌ویژه شریک سابقش، باربارا نیکول رز آلبانو (ایوانا علوی) را به یاد آورد که در حین میزبانی یک رویداد بینگو با او آشنا شد. باربارا و جک در هر رویدادی شرکای میزبانی شدند و تیم خود را “JaBar” نامیدند. در طول یک مسابقه زیبایی، جک و باربارا برای میزبانی در تلویزیون دعوت شدند. اما، وقتی جک آمد، این تنها او بود که به عنوان میزبان انتخاب شد و باربارا را ناامید کرد. در آنجا، او از جک جدا شد، اما او تکرار کرد که آنها هرگز با هم رابطه نداشتند.

با وجود بیماری، جک به نمایش خود رفت. در کمال تعجب، شریک سابقش آمد و نام خود را رز، یک تأثیرگذار شناخته شده رسانه های اجتماعی، گذاشت. به منظور حل اختلافات خود، این شبکه تصمیم گرفت با دان بیل لیبم، ثروتمندترین مرد فیلیپین که از 99 سوء قصد جان سالم به در برد، مصاحبه ای اختصاصی داشته باشد. وقتی آنها پستی را دیدند که در آن به پیشخدمت و پیشخدمت برای تولد 75 سالگی دون بیل نیاز بود، جک و رز تصمیم گرفتند که بروند تا بتوانند مصاحبه خود را انجام دهند.

جک خود را با خال روی گونه چپش مبدل کرد. اما رز نیز با خال روی گونه راستش آمد. یکی از خدمتکاران دون بیل جک و رز را شناخت، اما جک از او خواست که هویت آنها را به کسی نگوید. سپس زنگ خطر به صدا درآمد که نشان می داد دان بیل در حال تماس است. جک و رز در تعقیب و گریز بودند تا ابتدا به سمت او بروند. آنها به اتاق دون بیل رسیدند و او را دیدند که بی جان و با سرنگ ضربه خورده بود. یکی از خدمتکاران دان بیل، ماریتس، رز را دید که با آن سرنگ به دون بیل ضربه می زند.

دانلود زیرنویس فیلم شرکا در جنایت 2022 سپس، یک تماس‌گیرنده مرموز به نام جک و رز، فیلمی از چاقو زدن رز به دون بیل را نشان می‌دهد. او سپس از این دو نفر اخاذی کرد و گفت اگر آنها به خواسته‌های او عمل نکنند، ویدیو را افشا خواهد کرد. آنها تلفن را قطع کردند و دوباره با مرد مرموز تماس گرفتند. آنها متوجه شدند که وقتی مرد مرموز پاسخ داد، فرزندان دون بیل نیز پاسخ دادند که نشان می دهد یکی از فرزندانش او را کشته است. اما مرد مرموز به آنها گفت که اگر در عرض یک ساعت مجموعه‌ای از سکه‌های سبز، آبی و صورتی را که در اتاق‌های سبز، آبی و صورتی پیدا می‌شود، بیاورند، ویدیو را فاش نمی‌کند. اما کلید اتاق ها خود دان بیل بود. پس چاره ای جز آوردن او نداشتند.

زیرنویس فیلم Partners in Crime 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Partners in Crime 2022 آنها ابتدا به اتاق آبی رفتند. اما، دو پرسنل امنیتی، مارن و خورخه، دوستان و معتمدان جک، آنها را تعقیب کردند. جک از آنها خواست که از فرزندان دون بیل مراقبت کنند. به اتاق آبی رفتند. در آنجا، هولوگرام دان بیل به آنها گفت که برای بدست آوردن سکه آبی، باید از تصاویر و حالات چهره تقلید کنند تا به آنها فلش شود. اگر آنها سه بار عبارت اشتباه را دریافت کنند، زنگ دزدگیر به صدا در می آید. در طول چالش، جک به رز توضیح داد که قصد صدمه زدن به او را ندارد. مدیریت شبکه تصمیم گرفت فقط جک را در برنامه داشته باشد. آنها چالش را پشت سر گذاشتند و سکه آبی را دریافت کردند.

بعد به اتاق سبز رفتند که چالش سختی داشت. باید آهنگ می خواندند و باید 100 می گرفتند، اگر به صفر برسند بمب منفجر می شود. آهنگ “سلامت” از ینگ کنستانتینو بود که تم آهنگ آنها بود. دان بیل گفت هر کسی که اول می خواند باید تا آخرین قسمت ها بخواند. در قسمت‌های آخر، جک و رز باید مانند جایا، کریس آکوینو و رجین ولاسکوئز-آلکاسید آواز می‌خواندند، تا اینکه به امتیاز 100 رسیدند و سپس سکه سبز را دریافت کردند.

سپس آنها باید سکه صورتی را پیدا کنند. وقتی به اتاق صورتی رفتند، کارلوس، رئیس امنیت از قبل سکه صورتی را داشت. جک و رز متوجه شدند که او کسی بود که با آنها تماس گرفت و باج گرفت و همچنین کسی بود که دان بیل را کشت. اکنون که سکه ها کامل شده بودند، آنها را به طاق آوردند تا سکه های آبی و صورتی را بگذارند، اما سکه سبز پرتاب شد و جک و کارلوس با یکدیگر جنگیدند. در طی تعقیب و گریز بین جک، رز، کارلوس و افرادش، آنها توسط فرزندان لیزل و دان بیل که جک و رز را شناختند، گرفتار شدند.

کارلوس به آنها گفت که جک و رز دون بیل را کشتند، اما آن دو همچنان بی گناه بودند. با کمک یک تخته Ouija، ماریتس توسط روح دون بیل تسخیر شد. او جک و رز را متهم به هتک حرمت بدن بی جان او کرد. او همچنین گفت که این کارلوس بود که او را کشت. کارلوس از دون بیل درخواست پول کرد زیرا مادرش در بیمارستان بستری بود و قرار بود جراحی شود. اما دان بیل از قرض دادن به او امتناع کرد زیرا پولی برایش باقی نمانده بود. در آنجا، او تمام سلاح های مورد استفاده در 99 سوء قصد علیه او را به کارلوس نشان داد. او سپس یک سرنگ با سم برداشت و قصد داشت کارلوس را با چاقو بزند، اما نتیجه معکوس داد. وقتی دون بیل درخواست کمک کرد، توسط کارلوس چاقو خورد و توسط سم کشته شد.

کارلوس سپس به اتاق مخفی رفت و در آنجا یک طاق را دید. او این ترکیب را نمی‌دانست، اما روش‌های دیگری برای باز کردن طاق را بررسی کرد که شامل استفاده از سکه‌های سبز، صورتی و آبی بود. وقتی خزانه باز شد، پولی باقی نمانده بود و این نشان می داد که دان بیل حقیقت را می گوید. دلیل دعوت فرزندانش این بود که از آنها پول بخواهد.

زیرنویس فیلم شرکا در جنایت 2022 کارلوس دستگیر شد و رز جک را تشویق کرد که به خانه نزد خانواده اش برود. در آنجا پدرش برت را در آغوش گرفت که چون روز تولدش هم بود منتظرش بود. جک و خانواده اش تولد برت را جشن گرفتند. رز میزبان جایگزین جک شد و جک، رز و خانواده‌هایشان کریسمس را جشن گرفتند.

زیرنویس Partners in Crime 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس شرکا در جنایت 2022 طبق گزارش ها، Partners in Crime در اولین روز جشنواره فیلم MMFF 31 میلیون پوند به دست آورده است و به پرفروش ترین فیلم در میان فیلم های ورودی تبدیل شده است. طبق آمار غیررسمی به دست آمده توسط PEP.ph، این فیلم تا 28 دسامبر 2022 بیش از 86 میلیون پوند فروش داشته است. طبق گزارش ها، در 1 ژانویه 2023 (روز سال نو)، فیلم 16 میلیون پوند فروش داشته است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها